
Apollo Automobil plaagt met nieuwe supercar
Nieuwe Apollo debuteert in Genève
Gumpert is dood. Leve Apollo! De herboren Duitse supercarfabrikant laat een teaser zien van wat we in Genève tegen het lijf zullen lopen.
Begin deze maand werd bekend dat het als Apollo Automobil herboren Gumpert iets moois mee zal brengen naar de Autosalon van Genève.
Vandaag krijgen we voor de tweede keer een teaser te zien van de auto die Arrow gaat heten. Het is niet helemaal duidelijk wat de Duitsers ons voorschotelen, maar het lijkt erop dat we op de schimmige afbeelding een stuk van de uitlaatstukken zien.
In 2014 kregen we van Gumpert nog de Explosion te zien. Destijds leek het op de fles gegane merk even in handen te zien van het Britse Formvision, maar blijkbaar heeft ook die onderneming het Gumpert-stokje overgedragen.
Lezersreacties (3)
Reageren

Tru German speed was hun slogan met een vet logo.
Het nieuwe logo is wat meer mainstream. De teaser laat duidelijk merken dat Apollo meer aandacht wil besteden aan het design dan dat bij Gumpert de functie voor de vormgeving kwam.
Zelf heb ik de oer Apollo zeer eigenwijs gevonden en een echte supercar waarbij het louter ging om de prestaties dan dat er een imitatie Ferrari uit Duitsland weer aantad. We zullen zien wat er in Geneve uiteindelijk onder het doek vandaan komt.

Ik Priapus ook een mooie naam vinden...
En dan met een pronte pook priemend uit het middenconsole met een paarslederen koper op ;-)
(ken uw klassiekers haha)
Een vraag of een opmerking? Laat het ons weten met een reactie.