citroenAZU
Wegverkenner


















Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
MCW 84 zei:wouter76 zei:@MCW, ik dacht meteen, hé die Volvo 340 komt me bekend voor, nog een keertje kijken en toen zag ik het, de Zwolseweg.
Die 340 staat er al wat jaren en wordt volgens mij goed verzorgd door de eigenaar, iets wat ik als ook een Volvo 340 eigenaar erg waardeer!
Haha leuk! Ja klopt. Hier nog leuke spot uit mijn eigen stadje:
Fiat 850
Met op de hoek de atheneumbibliotheek zo te zien, de Fiat past in ieder geval al een stuk beter in dit gedeelte van de binnenstad dan die overgewaardeerde stukken tupperware van tegenwoordig ;-)
Inderdaad!MCW 84 zei:Mooie spots, vooral die Sierra, SM en Mustang.
Het viel me als jochie al op dat er soms Amerikaanse uitvoeringen van Europese auto's rondreden. Grijze import?Stif zei:Die mercedes Benz dan, amerikaanse uitvoering maar toch hier geleverd in 1975. de eerste eigenaren konden er maar moeilijk afstand van doen. (23 jaar in bezit gehad allebei!)
Toen ik onderweg van de grens naar Antwerpen al de derde in 60km tegenkwam begon het me te dagen. Ik weet eigenlijk niet (of niet meer) hoe ze het nieuw deden, maar tegenwoordig zie ik de Caddy wel nog en de Inca echt zelden meer.406c zei:Die Seat Inca was ik bijna vergeten, zie je inderdaad nooit meer. Nieuw waren ze volgens mij ook niet echt een succes, de Caddy zag je vaker.
Beste vriend van mijn vader had zo'n inca op de zaak, een doorn in het oog van zijn vrouw. Na een paar jaar hard werken begon het goed te lopen en begonnen de centen goed binnen te stromen maar de Inca bleef stug aanhouden.
Daar is ook een markt voor de Kia Stinger GT dus dat de i30N daar ook populairder is dan hier kan ik goed volgen. De paar N's (N'en?) die ik gezien heb kwamen volgens mij allemaal uit België.406c zei:Die i30N is volgens mij vooral in DLD een echt succes qua verkopen. Zie ze daar heel vaak maar ook in NL heel regelmatig met een duitse plaat.
Karmann Ghia zei:Een snaarstrakke Mercedes-Benz 300SE W126 MOPF uit 1987 in wat mij betreft de mooiste kleur voor zo’n auto. Geen ONK maar dat stoort mij persoonlijk minder door telkens twee cijfers/letters. Dit was samen met de W124 en de W201 toch wel het hoogtepunt van ‘Das Haus’. Daarna ging het hard bergafwaarts.
Skeep zei:Karmann Ghia zei:Een snaarstrakke Mercedes-Benz 300SE W126 MOPF uit 1987 in wat mij betreft de mooiste kleur voor zo’n auto. Geen ONK maar dat stoort mij persoonlijk minder door telkens twee cijfers/letters. Dit was samen met de W124 en de W201 toch wel het hoogtepunt van ‘Das Haus’. Daarna ging het hard bergafwaarts.
Ziet er goed uiten eens met redenatie kenteken en modellijnen. Omgeving oogt als West-Friesland (Twisk / Oostwoud o.i.d) of zit ik er helemaal naast... (?)
Klassiekerrijder zei:Ik kwam in Utrecht de SY70YX tegen, een witte Marbella die er op het eerste oog goed uitzag. Helaas is een auto bijhouden op de fiets niet echt te doen, dus geen foto. De een na oudste Marbella in NL?
Engineer2 zei:Deze Packard is nu bijna een jaar in Nederland. Erg gave kleurencombi. De motor (8-cilinder) was opvallend stil en rustig.
MCW 84 zei:Sorry ik zie het echt niet. Zie gewoon de bekende koplampen zonder een booskijksticker oid er op.
Ligier JS2 zei:'Booskijkers' op je auto plakken??
Koop gewoon een Renault 8.
afentoe zei:
1984 Ford Escort Cabriolet
Den Haag: een leuke Escort Cabrio. Gezien hoe mooi hij erbij staat verbaast het me dat de rechter streep niet helemaal doorloopt.