Brilliance vindt importeur Benelux

Brilliance BS6

Het Chinese merk Brilliance heeft grootste plannen voor de Europese markt, maar zat nog zonder importeurs en dealernetwerk. In dat eerste komt nu verandering.

Het Chinese merk Brilliance heeft grootste plannen voor de Europese markt, maar zat nog zonder importeurs en dealernetwerk. In dat eerste komt nu verandering.
Cardoen, een Belgische 'autosupermarketeer', gaat namelijk de verkoop van de Chinese auto's in de gehele Benelux verzorgen. In België bestaat er al een Cardoen-netwerk van negen dealers, voor Nederland zoekt de importeur nog ongeveer vijftien filialen.
Via deze dealers hoopt Cardoen dit jaar nog 400 exemplaren van de Brilliance BS6 af te zetten. De Belgische importeur sluit niet uit dat deze in de toekomst meer Chinese merken gaat vertegenwoordigen in de Benelux.
Brilliance wil in de nabije toekomst ook een sportlimousine en een terreinwagen aanbieden. Dit jaar mikken de Chinezen op een Europese verkoop van 15.000 exemplaren, in 2010 moeten dat er 75.000 zijn.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.