'Doel van kilometerheffing: arme mensen uit de auto' - AutoWeek Podcast
'Goedkoop autorijden voorkomen is simpelweg beleid'
De mannen zijn terug van zomervakantie en vooral voor Marco was het een hete zomer. Want hij reed met de bizar dure en 840 pk sterke Ferrari SP3. Ouderwets V12 geweld zonder elektrohulp of turbo's. Maar vond hij de auto eerder niet helemaal niets? Roy voelt hem aan de tand. Verder is er veel lezerspost inclusief een interessant aanbod voor Marco en bespreken de mannen de duistere kant van de kilometerheffing.
In deze aflevering aandacht voor de Ferrari SP3 en de kilometerheffing, maar ook voor de Audi A1 Quattro en enkele Mazda's.
Luisteren kan uiteraard hierboven, maar je vindt ons ook via Apple Podcast, Spotify, TuneIN,Google Podcast, en Pocket Cast. Zoek op AutoWeek of De Uitlaat en abonneer je als je geen aflevering wilt missen. Iedere twee weken is er een nieuwe aflevering!
Laat in de comments weten wat je ervan vindt of dat je bepaalde suggesties hebt waarover we het een keer moeten hebben. Vragen of input via Twitter kan via #AWUitlaat, mailen kan ook naar uitlaat@autoweek.nl . Veel luisterplezier!