AUTOWEEK LIVE: nieuwe Corvette Stingray komt!
De Corvette Stingray is het meest krachtige Corvette standaardmodel ooit. De 6.2-liter LT1 V8-motor levert een motorvermogen van 343 kW (466 pk) en een koppel van 630 Nm bij 4.600 tpm. Het is ook het eerste standaard Corvette-model ooit dat in net iets meer dan 4 seconden van 0 tot 100 km/u accelereert. Ook zijn hoge bochtsnelheden mogelijk dankzij een grip van boven de 1G; dat zal op de kombaan van het RDW uitstekend van pas komen. Naast ultieme prestaties biedt de nieuwe Corvette ook nog eens lagere verbruikscijfers.Speciaal voor de snelle rondjes op de kombaan is de Corvette voorzien van speciale banden van Dunlop, de Sport Maxx RT-band.
Gedurende AutoWeek Live zijn er taxidrives met de Corvette met onder andere Tom Coronel aan het stuur, die dat weekend ook nog eens in Moskou in actie komt bij de WTCC-race met de ROAL-Motorsport Chevy Cruze. Tom vliegt speciaal voor AutoWeek Live eerder terug om er op de maandag nog bij te kunnen zijn.
De Corvette Stingray coupé is in Nederland leverbaar vanaf € 124.995, de prijslijst van de convertible start bij € 127.995.