Het mysterie Yue Loong

Citaat uit het artikel:
Als iemand een goed bod op de Feeling doet, mag hij dan ook wel weg.
 
Daarom, dat bedoel ik. Zo te lezen is de eigenaar niet speciaal een liefhebber van het model, dus ben benieuwd wat hij als 'goed bod' ziet. Ik kan me zeker voorstellen dat er mensen zijn die na de meeting of na het lezen van het artikel oprechte interesse tonen in dit exemplaar.
 
Pedigreepaul zei:
Leuk artikel, heb het blad net gekocht. Ik meende trouwens dat Autoweek ook nog een stukje wilde schrijven?

Zeker leuk artikel (tu) De foto's zijn ook erg mooi! Heb het blad eerst maar als PDF gekocht, echte exemplaren zijn hier namelijk niet te krijgen. Volgende week in Leeuwarden maar eens proberen, en anders kan ik hem ook nog online bestellen.

Er liep wel nog een andere fotograaf (van Autoweek?) rond, ben ook wel benieuwd of er met die foto's nog iets gaat gebeuren.
 
He, als ik dat had geweten had ik er eentje voor je gekocht. Heb gisteren namelijk een eilander gesproken (hij is student daar), die had ik het wel mee kunnen geven :)
 
Het is toch jouw auto, JOtter? Of haal ik nu nicks door elkaar?
Als ik me niet vergis moet je je adres maar even pb'en, dan stuur ik je er een op.
 
Ik denk dat je wat door elkaar haalt, Snipe. :}

JdN (Pagina 10) zei:
Mijn vader kent de oud importeur van Yue loong. De overgebleven nederlandse Yue Loong Feeling is in zijn loods opgeslagen geweest.
Hij heeft de auto overgenomen van de importeur. Het is de auto van de foto in de schuur die eerder op dit forum te zien was (pagina 6). Het is het kenteken FP-BV-92. Op het kenteken staat dat hij grijs is maar hij is meer antraciet.

Erg bizar om dit te lezen en goed speurwerk!
 
Oh ja, dat is JdN. Wist de nicks niet meer precies.
Maar JdN kan dus een berichtje sturen ;-)
 
Na het artikel in Auto Motor en Klassiek zal in de AutoWeek die morgen in de supermarkt, kiosk of op de deurmat ligt aandacht worden besteed aan de Yue Loong Feeling en de meeting van afgelopen 1 november.
 
Leuk hoor! Als ik dit weekend in Nederland ben dan ren ik onmiddellijk naar de lokale AutoWeek-dealer!

5xxy5brbmk9o_600.jpg
 
Toch grappig te zien hoe weinig forummers ik van gezicht ken. Zo van de foto herken ik alleen simca1006 en volgens mij zie ik Wouter82 ook.
Overigens nog best zomerse kleding voor 1 november ;)
 
Barri zei:
Toch grappig te zien hoe weinig forummers ik van gezicht ken. Zo van de foto herken ik alleen simca1006 en volgens mij zie ik Wouter82 ook.
Overigens nog best zomerse kleding voor 1 november ;)

Dat valt toch best mee, ik herken buiten simca1006 en Wouter82 ook nog Pjötr, de Schaduw, D-C, J0tter, der Magistrat, .Timo en Janus Diedericus, oh wacht, dat ben ik zelf natuurlijk...8-)

Die zomerse kleding kwam door het prachtige weer, ik meen dat het +/- 18°C was. Op 1 november ja...
 
Het is een mooi artikel geworden! Ook leuk dat ze de auto rijdend op de foto hebben gezet. (tu)
 
Ik kon me toch niet inhouden: na college naar de dichtstbijzijnde Relay gerend en 'm daar gehaald.

Erg leuk stuk geworden hoor, complimenten. Niet anderhalf kantje, enkel gevuld met informatie. Gewoon een leuk stuk en gaaf dat 'ie alsnog rijdend op de foto is gezet. Goede foto ook. (tu)
 
Janus Diedericus (koning van de kartbaan) zei:
Dat valt toch best mee, ik herken buiten simca1006 en Wouter82 ook nog Pjötr, de Schaduw, D-C, J0tter, der Magistrat, .Timo en Janus Diedericus, oh wacht, dat ben ik zelf natuurlijk...8-)

Jij speelt wel een beetje verstoppertje Janus.

Leuk artikel trouwens. Ik heb het gisteravond met plezier gelezen. Dergelijke verhalen boeien me veel meer dan een test van de zoveelste nieuwe Ford, Opel, VW of wat dan ook.
 
Inderdaad, het is echt een leuk stukje geworden! Ik had het met D-C er nog over, dat het zo lang duurde, maar ook leuk dat ze dat in het stukje uitlegden waarom het duurde (auto was stuk) .

Ook leuk dat D-C als soort van organisator een beetje extra in de spotlight kwam, en ook tof dat er nog met D.Elzinga contact is gezocht, vanwege zijn wieldop!

Zouden ze inderdaad vaker moeten doen, dit soort verhalen!
 
Het is inderdaad een erg leuk artikel geworden! Leuk om de verhalen van anderen te horen, daarvan was ik lang niet altijd op de hoogte. Ik heb het blad net nog aan mijn Taiwanese docente Chinees laten zien, zij vond het ook erg leuk en heeft foto's gemaakt van het blad :) Tot mijn verbazing kende ze het automerk wel, wat lang niet alle Taiwanezen het geval is.

Overigens staat niet iedereen op de foto, sommigen vertrokken eerder en anderen kwamen later (Tim/D' oh bijvoorbeeld ;)).
 
Wel sneu voor degene die op de foto in het blad precies in de vouw staat. Dan kom je eens in een nationaal weekblad en zit je neus in de vouw.
 
Ik wil de feestvreugde in dit topic niet verstoren enerzijds, anderzijds wil ik toch een oprechte reactie plaatsen onder al die eenzijdige reacties hier. Deze auto is spuuglelijk. Een kleuter kan nog een minder lelijke auto tekenen. Het is tevens een nietszeggend en gedateerd vervoersmiddel met vier wielen. Het was niets en zal ook nooit iets worden. Het zou zomaar een koelkast of wasmachine kunnen zijn. Wat graag zou ik Jeremy Clarkson inhuren om ook de laatste naar de filistijnen te helpen :)
 
Ik heb ook nooit gezegd dat het een mooie auto is. Maar bijzonder is 'ie wel, evenals het verhaal er achter.
 
Saf zei:
Ik wil de feestvreugde in dit topic niet verstoren enerzijds, anderzijds wil ik toch een oprechte reactie plaatsen onder al die eenzijdige reacties hier. Deze auto is spuuglelijk. Een kleuter kan nog een minder lelijke auto tekenen. Het is tevens een nietszeggend en gedateerd vervoersmiddel met vier wielen. Het was niets en zal ook nooit iets worden. Het zou zomaar een koelkast of wasmachine kunnen zijn. Wat graag zou ik Jeremy Clarkson inhuren om ook de laatste naar de filistijnen te helpen :)

Ik vind die laatste zin niet zo komisch 8-) Nee, het is geen bijzonder mooie auto (ook absoluut geen bijzonder lelijke), maar wel een bijzonder exclusieve auto die om die reden en het verhaal erachter het verdient om bewaard te blijven.
 
Saf zei:
Ik wil de feestvreugde in dit topic niet verstoren enerzijds, anderzijds wil ik toch een oprechte reactie plaatsen onder al die eenzijdige reacties hier. Deze auto is spuuglelijk. Een kleuter kan nog een minder lelijke auto tekenen. Het is tevens een nietszeggend en gedateerd vervoersmiddel met vier wielen. Het was niets en zal ook nooit iets worden. Het zou zomaar een koelkast of wasmachine kunnen zijn. Wat graag zou ik Jeremy Clarkson inhuren om ook de laatste naar de filistijnen te helpen :)
(td)

ik vind het een beetje kinderachtig en vooral aandacht trekken, deze reactie. Niemand heeft beweerd dat dit de mooiste auto ooit was, of de beste. dat is een aanname van jouw kant! Net zo dat JIJ deze auto spuuglelijk vind, dat is wederom een mening van JOU.

Het verhaal van deze auto is gewoon bijzonder en speciaal. Vind je het niets prima, dan laat je het topic gewoon lekker links liggen!
De toon die je gebruikt in je bericht is vooral erg respectloos,ik vraag me dan ook af of je het echte leven ook zo stoer bent, en bijvoorbeeld tijdens een voetbalwedstrijd van Feyenoord ook durft te zeggen "waardeloos team, Ajax is beter". Ik denk het niet.
 
Mee eens. Dit is zo'n reactie van het type 'zie mij eens stoer doen, thuis achter m'n computer'. Als je dit gevolgd hebt weet je dat het om iets bijzonders gaat... denk je dan echt dat iedereen hier op jouw smaakoordeel zit te wachten?
 
Ach, hij vond het ook al nodig om in het topic van een Xedos6 liefhebber te melden dat hij een Xedos6 een spuuglelijke auto vindt. Iemand die het nodig vindt om dergelijke uitingen te doen in liefhebbersrubrieken noem ik een trol.
 
Erg leuk artikel. Ik sta natuurlijk weer met de bakkes vooraan :D. Blijkbaar is later nog wel een rijdend interview geweest? Het was in ieder geval een leuke en interessante dag!

@Saf.. Ik zie dat jij in het verleden een veel betere autokeus hebt gemaakt.. over smaak gesproken..
 
Ik vond de Yue Loong destijds een erg lelijke auto maar nu, na al die jaren vind ik 'm wel geinig. In NL is deze auto exclusiever dan welke dure (sport) auto dan ook! En alleen dat al is reden genoeg om er zuinig op te zijn en 'm te bewaren!
 
ik was deze helemaal vergeten, maar nu weer in herinnering gebracht geweldig.
 
Heb uit nieuwsgierigheid toch maar even dit forum opgezocht na het lezen van het artikel in het magazine. Heb van zowel het forum als het artikel genoten, bedankt iedereen voor deze leuke reportage heeft meegeholpen! Auto zelf kende ik alleen uit de autoblaadjes, heb er nooit één in het echt gezien.

En zo lelijk is die toch niet? Vind het een best strakke wagen. De details zoals de achteruit-lamp en de stoelbekleding zijn érg leuk gevonden.
 
Heb dit topic al een tijdje gevolgd , en het was erg leuk om het artikel te lezen in de AW , heb er ooit in Nijmegen een gezien .
Vind hem wel wat hebben , kan niet zeggen dat ie mooi is , maar ook niet lelijk .
 
ginkelvanmichiel zei:
laten we die saf maar gauw van het forum mikken..

Ik zeg gewoon wat ik vind, als je het niet daarmee eens bent kun je je melden bij de moderator of begin je een eigen forum (tu)

Anyway, ik begrijp het hele gedoe rondom een auto als deze niet, net zoals bij een Alfa Romeo Arna of andere hokken. Ziet niemand dan dat dit gewoon echt niets bijzonders is. Ik begrijp al dat gedoe niet als 'bewaren voor het nageslacht'. Het is toch niet de allerlaatste Citroen DS of zo?
 
Niet begrijpen en elke keer je negatieve mening moeten uiten is niet hetzelfde. Houd je gedachten gewoon voor je, er zijn flink wat mensen die hier plezier aan beleven en heeeeeel weinig die op jouw ongefundeerde en ongeïnformeerde mening zitten te wachten. Wat zou je ervan vinden als jij een topic opent over je auto en wij komen allemaal langs om te melden dat het een lelijk hok is wat eigenlijk in de schrootpers zou moeten?
 
Houd je gedachten gewoon voor je, er zijn flink wat mensen die hier plezier aan beleven en heeeeeel weinig die op jouw ongefundeerde en ongeïnformeerde mening zitten te wachten.

hou toch op, dit is een openbaar forum. mensen moeten eens minder happen op iedere reactie die ze niet aanstaat.
 
Ondanks het feit dat het hebben van een eigen mening een groot recht is, een belangrijk recht ook. Snap ik de meerwaarde niet zo goed!
En dat is nu niet compleet tegen Saf gekeerd, maar ook weer wel, dat je een Yue Loong of wat dan ook niet mooi vind prima, en dat je het niet snapt waarom mensen het bijzonder vinden, ook prima.
Je kan het ook zeggen op een ietwat respectvoller manier. Zonder dat je meteen een schrootpers erbij haalt.
 
Saf zei:
ginkelvanmichiel zei:
laten we die saf maar gauw van het forum mikken..

Ik zeg gewoon wat ik vind, als je het niet daarmee eens bent kun je je melden bij de moderator of begin je een eigen forum (tu)

Anyway, ik begrijp het hele gedoe rondom een auto als deze niet, net zoals bij een Alfa Romeo Arna of andere hokken. Ziet niemand dan dat dit gewoon echt niets bijzonders is. Ik begrijp al dat gedoe niet als 'bewaren voor het nageslacht'. Het is toch niet de allerlaatste Citroen DS of zo?

Als je het inlevingsvermogen niet hebt om het te begrijpen...waarom zit je in deze topic dan?
 
Terug
Bovenaan