Bofkont nieuwe start verleden en heden, mijn SLK 350 update pagina 56 goed nieuws van de verkopende partij

Mooie Z4 René. Wat een pagina's trouwens... 33, tering.

Zoals je zelf al zegt hier in het noorden zijn veel mooie plattelandsweggetjes om eens lekker te sturen, en flink gas te geven!
Zo ken ik een weg van Groningen naar Aduard, wat echt een lekker scheurweg is. Waar je 60 mag, is 140 haalbaar met mijn 115pk dieseltje. Of vroeger, de weg vanaf Mensingeweer naar Lauwersoog. Ook wel de racebaan genoemd in de media.

Gelukkig leven we hier op een goede plek want in de randstad, als je daar buiten de boot gaat qua snelheid, ben je gelijk je rijbewijs kwijt. Hier mag je er best veel voor doen.

Succes met je Z4 gr Thomas
 
Het zou echt zonde zijn om de Z4 nu al weg te doen in mijn ogen. Je hebt er zo ontzettend veel tijd, geld en liefde in zitten.
Gun het de auto dan ook om wat terug te doen en pak in ieder geval een vol cabrioseizoen.
 
Beste Hellracer,

Bedankt waardeer ik (tu)
En dit is mijn nieuwe log, mijn oude laten verwijderen van 60+ pagina's :}
We wonen hier idd zeer fijn in het Noorden van het land, afgelopen zomer een rondje gedaan in de provincie Groningen.
Echt geweldig!

Beste SLB / F Mitsi

Het is vooral de onrust in mij die altijd wat anders wil.
Maar precies zoals je zelf zegt na al die moeite moet ik er ook wat meer van genieten, ga ik in 2018 absoluut doen!
Kwa werkzaamheden/verbeteringen staat er eigenlijk niets meer op het programma, wellicht hier en daar nog een schroef of een lijstje, maar niets groots.
 
Bofkont zei:
Gisteravond nog een knoop doorgehakt, definitief besloten......
De Z4 is blijkbaar nog wel in trek, 2 dagen online gehad, en de mailbox vol aanvragen.

Da's niet gek. Dit is volgens mij de enige Z4 met een correct gespoten bumper.
:D
 
Haha Altai :D
Het is sowieso een moeilijke kleur, elke hoek schijnt hij anders uit door de parelmoer flop die er ook inzit.
 
De bumper perikelen blijven toch nog even aanhouden helaas, het neusje is na de laatste spuitbeurt niet geheel precies goed opgebouwd zoals ik dat zou willen, rechts loopt de naad van de motorkap net even iets breder, verder ligt de bumper ten opzichte van de motorkap net iet te hoog.
Het is allemaal minimaal MM werk, maar het drijft me tot waanzin eerlijk gezegd *-)
Nu is de schadehersteller er wel mee bezig geweest maar zegt het niet beter te kunnen of niet mogelijk is.

Dus in mijn zoektocht wie mij zou kunnen helpen ben ik terecht gekomen bij een erkend Bmw schade hersteller.
Gelijk een zeer goed gevoel erbij, wist precies de pijnpunten aan te wijzen.
18 december zal het neusje weer volledig worden afgebouwd om vervolgens perfect op te bouwen weer.
Tenminste dat mag ik hopen :T
 
Tis onbeleefd om zoiets te vragen, dus ik doe het ook niet... maar ik vraag me ondertussen wel stiekem af hoeveel centen de Bofkont inmiddels in totaal aan zijn bumper heeft gespendeerd om hem helemaal perfect te krijgen *-)
 
Beste Sketcher,

Dacht ik ook in eerste instantie, maar als je echt heel erg kritisch gaat kijken zie ik toch minimale verschillen.
Plus dat de motorkap niet overal vlak ligt met de motorkap, en ik wil het goed hebben!
Goede uitleg gehad van het bedrijf, om dit goed te kunnen stellen zal de hele bumper er weer af moeten. denk dat daarom het andere bedrijf dit ook niet ziet zitten meer, blijft een vervelende kwestie omdat ik goed alles van tevoren heb besproken, en dan nog de keutel intrekken.
Maar goed dan maar naar een ander, geld zie je nooit weer maar de ergernis blijft zo is mijn insteek inmiddels.
Ga verder ook niet smeken of ze er nog een keer naar willen kijken.

Beste Ramon,

Momenteel staat de stand op 1000 euro, dus nu nog afwachten wat er bij gaat komen.
Kunnen ze niet inschatten, met wat pech zit er zo een dag arbeid in.
Maakt me verder niets uit, het moet goed nu!
 
Het is allemaal minimaal MM werk, maar het drijft me tot waanzin eerlijk gezegd
Ehm, Bofkont... Zonder bot te zijn: denk je niet dat je naar een psycholoog moet zoeken ipv een schadehersteller? Ik snap dat je bepaalde eisen stelt na een schadeherstel, maar waarschijnlijk was er ook voor de schade een verschil van enkele millimeters, dat heeft elke auto.
 
Barri zei:
denk ik niet.
Het is allemaal minimaal MM werk, maar het drijft me tot waanzin eerlijk gezegd
Ehm, Bofkont... Zonder bot te zijn: denk je niet dat je naar een psycholoog moet zoeken ipv een schadehersteller? Ik snap dat je bepaalde eisen stelt na een schadeherstel, maar waarschijnlijk was er ook voor de schade een verschil van enkele millimeters, dat heeft elke auto.

Dat denk ik niet.
 
Beste Barri,Haarr

Geen punt hoor, begrijp het helemaal, iedereen in mijn omgeving zegt hetzelfde :}
Maar ik weet dat het goed kan, ook omdat ik geregeld met andere Z tjes toer kan ik ze goed vergelijken.
 
Jammer dat je ze niet meer nieuw kan kopen hè... :)
Ik snap je obsessie, maar je moet wel oppassen dat het je teveel bezig houdt. Kan nooit gezond zijn B)
 
2 mm verschil in naad zie je bij mijn land rover niet. Daar kun je een Smart in parkeren.

Land Rover engineers hebben een grapje over de tijd waar mijn Land Rover in gemaak is. Een BMW Engineer en een Land Rover engineer zitten in een cafe. De BMW Engineer verteld over de vele testen die ze doen. We parkeren de BMW en doen er een kat in. Als de kat de volgende morge gestikt is door zuurstoftekort dan weten we dat alle naden goed zijn.

Oh zegt de LR engineer, dat doen wij ook. We parkeren de LR en doen er een kat in. Als de kat s'morgens ontsnapt blijkt dan weten we dat de kieren nog een beetje te groot zijn.

De LR dat is andere koek maar een auto als de Z4 zou ik ook perfect willen hebben. Ik durf niet te zeggen dat ik zo ver zou gaan als jij maar ik snap het heel goed.

Ik werk nu aan surfacing (dus de buitenkant) van een autonomous busje, en ben toevallig net bezig de plaatdelen te splitsen. Dus snap je dus maar al te goed, dat moet gewoon perfect zijn (wat helaas bij deze klant niet gaat lukken)
 
Sketcher zei:
Ik werk nu aan surfacing (dus de buitenkant) van een autonomous busje, en ben toevallig net bezig de plaatdelen te splitsen. Dus snap je dus maar al te goed, dat moet gewoon perfect zijn (wat helaas bij deze klant niet gaat lukken)

Die klant is nog veeleisender dan onze eigen Bofkont? :T

o.t. dan hoop ik wel dat je die auto nog even houdt Rene. ;)
 
Beste Barri,

Een obsessie is het al tijden helaas, punt is dat ik me blijf ergeren, en dan kan ik 2 dingen doen, verkopen of laten maken.
Heb verder wel een goed gevoel bij dit bedrijf eerlijk gezegd, en doordat men erkend bmw reparateur is ook echt wel kennis van deze Z4.

Beste Haarr,

Nou precies dat dus!

Beste,

Sketcher haha leuk:D
Tja een Laro is ook een werkpaardje, daar zou ik me er ook niet druk over kunnen maken.
Maar goed ben nu al zo lang bezig dus wel het nu goed hebben! dat speelt gewoon mee.

Beste Nico,

Is eigenlijk wel de bedoeling,
Ben bezig op termijn met een ander huis, dus wil wat meer sparen.
Deze Z4 maakt mij gewoon heel erg blij, maar dan moet alles goed zijn naar mijn zin.
 
Ik zag ooit op de RAI een Rover 75 staan met 2 mm verschil op de motorkap. Toen ik de verkoper bij de stand er op aansprak keek die of hij water zag branden. Stond op de RAI nota bene. Hoe krijg je 'm dan afgeleverd????
 
Ik zie nog een reden voor Bofkont om nooit een Tesla te kopen. Die schijnen ze namelijk nogal eens af te leveren met imperfecties.:T

image


Naden-Tesla.jpg


t99ssj.jpg
 
Beste Haarr,

Bij een nieuwe auto toch compleet onacceptabel !


Beste Elzinga,

Ja het regent klachten over Tesla en dit soort zaken.
Sowieso al de schurft aan welke EV dan ook :}
 
Er zijn nu al 2 zgn specialisten met de neus bezig geweest.
Het is nu nog niet goed...
Op naar nummer 3.
Het is een auto van 10 jaar oud (of zoiets toch).
Ik vrees dat het in je hoofd zit en nooit goed genoeg zal zijn.
Gooi die Z4 gauw op het internet, je zal er nooit meer een goed gevoel bij krijgen.
Dump hem!!!
Hoe vlugger, hoe beter voor je eigen gemoedsrust.
 
Beste BRG,

Nee inmiddels al 14 jaar oud (tu)
De 1e specialist heeft zijn spuitwerk goed naar tevredenheid gedaan.
Zeker speelt het mee tussen de oren, maar het is gewoon duidelijk waarneembaar als je kritisch kijkt.
Het bedrijf van vanmiddag had geen 2 seconden nodig om de pijnpunten aan te wijzen.
En nu maar hopen dat hij het goed oplost.
Als de neus verder goed is ben ik meer dan tevreden hoor, wil dolgraag 2018 lekker toeren met de Z en verder er niets meer aan doen.
Ben er nu ook wel helemaal klaar mee.
 
D. Elzinga zei:
Ik zie nog een reden voor Bofkont om nooit een Tesla te kopen. Die schijnen ze namelijk nogal eens af te leveren met imperfecties.:T

Ik heb laatst met een gereden die een rare bult op de voorruit had zitten. Kan eigenlijk echt niet. Bofkont is dan wel weer het andere uiterste.
 
als er een grotere kier is kan ik mij nog niet zo aan storen, maar als de naden scheef lopen wel, dat hoort gewoon niet. Was in de fabriek ook niet. Oke ik zou nooit zover gaan. Misschien ben ik dan iets te rationeel van; het is tenslotte maar een auto. Maar een ander vind het wel erg, elke gek zn gebrek denk ik dan maar :} hebben wij mooi leesvoer
 
Beste AsconaGT,

Het is niet zo dat de naden scheef lopen, zo op het eerste oog is alles wel vrij netjes, maar ga je echt kritisch kijken/vergelijken.
Is de linkernaad Ietje breder, wat zal het zijn een 1/2MM?
Rechtsvoor ligt de bumper ook 1/2MM hoger dan de motorkap, moeilijk te zien, maar als je het weet ontkom je er niet meer aan.
En je voelt het ook duidelijk, alles moet vlak lopen.

Al met al zaken die vrij simpel goed te stellen zijn door een ervaren plaatwerker die even de tijd neemt, en vooral dat laatste schort het nu vaak aan.
Spuitklusje is natuurlijk niets meer aan verdiend omdat het zo vaak overnieuw is gedaan, en dan krijg je deze ellende, men krijgt de tijd niet om het fatsoenlijk op te bouwen.

Beste Funf/Caspian

Ach kan me voorstellen dat het zo overkomt, ik geef eerlijk toe dat ik te perfectionistisch ben.
 
Jij bent misschien wat extreem, de eigenaar van de Tesla is (wat mij betreft) veel te laks. In juni reed ik voor het eerst met die Tesla, de eigenaar ontdekte de bult in de ruit toen ook. Ik heb er dus een aantal weken terug weer mee gereden en omdat ik er naast stond toen de eigenaar de bult voor het eerst opmerkte was ik benieuwd of die er inmiddels uit zou zijn. De eigenaar zei ook dat hij daar iets aan wilde doen. Hij zat er echter nog gewoon in.
 
Beste Caspian,

Onbegrijpelijk dat men dat niet gelijk oplost bij een nieuwe auto, zelf ben ik idd uiterst precies.
Maar ben verdorie al vanaf de zomer bezig om de zaken naar het zin te krijgen, heb zo'n idee dat ik gelijk naar dit bedrijf had moeten gaan.
Maar goed dat is enkel het gevoel tot nu toe, maar eens kijken of ze het oplossen.

Ook nog wat nieuwe schroeven gekocht voor onder motorkap waar de bumper mee bevestigd zit vanaf de bovenkant.
Deze laat is gelijk vervangen door mooie nieuwe originele frisse schroeven (tu)
IMG_20171209_164143 by bofkont OEM, on Flickr
 
En als het plaatwerk weer strak recht zit, is de lichtinval weer anders en ga je weer kleurverschillen zien... :p
 
Bofkont zei:
Beste Funf/Caspian

Ach kan me voorstellen dat het zo overkomt, ik geef eerlijk toe dat ik te perfectionistisch ben.

Van mij geen kritiek hoor, ik verbaasde me slechts over BRG die vanachter zijn schermpje zo’n diagnose stelt. Ik snap je hang naar perfectie wel, zeker bij een auto die je gebruikt zoals jij dat doet.
 
Beste BRG,

Grote voordeel is dat je dat altijd hebt met deze kleur, de flop van het parelmoer effect zorgt daarvoor.
Kijk je naar de motorkap of naar de a stijl die onder een andere hoek staat heb je het al.
 
Beste Funf,

Bedankt voor je begrip (tu)
Dit is voor mij pure hobby, dit moet gewoon goed zijn voor mij, kan er zo ontzettend van genieten.
Het tijdloze ranke design van de E85 Z4 is voor mij een van de mooiste auto's ooit.
 
En terecht. Ik wil mijn auto’s ook graag tiptop. Het is minder sinds ik kinderen heb, maar ik geniet nog altijd van een goed verzorgde auto waar aandacht aan is besteed. Dus schoon van buiten en van binnen, en zonder lelijke schades.
 
Bofkont zei:
Beste Caspian,

Onbegrijpelijk dat men dat niet gelijk oplost bij een nieuwe auto, zelf ben ik idd uiterst precies.
Maar ben verdorie al vanaf de zomer bezig om de zaken naar het zin te krijgen, heb zo'n idee dat ik gelijk naar dit bedrijf had moeten gaan.
Maar goed dat is enkel het gevoel tot nu toe, maar eens kijken of ze het oplossen.

Dat weet je natuurlijk nooit van tevoren. Hopelijk komt het nu dan toch nog goed. Van mijn kant ook zeker geen kritiek hoor, maar volgens mij was dat wel duidelijk.
 
Een halve mm zou ik niet naar kijken maar een hele mwah over hoeveel lengte?
2 mm over een meter is mij teveel.
 
Nee duidelijk Caspian (tu)
Ja het is idd weer afwachten , maar goed de missie is duidelijk lijkt me :D

Beste Haarr,

Ik weet niet hoeveel de afwijking is het is echt minimaal, maar punt gewoon is dat ik het weet en kan zien.
Dat ergert me verschrikkelijk, zodanig dat het mijn hele plezier in de auto ondermijnt.
 
IMG_20170904_141052 by bofkont OEM, on Flickr

Kwa rijden ben ik echt meer een Benz man, maar dit uiterlijk van de E85, ben zo verliefd op deze auto op een mooie zonnige zomer dag en vers gewassen.
Geregeld zet ik de wagen even stil onderweg om er een tijdje naar te kijken.
 
Bofkont zei:
IMG_20170904_141052 by bofkont OEM, on Flickr

Kwa rijden ben ik echt meer een Benz man, maar dit uiterlijk van de E85, ben zo verliefd op deze auto op een mooie zonnige zomer dag en vers gewassen.
Geregeld zet ik de wagen even stil onderweg om er een tijdje naar te kijken.

IMG_20170904_141052 by bofkont OEM, on Flickr

BMW maakt mooie auto’s Bofkont (tu). Mijn F11 heb ik volgende maand alweer 7 jaar. Nog nooit heb ik zolang gedaan met een auto, en ik wil hem ook nog niet kwijt. Hij rijdt nog fantastisch met die lekkere 6-lijn, en ik kan nog steeds genieten van het design. Ik kijk nog geregeld even achterom als ik hem geparkeerd heb. :)
 
De F11 is ook een bijzonder mooie 5 serie weer, samen met de E39 veruit mijn favoriet.
Helemaal met die zes lijn een geweldig fijne wagen.
Maar respect hoor, 7 jaar lang al dezelfde auto, mijn SLK was de auto die ik het langst in bezit heb gehad, 2 jaar.
 
Haha, ik heb mijn eerste auto al langer :T.

Het blijft een prachtige auto zo'n E85, zeker in de juiste uitvoering zoals jij hem hebt. Wat vind jij eigenlijk van de E89 René?
 
Beste Micha,

Bedankt !! Ja jij doet dat stukken beter, maar een AMG/Ferrari/Abarth op de dam heb jij daar pure porno :}

Het is absoluut een heerlijke wagen/uitvoering, daarom wil ik ook geen afscheid nemen, ga ik zeer zeker spijt van krijgen.
De E89 vind absoluut een mooie auto in de juiste samenstelling, heb er nog een tijdje over getwijfeld als mogelijke opvolger, maar gaat hem niet worden. De 1e generatie E85 Z4, die ik dus heb, vind ik zoveel mooier kwa design, veel puurder.

Wellicht dat deze Z4 toch echt een blijvertje gaat worden, willen op termijn wellicht verhuizen, dus daar is ook geld voor nodig.
Iets met een garage etc etc
Maar wel weer lekker vrij om de deur zoals ik nu ook gewend ben.
 
Vanmorgen de auto afgeleverd bij het schadebedrijf om het complete neusje opnieuw op te bouwen.
Afwachting in spanning , weet niet wanneer hij klaar is.
 
Spannend, maar met dit weer maakt het ook niet zoveel uit als hij niet thuis staat. Je was er waarschijnlijk toch niet mee gaan rijden.
 
Nou zeg dat, veel regen onderweg, voordeel is kan de pekel mooi van de weg spoelen (tu)
Het is dat ik het dit jaar nog wil afronden dit gedonder, maar anders was de wagen dit jaar de weg niet meer opgekomen.
Nog maar een keer extra goed wassen vd week.
 
Ben benieuwd hoe het gaat lopen!!

Ik ben ''gelukkig'' niet zo precies met de Alfa, zo'n beetje alles is scheef aan die auto (:B. Onderdelen krijgen is een ramp. Ben nu al 3 weken opzoek naar een mattenset voor de giulietta. Voordeel van jouw BMW is dat alle onderdelen nog voorhanden zijn!
 
Mooiroodisnietlelijk,

Met alle respect voor Alfa, blijft een van mijn favoriete merken, maar idd ze hebben er wel een handje van dat alles scheef zit.
Zelfs vrij recente nieuwe wagens nog helaas, kan er heel slecht tegen.
Van deze Z4 is idd alles nog te krijgen gelukkig, maar Mercedes doet het echt veel beter met onderdelen voorziening voor oudere auto's nog.
 
Terug
Bovenaan