Apollo Automobil plaagt met nieuwe supercar

Nieuwe Apollo debuteert in Genève

Apollo Arrow teaser

Gumpert is dood. Leve Apollo! De herboren Duitse supercarfabrikant laat een teaser zien van wat we in Genève tegen het lijf zullen lopen.

Begin deze maand werd bekend dat het als Apollo Automobil herboren Gumpert iets moois mee zal brengen naar de Autosalon van Genève.

Vandaag krijgen we voor de tweede keer een teaser te zien van de auto die Arrow gaat heten. Het is niet helemaal duidelijk wat de Duitsers ons voorschotelen, maar het lijkt erop dat we op de schimmige afbeelding een stuk van de uitlaatstukken zien.

In 2014 kregen we van Gumpert nog de Explosion te zien. Destijds leek het op de fles gegane merk even in handen te zien van het Britse Formvision, maar blijkbaar heeft ook die onderneming het Gumpert-stokje overgedragen.

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.