rke zei:
Heerlijk leesvoer maar ik doe iemand te kort als ik hier een rangorde in aan ga brengen.
Ik vind het niet nodig om een competitie aan te brengen in verhalen die men schrijft. Ik schrijf zelf vaak omdat ik het leuk vind verhalen te vertellen en een enkele keer is het een soort van therapie voor mijzelf.
Ik waardeer het als men terugkoppeling geeft over mijn verhalen, maar je mag mij van de win-lijstjes schrappen.
Sommige verhalen grijpen mij echt aan. Zo was het
onderhoud-verhaal van Joost in mijn ogen extreem sterk, maar dat komt ook doordat Joost dit geschreven heeft om "zijn verhaal kwijt te kunnen". Het verhaal was uit het hart geschreven en ik lees dat uit het verhaal.
Juist dat verhaal kwijt kunnen, dat is de kracht van bloggen. Voor mij is het niet het "ik sta nummer drie, nog even mijn best doen...".
Maar als jij dat leuk vindt, geef er dan punten aan.
Ik sta nummer zeshonderddrieëntachtig. Ik sta voorlopig niet in de top tien, ik gooi de competitie niet overhoop.