Volvo heeft het in 2003 uitstekend gedaan in Amerika. De Zweden zijn hun concurrenten uit Europa voorbij gegaan. BMW, Mercedes-Benz en Saab mogen dit jaar in de Verenigde Staten naar de kontjes van de Volvo's kijken. In Detroit lanceerde Volvo al zijn nieuwe S40/V50 op bescheiden wijze en ook in Chicago zijn de beide nieuwe modellen op het toneel gevoerd.
Belangrijk nieuws daarbij is dat ze allebei leverbaar worden met vierwielaandrijving, AWD. En dat vinden wij in Europa natuurlijk ook leuk, want al zal het nog wel even duren voordat wij die versies hier zien verschijnen, komen zullen ze beslist.
We wachten nog op details over de aandrijving. Houdt u deze pagina nog maar even in de gaten, want zodra we meer weten, weet u dat ook!
Uit Chicago komt ook voor ons Europeanen groot nieuws. Hier zijn de AWD-versies van de nieuwe S40/V50 onthuld. Ze zullen eerst in de Verenigde Staten op de markt komen.
Uit Chicago komt ook voor ons Europeanen groot nieuws. Hier zijn immers de AWD-versies van de nieuwe S40/V50 onthuld. Ze zullen eerst in de Verenigde Staten op de markt komen, maar ze zullen bij ons ook vast leverbaar worden.
Plaats een reactie






