'Hyundai de beste EV-fabrikant?' - AutoWeek Podcast
Uitgaande C-klasse beste auto van vorig decennium
Een nieuwe aflevering van de Uitlaat! Met een nieuwe Mercedes C-klasse én de Hyundai Ioniq 5 die deze week zijn onthuld hebben Roy en Marco genoeg te bespreken. Luister hieronder.
Ook in 2021 gaan we gewoon verder met de Uitlaat om wat dieper in te gaan op ons werk hier bij AutoWeek.In deze aflevering gaan Marco en Roy uitgebreid in op de twee belangrijke nieuwe auto's die zijn onthuld, maar komen ook de Mazda3 MPS en de Ford Model T aan bod.
Luisteren kan uiteraard hierboven, maar je vindt ons ook in Apple Podcast, Spotify, TuneIN,Google Podcast, en Pocket Cast. Zoek op AutoWeek of De Uitlaat en abonneer je als je geen aflevering wilt missen. We mikken er vooralsnog op zo'n twee keer per maand live te gaan. Fijn voor lange stukken in de auto of tijdens saai werk.
Laat in de comments weten wat je ervan vindt en of je bepaalde suggesties hebt waar we het een keer over moeten hebben. Vragen of input via Twitter kan via #AWUitlaat. Veel luisterplezier!