Teutonia LXV :Geschwindigkeit

Fraai Benzline. (y) Mijn vader heeft op zijn S212 af fabriek privacy glass, maar dat is achter vrijwel 80% volgens mij, naar binnen kan je niet meer kijken, en als het donker is naar buiten kijken ook lastig.

Jammer dat de SL niet doorgaat Bofkont, gelukkig heb je nog een fraaie SLK om in te toeren.
 
500E zei:
Die staat er inderdaad, maar ik mag er niks van zeggen. Niet hoe mooi hij is, en hoe veel fijner die V8 is dan de V6, want ik word bij vrijwel ieder woord onmiddellijk beticht van het aanprijzen van mijn eigen handel - d'r lopen er een paar op, elders hier - dus dat doen we dan ook maar niet. We moeten immers ook rekening houden met de tere zieltjes onder ons

Kan me nog wel herinneren dat je moderator was (in de budgetbenz tijd?) en dat er toen ook geroepen werd dat je dat alleen deed om je auto's te verkopen. Je weet wat voor volk dat is toch, ik hoop dat je hier wel gewoon vrijuit blijft posten. En als er hier iemand komt te mekkeren, zijn er wel een aantal stamgasten die daar raad mee weten denk ik. :T

On topic: Strak resultaat BENZine! Jouw W213 is qua plaatje wel een voorbeeld voor mijn volgende auto over een paar jaar.
 
Ja die SL500 van Marco is geweldig, en natuurlijk heb ik ook liever een V8 ik weet nog hoe fijn mijn CLK 430 was, maar deze specifieke wagen is helaas net wat boven mijn budget nog. Ook het ABC systeem maakt mij wat huiverig, wellicht onterecht maar toch.
Wellicht nog even door sparen en volgend jaar maar eens een kijkje nemen bij Marco in de showroom en kijken wat er dan staat.

Bedankt Joël , ach ja luxe problemen :)
 
Tsja, het verschil tussen een 350 en een 500. Dat is op zich niet zo groot, maar onze geluksbips haalt wel een puntje aan: het ABC-systeem met Airmatic. Dat is nu eenmaal een gecompliceerd systeem waar je flinke kosten aan KUNT krijgen. En met 'flink' moet je dan denken aan bedragen tussen de 2500 en 4500 (ABC) en voor Airmatic rond de 1500. Ik snap dus de wens voor een 350 wel, want die hebben dat systeem niet standaard aan boord en een 500 wél. Verbruik zal weinig schelen, comfort een heleboel, en dag- danwel restwaarde is ook een dingetje. Bij inruil zal iedere verkoper zeggen: jammer dat het geen V8 is.
 
Beste Marco,

Bedankt voor je reactie/advies, dat dus precies.
Mocht je een knappe M112 350 weten of eentje heben staan mag je me gerust een berichtje doen (y)
Uiteraard hou ik je prachtige aanbod wekelijks bij.
Dat alleen al is genieten.
 
Gewoon voor de 500 gaan beste Bofkont. Ik heb een bejaarde ML met luchtvering wat kapot kan gaan, maar na 1.5 jaar werkt dat allemaal nog prima. En jou kennende heb jij in die tijd toch alweer een andere auto. Een v8 kan nu nog, wellicht bij jullie in NL over een jaar of 2 niet meer.
 
Beste Gullwing,

Heb je natuurlijk ook weer gelijk in, we zullen zien tzt wat mijn pad kruist. Ik sluit een 500 ook niet helemaal uit. Maar een 350 is voor mij goed genoeg, een SL R230 is sowieso een droom auto voor mij.
 
Goede afkomst, goed onderzoek vooraf en dan moet die 500 met ABC systeem geen probleem vormen waarde Bofkont. (y) Trakteer jezelf nu het nog kan inderdaad.

Al weet ik ook dat je in 2050 echt nog wel een benzineauto in de garage hebt staan. ;)
 
Nu is een 350 genoeg, maar heb je er eenmaal één dan gaat het al snel knagen. “Had ik nou toch maar voor een 500 gekozen”. Bofkont, we kennen je inmiddels een klein beetje.... Pak een 500, daar ga je langer schik van hebben (en een zilveren met blauw leer kom je niet elke dag tegen).
 
Bofkont 350 zei:
Beste Marco,

Bedankt voor je reactie/advies, dat dus precies.
Mocht je een knappe M112 350 weten of eentje heben staan mag je me gerust een berichtje doen (y)
Uiteraard hou ik je prachtige aanbod wekelijks bij.
Dat alleen al is genieten.

Dat spreekt vanzelf!
 
Beste Nico,

Daar heb je natuurlijk ook gelijk in, het is nu echt niet zo dat elk ABC systeem standaard stuk gaat, zo'n fris exemplaar bij Marco zou ik ook gerust durven kopen.
Maar die is helaas nog een tikkeltje boven budget voor mij.

Beste Benzine,

Ja zo'n 500 is natuurlijk absoluut de fijnere wagen, denk ook wel dat je gelijk hebt in dat opzicht.
Zal het allemaal nog eens laten bezinken, hou sowieso het aanbod wel in de gaten landelijk, maar eentje in de handel kopen durf ik echt niet aan.
Je pikt zo een lijk op in de handel voor 10/12k, maar daar komt het aankoop bedrag waarschijnlijk nog bij om goed te krijgen :T

Beste Marco,

Bedankt wordt gewaardeerd.
Sowieso kom ik komend voorjaar/zomer eens richting Heerhugowaard (y)
 
ABC is wel een beetje een loterij hoor, het is niet zo dat je volledig gevrijwaard bent van mankementen als je een goede auto koopt bij een goed adres. Je verkleint de foutkans natuurlijk wel een beetje, en je verschaft jezelf een basis om op terug te vallen als er echt iets gebeurt met zo'n auto waarvan je beiden zegt: hmm, zo kan het nooit bedoeld zijn. Dus ik snap je wel, René. Aan de andere kant: lees je ziek op internet twee-punt-nul. Verhalen van eigenaren die 200.000 reden zonder enig mankement aan hun SL worden nooit geplaatst en verhalen van eigenaren die zes keer langs de weg stonden met zo'n ding altijd. Als je 't zo bekijkt is alleen een fiets een veilige aanschaf.
 
Beste Michel,

Waarom heb je zelf trouwens geen 500 ??
Maar ben het met je eens, het is een veel fijnere auto met de V8.

Beste Marco,

Nogmaals dank voor je goede tips, ik zal zien wat op mijn pad komt tzt.
 
Bofkont 350 zei:
Beste Michel,

Waarom heb je zelf trouwens geen 500 ??
Maar ben het met je eens, het is een veel fijnere auto met de V8.

Beste Marco,

Nogmaals dank voor je goede tips, ik zal zien wat op mijn pad komt tzt.
Omdat ik klaar was met het verbruik en ik een zwak voor de 300-24 klepper heb. In mijn ogen de leukste combi. Bij de R230 zou ik zonder twijfel voor de 500 gaan. Ik sluit ook niet uit dat er op termijn een V8 (bij) komt.
 
EA9Z8sE.jpg
 
Toch maar even 2 plaatjes erbij:

1280x960.jpg


1280x960.jpg


Toch wel de ultieme A207 wat mij betreft (y)
 
Fantastische kleur inderdaad, al is met die 19-inch porno jetsers het laatste stukje elegantie wel verdwenen. :)

Wanneer is de proefrit?

Edit: Zo dan, die groene 550i die bij datzelfde bedrijf staat is ook niet te versmaden! Dat Cohiba interieur. :D
[size=x-small]Zit op m'n telefoon dus kan even geen fotootje linken.[/size]
 
6k BPM.

TYN zei:
Edit: Zo dan, die groene 550i die bij datzelfde bedrijf staat is ook niet te versmaden! Dat Cohiba interieur. :D
[size=x-small]Zit op m'n telefoon dus kan even geen fotootje linken.[/size]

Deze dus:

https://www.autoscout24.nl/aanbod/bmw-550-i-head-up-navi-leder-panorama-m-sportpaket-benzine-groen-ba6e9866-c3f2-4712-877c-33c6a5654df4?cldtidx=5
 
al is met die 19-inch porno jetsers het laatste stukje elegantie wel verdwenen


Ik zit me juist te verbazen hoe relatief klein die 19 inchers lijken.
Maar fijne kleur inderdaad.

(Zo af en toe mis ik m'n LeMans-blauwe wel)
 
Duidelijk Michel (y)
Ja dat verbruik hik ik ook wel eens tegen aan eerlijk gezegd, mijn SLK is binnendoor toeren is 1 op 10 /11 nog wel goed te doen, maar met even goed brullen is 1 op 6/7 ook geen probleem voor de 3.5 V6. Nu maak ik weinig km's dus maakt het allemaal niet zoveel uit, maar ben bang op termijn dat de overheid de brandstof enkel fors duurder gaat maken om die EV waanzin te promoten en ons autoliefhebbers juist gaat straffen/ontmoedigen.

Beste Benzine,

Mijn hemeltje dat is pure auto porno, wat een fraaie E cabrio :eek:
Die 550i mag er ook zijn, man wat zal dat rijden!
 
500 E zei:
ABC is wel een beetje een loterij hoor, het is niet zo dat je volledig gevrijwaard bent van mankementen als je een goede auto koopt bij een goed adres.
Regelmatig vloeistof verversen en bij de 1e generatie zorgen dat er een 3 micron filter in zit.
Als een slang gaat zweten of lekken meteen vervangen.
 
Wat je zegt, Jaaaap. Maar dan moet je hopen dat de eigenaren voor jou dat ook allemaal gedaan hebben en dat is niet altijd duidelijk. Van de 100 auto's hebben er twee de sluitende factuurhistorie er bij.
 
Goedemorgen Teutonisten,

Wat laat in het jaar, maar nog de beste wensen. Dat dit jaar jullie allen maar veel gezondheid, wijsheid, geluk en succes brengen mag.

Wij zijn het jaar goed begonnen met het kopen van een nieuw huis. En daarmee hebben we enerzijds een 2 jaar durend dilemma opgelost (in het dorp blijven als 'thuisbasis' of met de hele familie richting Boxmeer/Venlo of zelfs Duisburg verhuizen en daar opnieuw beginnen) en anderzijds een lange gekoesterde wens in vervulling laten gaan. We hebben een huis gekocht in (naar mijn bescheiden mening) de mooiste wijk in het dorp. Voor het grootste deel gebouwd in de jaren 70 en vroege jaren 80 vrijstaande huizen op -naar huidige maatstaven- ruime kavels. Daar liepen we al denk ik 5 jaar doorheen te zoeken, maar vaak net mis. Nu dus gelukt, en een plaatje. Een prachtig huis, van buiten zeer goed onderhouden, maar van binnen qua ruimteindeling, afwerking en installatie verourderd. Een project dus. Maar daar hebben we zin in. Nu druk bezig met het plannen en uitzoeken. Oplevering zal begin april zijn, en we willen er niet veel later in kunnen trekken. Strakke planning dus ;)

Dat huis kopen heeft ook het auto-master-plan een beetje in de war geschopt. We waren van plan om begin dit jaar de Fabia te vervangen voor een andere auto, met wat meer ruimte, vermogen, luxe en uitstraling. Doel was dan ook om de G30 uit de bijtelling te nemen. Dat laatste hebben we gedaan en zal ook zo blijven voorlopig. Die Fabia vervangen stellen we even uit. Had in december een paar mooie kandidaten op het oog (bv W204 Estate, E60/E61 en nog wat andere opties), maar die gaan voorlopig niet door. Huis en bijkomende kosten gaan voor. Geeft wel een paar kleine issues zoals het niet kunnen trekken van de caravan (dus andere vakantieplannen maken), maar werkt wel lekker ontnuchterend. En om eerlijk te zijn is behoudens de krappere ruimte het stiekum eigenlijk best wel gezellig om in zo'n torretje op familiebezoek te gaan op 150km afstand...
 
Van harte met de aanstaande verhuizing DagDromer! Geeft weer een hele nieuwe energie en andere prioriteiten kan ik me zo voorstellen. Succes met klussen!

Je autoverhaal is ook wel herkenbaar. Mw. W212 heeft een nieuwe baan per 1 maart, en zij heeft nu de familieauto zeg maar, mijn auto zit niet in de bijtelling. Er is nog wat onduidelijkheid over de auto bij haar nieuwe werkgever, daar was ik eerst nogal mee bezig. (Want het is de "privéauto", moet wel ergens op lijken, moet de caravan kunnen trekken, etc. etc. ) Inmiddels wat gezakt, er komt immers toch eerst "iets uit de poule" waarschijnlijk. Lekker belangrijk allemaal, we zien wel hoe we op vakantie gaan.

Ik word schijnbaar toch nog een keer volwassen. Met nu en dan een hapering kennelijk. :D
 
Beste Jaaap,

Bedankt voor je waardevolle tip (y)
Nu had ik daar al een en ander over gelezen maar mooi om ook hier deze tips weer te krijgen.
Precies zoals Marco zegt is het ook, nu zo'n R230 wat op leeftijd krijgen ze helaas vaak niet meer het onderhoud aandacht die ze nodig hebben, of je weet niet wat er aan gedaan is. Het blijft toch een gecompliceerde auto die ik niet overal zou durven kopen.
Zit daarom ook wel wat te kijken naar een wat recentere E klasse cabrio.

Beste Dagdromer,

Mooi het nieuwe jaar lees ik wel , zo te horen prachtig wonen (y)
 
Zeker een mooie wijk Dagdromer [size=x-small]en ik kan het weten[/size] ;) (y)

Bofkont 350 zei:
Zit daarom ook wel wat te kijken naar een wat recentere E klasse cabrio.

Ook mooi Bofkont, de A207 is een heel tijdloos model en de meest comfortabele cabrio in z'n klasse. Zoals je weet heb ik hem ook in het vizier, als de juiste uitvoering voor de juiste prijs voorbij komt dan sla ik toe.
 
Alles beter dan een Renault diesel:)
https://www.telegraaf.nl/nieuws/3052682/renault-rijders-gestrand-door-winterkou
Wat een armoe. Mooi ook dat ze indirect toegeven dat ze van het probleem weten maar hem zo de markt op hebben gedouwd. Ik zou hier als bezitter niet heel warm van worden.
 
Gefeliciteerd DagDromer, en veel succes met de verbouwing. :D

En ik zou zeggen, na een trip in de Fabia sta je weer even met beide benen op de grond, en waardeer je de BMW des te meer.

@Michel
Wat is het verhaal hier? Ik heb geen Telegraaf-account.
 
Beste Tyn,

https://www.autobahn.eu/11926/renaults-blijken-helemaal-niet-tegen-kou-te-kunnen/
Lachwekkend :)

Beste Benzine,

Ja de A207 kan ik ook wel waarderen, wil er eerst eens in rijden om tot een echt oordeel te komen.
De 200 zou mij het prima kunnen doen.
 
michel1975 zei:
Alles beter dan een Renault dieselgrinning smiley
[www.telegraaf.nl]
Wat een armoe. Mooi ook dat ze indirect toegeven dat ze van het probleem weten maar hem zo de markt op hebben gedouwd. Ik zou hier als bezitter niet heel warm van worden.

Alle 10 Renaults die we hier hebben deden het gewoon. :p En de Opels met Renault diesel aan boord ook overigens. :D

Apart verhaal, nooit last van gehad. Hebben we geluk mee kennelijk.
 
@ Bofkont: Ik heb er vorig jaar een proefrit mee gemaakt, rijdt meer dan goed. En dankzij de Aircap hoor je ook bij 130/h op de snelweg de achter-passagiers niet klagen :cool:.
 
Beste Benzine,

Dat geloof ik direct, een E Cabrio is ook een stuk verstandiger denk ik.
Maar eens zien wat mijn pad kruist tzt.
 
W212 zei:
Alle 10 Renaults die we hier hebben deden het gewoon. ..

De renaults hier op de zaak ook, ik heb niemand horen klagen.
Maar goed, het was hier vandaag dan ook 20°C :cool:
 
Gefeliciteerd DagDromer! (y) Het valt in de huidige woningmarkt niet bepaald mee om een slimme overstap te maken. Tof dat dit je gelukt is!
 
@DagDromer:
Gefeliciteerd! Voor (en straks na) foto's zijn welkom! Altijd leuk!

@BENZine:
Wat spreekt je niet aan in die blauwe? Frisse kleur en qua verdere samenstelling volgens mij ook erg compleet.

Is Aircap de 'spoiler' bovenaan de voorruit? Mooi is het niet, maar het werkt blijkbaar wel? Werkt deze automatisch of bedien je het zelf?


Wat vinden de Teutonisten van de 992?

cNUNKzka.jpg


cXQusYfV.jpg


YBVwlqz4.jpg
 
Flieger zei:
@BENZine:
Wat spreekt je niet aan in die blauwe? Frisse kleur en qua verdere samenstelling volgens mij ook erg compleet.

Is Aircap de 'spoiler' bovenaan de voorruit? Mooi is het niet, maar het werkt blijkbaar wel? Werkt deze automatisch of bedien je het zelf?

Die blauwe E500 spreekt mij zéér aan (een mooiere uitvoering van de A207 heb ik eigenlijk nog niet gezien), ware het niet dat ie al met al wat boven het budget zit wat ik ervoor uit wil geven. En qua gebruikskosten is een E500 natuurlijk ook niet mals vergeleken met bijvoorbeeld een E200 of E250, bedenk wel dat het voor mij de 4e auto zal zijn :).

Aircap is idd de spoiler boven de voorruit, in combinatie met uitschuivende hoofdsteunen achterin met daartussen een windschermpje. Je kunt het handmatig in- of uitschakelen. Het systeem werkt perfect, je zit daardoor echt in een soort coconnetje (y)
 
@Benzine
Precies, 4e auto. Dus hoeveel kilometers ga je daar nou mee maken? Dan is het verschil met een E200 toch te overzien?
Daarbij, ik weet niet hoe lang je van plan bent het ding te houden, maar stel je voor. Over een jaar of 10 heb je met een dergelijke 500 in Sonderfarbe wel een youngtimer van jewelste. :cool:

Flieger zei:
Wat vinden de Teutonisten van de 992?

Ik vind 'm geweldig! Vooral het interieur, modern maar met een enorme knipoog naar vroeger. En als ik de reviews van Autovisie (wat een top video, trouwens) en Carfection mag geloven is het een ontzettend goede auto, duidelijk beter dan een 991.
 
Aircap is idd de spoiler boven de voorruit, in combinatie met uitschuivende hoofdsteunen achterin met daartussen een windschermpje. Je kunt het handmatig in- of uitschakelen. Het systeem werkt perfect, je zit daardoor echt in een soort coconnetje


Je kunt ook gewoon de kap dichtdoen. :D
Nee, ik wil juist zoveel mogelijk de wind door de "haren"' voelen. Niks geen ramen omhoog of windschotten. Smaken verschillen!
 
De Schaduw zei:
Aircap is idd de spoiler boven de voorruit, in combinatie met uitschuivende hoofdsteunen achterin met daartussen een windschermpje. Je kunt het handmatig in- of uitschakelen. Het systeem werkt perfect, je zit daardoor echt in een soort coconnetje


Je kunt ook gewoon de kap dichtdoen. :D
Nee, ik wil juist zoveel mogelijk de wind door de "haren"' voelen. Niks geen ramen omhoog of windschotten. Smaken verschillen!

Mooi dus dat het handmatig bedienbaar is ;)
Wind door de haren kan fijn zijn, maar niet altijd. Er zijn genoeg dagen dat het zonnig maar fris is, dan kun je prima cabrio rijden maar is die koude wind niet prettig. In de SL doe ik dan ook ramen en windscherm omhoog en de kachel aan :cool:.
 
TYN zei:
@Benzine
Precies, 4e auto. Dus hoeveel kilometers ga je daar nou mee maken? Dan is het verschil met een E200 toch te overzien?
Daarbij, ik weet niet hoe lang je van plan bent het ding te houden, maar stel je voor. Over een jaar of 10 heb je met een dergelijke 500 in Sonderfarbe wel een youngtimer van jewelste. :cool:

Daar valt ook wat voor te zeggen TYN, de blauwe blijft nog maar even op mijn favorietenlijstje staan.
 
Terug
Bovenaan