Klassiekerrijder
Asfaltkampioen
Een late Pasadena
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Moderator
jz95 zei:Helaas blaast de Golf sinds enkele dagen allemaal zwarte troep mee door de ventilator. Iemand enig idee hoe ik dit op kan lossen?
MRS zei:jz95 zei:Helaas blaast de Golf sinds enkele dagen allemaal zwarte troep mee door de ventilator. Iemand enig idee hoe ik dit op kan lossen?
Gefeliciteerd met je aankoop, de troep die je binnen blaast via je ventilator is waarschijnlijk oude bladertroep die onder je parafaan afdek plastic zit.
Bij mij was die volledig vol met bladeren toen ik hem kocht.
Als de km stand van je auto 250.000 km is lijkt het mij verstandig om te kijken wanneer je distributie riem verwisselt is, ik heb die van mijn Golf zojuist na circa 80.000 km laten vervangen.
Voor de Ronal naafdoppen zou ik via het Volksforum een vraag stellen of op Marktplaats / Ebay kijken.
Goedendag zei:Die blauwe is best wel mooi![]()
Kevert1 zei:Goedendag zei:Die blauwe is best wel mooi![]()
![]()
Die golf is niet blauw hooris de kleur capri green ,kleurcode la6u (metallic lak).
Mijn eigen mk2 is ook die kleur, echt een mooie kleur ook in de zon vind ik.
Barri zei:Mechanix, ik denk dat jij doelt op die blauwe die Klassiekerrijder voor een scheet en drie knikkers kon kopen van zijn werkgever.
Stif zei:Als deze garage zelf ooit de riem heeft vervangen, snap ik niet dat het ergens onder de motorkap geschreven staat, heb je echt goed gekeken?
Een distrbutieriem word doorgaans altijd met een nieuwe waterpomp gedaan.
Barri zei:Dat laatste geldt ook voor de 1.3, maar bij de 1.3 zit de waterpomp wel op de distributieriem.
Pobresh zei:Barri zei:Dat laatste geldt ook voor de 1.3, maar bij de 1.3 zit de waterpomp wel op de distributieriem.
1.3 bij een golf/jetta 2 zijn bij mijn weten altijd smallblock MH of NZ (wellicht nog wat andere motorcodes, maar die zijn globaal hetzelfde)
Die kleppen spelen al tikkertje met de zuigers als de distributieriem 1 tand verkeerd staat. Dus niet er vanuit gaan dat het niet zo'n probleem is als de riem klapt. Want dat is 100% reden voor een ander blok. Of op zijn minst nieuwe kleppen.
Koppakking van deze blokjes heb je zo vervangen, dus om er nou een ander blok in te zetten? Je hebt nu een 1.3 carburateur er in zitten? Is best een hoop werk om die te vervangen voor een 1.3 NZ. kabelboom moet compleet vervangen worden totaan de zekeringbak. Bulk werk dus. Koppakking vervangen ben je minder tijd aan kwijt en is niet eens zo heel duur.