Aan boord van de Opel Astra nemen Marco en Lars het jaar door. Een jaar waarin Marco een Ferrari SP3 Daytona reed, wat niet eens een hoogtepunt werd. Het zal dus wel een goed jaar zijn geweest. Toch was er ook genoeg te zeuren, met name over opgehoogde coupé-cross-over-vierdeurs-SUV-bagger.
Signalement
| Merk | Opel |
|---|---|
| Model | Astra 1.2 Turbo 130pk Ultimate |
| Carrosserie | 5-deurs, hatchback |
| Transmissie | 8 versnellingen, sequentiële automaat |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 43.800 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 3-cil. in lijn |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Maximaal vermogen | 96 kW / 130 pk bij 5.500 tpm |
| Maximaal koppel | 230 Nm bij 1.750 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.374 mm / 1.860 mm / 1.441 mm |
| Wielbasis | 2.675 mm |
| Massa leeg | 1.271 kg |
| Laadvermogen | 609 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 1.400 kg / 680 kg |
| Banden | 225/40R18Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 130 g/km |









