Hoi vanuit Lermoos. Gisteren door de nacht hierheen gereden. Rit is supervlot verlopen. Middernacht weg en 6.30u ter plaatse. De flight statistics ter leering ende vermaeck hierbij.
Na de reis gisteren nog wel even recensie van de A8 na eerste lange rit.
Wow Met luchtvering, zonder dieselronk en met E-ondersteuning geweldige reismachine. Ik weet niet hoeveel van de extra stilte komt door A6->A8 en door diesel->benzine, maar het was lekker rustig bij 170 km/u.
Souplesse van accelereren is top. Van 70 naar 170 zonder geronk of gedoe, bij maar half-gas. Dat voelt superluxe na al mijn dieseljaren (waar ik ook volle bak blij mee was).
Wel eerste keer dat ik tankstop heb moeten maken... Actieradius bij deze snelheden zo'n 600km met 60 liter

en 1x
Maar ach, dat heeft de heerlijke fauteuil er weer uit gemasseerd.
Natuurlijk weet ik vooraf dat een A8 nóg fijner moet zijn dan een A6... maar toch ben ik dan blije kleuter wanneer ik die extra 'plus' dan zelf zo mag beleven!