carl1
Net ingestapt
Rivanov zei:Yeah, werkgever is akkoord met m'n voorstel van de Mercedes A-Klasse! *O*
Congratzz, ik heb dezelfde in Iridium zilver besteld. Launch Edition België. Levering begin augustus.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Rivanov zei:Yeah, werkgever is akkoord met m'n voorstel van de Mercedes A-Klasse! *O*
Valt ook niet mee om een kleurrijke uitvoering te kiezen, als de enige kleur die Mercedes biedt; een standaard lak Rood is.Bird Nerd zei:Hoewel een beetje kleurloos wel een mooie configuratie. Gefeliciteerd
Met Business Solution AMG niet heel veel. Je bent gebonden aan de sportstoelen.Bird Nerd zei:Weet ik. Maar binnenin heb je meer keus
Je was me net voor, had m'n bericht nog ge-edit.Bird Nerd zei:Ah ja je hebt gelijk. Alleen deze optie is mogelijk. En geen eigen keus in sierdelen
![]()
Rivanov zei:En je hebt bij de AMG-Line enkel keuze uit de Leder/Alcanta sportstoelen of de volledig lederen sportstoelen.
Leder/Alcantara (zoals ik het heb)
![]()
Artico.BENZine zei:Rivanov zei:En je hebt bij de AMG-Line enkel keuze uit de Leder/Alcanta sportstoelen of de volledig lederen sportstoelen.
Leder/Alcantara (zoals ik het heb)
![]()
Is dat dan “echt” leder of Artico-“leder”?
Wanneer is die van jou besteld?carl1 zei:Rivanov zei:Yeah, werkgever is akkoord met m'n voorstel van de Mercedes A-Klasse! *O*
Congratzz, ik heb dezelfde in Iridium zilver besteld. Launch Edition België. Levering begin augustus.
Rivanov zei:Wanneer is die van jou besteld?
Thanks voor je update.carl1 zei:Rivanov zei:Wanneer is die van jou besteld?
26 mei. Is beloofd voor 5 augustus, productie ergens in juli. Was een bestelde demo auto van de dealer die op dat moment nog kon aangepast worden.
Dat betekend dus maar een goede halve maand tussen productie en aflevering bij de dealer? Dat is snel.carl1 zei:In mijn geval zou de productiedatum 30/06 zijn heb ik vandaag vernomen, verwacht bij de dealer half juli. Benieuwd!![]()
Rivanov zei:Dat betekend dus maar een goede halve maand tussen productie en aflevering bij de dealer? Dat is snel.carl1 zei:In mijn geval zou de productiedatum 30/06 zijn heb ik vandaag vernomen, verwacht bij de dealer half juli. Benieuwd!![]()
Het zou te maken kunnen hebben met de leasemaatschappij inderdaad. Die leveren na 15 november geen auto's meer uit. Dus vind het ook erg toevallig dat de leverdatum van de auto in de week van 15 november is.carl1 zei:Rivanov zei:Dat betekend dus maar een goede halve maand tussen productie en aflevering bij de dealer? Dat is snel.carl1 zei:In mijn geval zou de productiedatum 30/06 zijn heb ik vandaag vernomen, verwacht bij de dealer half juli. Benieuwd!![]()
Ik denk dat dit normaal is, aflevering 2 of 3 weken na productie.
Nu bestellen is levering in oktober werd mij ook gezegd gisteren. Zou het sneller gaan in België, of heeft 15 november iets met uw leasing te maken misschien? Mijn exemplaar is geen leasing.
Rivanov zei:Pas vanaf augustus wordt dit gebouwd (aldus product expert bij Mercedes München)
Het betreft Rafael Weinberger. Heeft Munchen als locatie in zijn profiel staan. Misschien woont hij daar dan.BENZine zei:Rivanov zei:Pas vanaf augustus wordt dit gebouwd (aldus product expert bij Mercedes München)
München? Stuttgart bedoel je zeker?
Rivanov zei:Goed nieuws ontvangen vandaag. M'n Mercedes A-Klasse zou eigenlijk in november bij de dealer arriveren.
Krijg einde middag mailtje van de dealer dat ze de auto al in september binnen verwachten!
Even twee maanden naar voren geschoven.
Nu hopen dat ik 'm ook direct mag rijden, aangezien het huidige leasecontract tot eind november loopt.
Rivanov zei:Dat zorgt o.a. voor de toevoeging van Apple Carplay en Android Auto.
Rivanov zei:Heb je 'm inmiddels al binnen carl1?
Volvo 444 zei:Veel mooier dan de vorige, maar ik ga voor het origineel: Renault Mégane !!
nack zei:Volvo 444 zei:Veel mooier dan de vorige, maar ik ga voor het origineel: Renault Mégane !!
Hoe is dat het origineel? Dat motoren worden gedeeld maakt de A-klasse nog geen aftreksel van de Mégane.
nack zei:Van Volvo 444 zou het netjes zijn al geeft hij aan waarom hij de Renault Mégane het origineel van de A-klasse noemt. Anders dan de motoren kon ik geen aanknopingspunt verzinnen om zoiets doms te zeggen.