A
Anoniem
Guest
Verpest voor het leven. Dahaag, BMW's. Voortaan staan er Benzen voor huize Selected.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
500e zei:-koplamp wiswasjes
tientjeswerk als je 't op ebay.de scoort
BMW-bolle zei:Niet eens proefgereden?
Najtreg zei:Dit moet ik even van het hart:
Net even Amsterdam - zwolle gedaan. Onderweg stikt het werkelijk waar van de import-benzen. Ja, ook die Van herr Dokor en aanverwanten. Gewoon op Maandagochtend. Maar waar zijn de echten? Ik kom alleen maar verpauperd spul tegen. Het lijkt wel of elke rotte pedaalemmer op kenteken wordt gezet.
Jongens, dat ritje was behoorlijk demotiverend. 1 mooie gezien tegenover 10 potentieele bijlmer-bakken. Blehhh. Waarom?Waarom koop je als liefhebber een auto die het gewoon niet heeft? laat zo'n ding mooi bij Autohaus Schmutzig staan!
500 E zei:En ik wil deze gemeente niet jaloers maken maar ik ga groentje ook opwaarderen binnenkort. Daar komt een 300 E voor in de plaats, ook 1986, maar dan voller in de opties én een automaat. Dus ik zoek over een week of twee een goed baasje voor groentje. Pijn in het hart, toch wel. Ik was er nog niet klaar mee. Maar een volle 300 E mét automaat kan ik niet laten schieten. En drie W124's voor de deur is erg slecht voor mijn huwelijk.
![]()
S-J zei:Wie geeft de beste omschrijving:
Hoe rijdt een W124? En specifiek de 260E.
Ik begin me licht zorgen te maken
S-J zei:Wie geeft de beste omschrijving:
Hoe rijdt een W124? En specifiek de 260E.
Ik begin me licht zorgen te maken
Dionysus zei:S-J zei:Wie geeft de beste omschrijving:
Hoe rijdt een W124? En specifiek de 260E.
Ik begin me licht zorgen te maken
Prozac op wielen.
HappyStar zei:S-J zei:Wie geeft de beste omschrijving:
Hoe rijdt een W124? En specifiek de 260E.
Ik begin me licht zorgen te maken
Ik denk dat onze topic-starter deze vraag het beste kan beantwoorden met 100.000 km per jaar in 3 verschillende W124's
Als "groentje" met een half jaar E280 en 10 dagen dieselervaring in een 300D kan ik je alleen zeggen dat ik zeer enthousiast ben.
Net zoals de geweldige ervaring met een 12 cilinder BMW die wij delen is W124 rijden van een aparte klasse.
Soms moeilijk te duiden, maar ik zou me i.i.g. geen zorgen maken over je mooie Witte.
Gefeliciteerd S-J!
Icebrain zei:Viagra toch...........................![]()
500 E zei:Laat de auto je maar verrassen morgen. Da's veel leuker![]()
Najtreg zei:Het net-niet-gevoel speelt dan te parten en dat maakt de hobby minder leuk, ineens. Ondanks dat mijn auto 130k heeft gelopen...Dat is eigenlijk de reden waarom ik mij afvraag waarom er zoveel mensen zijn, die net als ik, in een auto rijden die het gewoon net niet is.
W124STER zei:... een E420, da's mooi spul; laat de plaatjes maar komen! En natuurlijk welkom in dit topic!
smarter zei:Die 260 km in de W124 260E (what's in a name?) die ik gemaakt heb zijn voor mij gelukkig onuitwisbaar. Het gevoel van onverstoorbaarheid, comfort en ontspanning is bij de W124 gewoon ingebakken in het DNA van de auto.
Ooit koop ik er weer 1, gelukkig zijn deze auto's dermate goed dat ik zeker weet dat er altijd eentje op me wacht als de tijd rijp is.
ZEN weer aan de benz, ongelofelijk. En dezelfde kleur als de mijne (al bijna 5 jaar lang!)ZEN zei:Sinds afgelopen zaterdag rijd ik in een MoPf2, Almandinrood, E250D, geboren in 1995 en vanuit Bochum naar Nederland gehaald in 2007.
Uiteraard komt ook deze uit Castricum en heeft als enige (?) Mercedes in Zuid Limburg een 500E kentekenplaathouder!
More pics later deze week.
Specs.:
- airco
- airbags (dus geen dashboardkastje!)
- elek schuif-/kanteldak
- stoelverwarming
- Blaupunkt radio/cassette
- elek bedienbare en verwarmde buitenspiegels
- CV met AB
- trekhaak (het IS een diesel...)
Km stand: 204-duizend en nog wat bij ophalen, nu dus 350 km meer!
Lekker hoor, via de Autobahn (A44 en A61) naar je werk!![]()
W124STER zei:500 E zei:Laat de auto je maar verrassen morgen. Da's veel leuker![]()
... en voor nu een virtuele proefrit; een reis door de tijd en de verbeelding van 'die Seele der W124'. Deze film toont alles wat de liefhebber van dit model waardeert; het totale plaatje, de historie, de auto, de functie voor de vorm (bij deze auto het uitgangspunt voor Bruno Sacco), "ganz Alles".
BMW-bolle zei:@W124STER
Heb ik het verhaal gemist waarom de 300d Turbo weg is? Ik ben wel heel erg benieuwd!
Erik745d zei: