Autonieuws  |  BMW M3 Coupé doet alleen van achter mee

BMW M3 Coupé 2010
5 februari 2010  |  08:29  |  Tekst:

Stop de persen! Hier rijdt de gefacelifte BMW M3 Coupé! Wat er nieuw is? Bijna niets…alleen met de achterlichten doet de M3 mee met zijn mindere coupébroers, die binnenkort met een opgewaardeerd front en nieuwe achterlichten leverbaar worden.

De BMW 3-serie Coupé en Cabriolet krijgen een facelift, de achterlichten worden anders van vorm en ook de voorkant ziet er weer fris uit met andere koplampen, gewijzigde nieren en andere bumpers. Zoals in het verleden wel vaker met M3’s gebeurde, de E30 M3 kreeg eind jaren tachtig bijvoorbeeld niet de grote achterlichten, doet ook de huidige M3 Coupé niet helemaal mee met de facelift.
Alleen de achterlichten worden vervangen door nieuwe units met LED-techniek. Geen belangrijk nieuws, maar omdat het een M3 betreft wel lekker om de laatste werkdag van de week mee in te luiden!
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK DUBBELTEST

BMW 320i Coupé - Mercedes-Benz C 180 Coupé
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep