Bitter is terug!

Bitter Vero
Bitter VeroBitter VeroBitter VeroBitter VeroBitter Vero

Wie een dikke supersedan op het oog heeft, kan momenteel prima shoppen bij Audi (A8), Mercedes (S-Klasse) en BMW (7-serie). Maar wie echt iets bijzonders wil, heeft binnenkort nog een optie: de Bitter Vero.

Bitter baseert de Vero op de Holden Statesman, een Australische sedan. Dit in tegenstelling tot vroeger, toen de fabrikant Opels gebruikte als basis voor zijn creaties. De Vero meet 5,20 meter, waarmee hij keurig tegen de lengtes van de beoogde concurrenten aanschurkt.
De Vero heeft een V8 aan boord met een vermogen van 367 pk en 590 Nm koppel, die is aangepast om aan de Euro 4 emissie-eisen te voldoen. De auto is natuurlijk luxueus uitgerust: bi-xenon koplampen, een Bose audiosysteem, een navigatiesysteem en lcd-schermen in de hoofdsteunen van de voorstoelen zijn allemaal standaard.
Het Duitse merk wil jaarlijks 100 exemplaren van de Vero maken. Hiervan komen ook enkele exemplaren naar de Benelux. De exclusiviteit van de Bitter Vero heeft helaas zijn prijs: in Duitsland kost de auto al 121.975 euro, de Nederlandse prijs komt dus nog veel hoger te liggen.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.