AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Daar zijn ze! De beursbabes van Parijs
50
Gewoontegetrouw hield onze fotograaf tijdens het maken van een beursverslag ook zijn ogen open voor het mooiste bijverschijnsel van autoshows: de beursbabes.
Morgen opent de Mondial de l'Automobile de poorten voor het publiek. Voorafgaand aan de openstelling zijn al twee persdagen geweest. Daar legde onze fotograaf naast de nieuwe modellen ook weer het nodige vrouwelijk schoon vast.
Luc Verbeke deed zijn best de dames te verleiden tot het tonen van hun mooiste glimlach. Dat gaat hem goed af – volgens bronnen heeft hij bij sommige beursbabes zelfs zijn visitekaartje mogen achterlaten.
Wie niet genoeg heeft aan deze foto's, moet morgen onze site in de gaten houden. Dan figureren de dames in een filmpje op autoweek.nl.