ABT limiteert Audi Q7

Samenwerking met Vossen Wheels

Audi Q7 ABT Vossen 1 of 10

Op de beursvloer van de SEMA Show staat een onderhanden genomen Audi Q7. ABT, huistuner van Volkswagen en Audi, is samen met bandenleverancier Vossen aan de slag gegaan met het luxe bakbeest.

Van de gelimiteerde versie verschijnen slechts 10 exemplaren. Met het pakket wordt de Q7 met onder andere bredere schouderpartijen, skirts en luchtinlaten geleverd. Extra heeft ABT nog carbon in de grille, achterbumper en deuren verwerkt voor een nog sportiever uiterlijk. De 22-inch wielen van Vossen zijn speciaal voor de Audi Q7 ABT Vossen 1 of 10 ontworpen en gemaakt. Ook is de auto twee centimeter verlaagd.

Binnenin de wagen vind je hier en daar een logo met '1 of 10' en zijn de stoelen met alcantara afgewerkt. Verder zit er ook carbon op het dashboard, de handgrepen en de poken. Over motorische wijzigingen wordt verder niet gesproken. Doordat ABT America met het nieuws komt, zal de Audi Q7 ABT Vossen 1 of 10 hoogstwaarschijnlijk nooit voet op Europese wal zetten.

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.