michel1975
Kilometervreter
Ik zie alleen maar SL's met hardtop. Overigens vandaag ook de nodige cabrio's tegen gekomen. Allemaal met het dak dicht. Waarom koop je dan een cabrio?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Phaeton V8 zei:... waarom zou je nog een AMG met Wok status willen hebben ...
Overal waar ik kijk zie ik synthetisch staan. In de w108 gooide ik ook minerale olie.Aras zei:
Overigens, die witte lijkt me een SLC. Zijn volgens mij onderhand ook redelijk zeldzaam.
michel1975 zei:Wil ook de bak nog even laten spoelen. Ik weet de meningen zijn hier nogal overal verdeeld. Maar olieverversen kan geen kwaad denk ik zo. Zijn er nog aanraders in Noord Holland hiervoor? Of absolute afraders.
De Schaduw zei:Kan ik me wel voorstellen. Heb er zelf ook aan moeten wennen, je hebt toch een SL op je netvlies en dan ziet zo'n SLC er inderdaad ietwat merkwaardig uit. Maar als je er aan gewend bent wordt 'ie steeds mooier, vind ik.
michel1975 zei:Ik zie alleen maar SL's met hardtop. Overigens vandaag ook de nodige cabrio's tegen gekomen. Allemaal met het dak dicht.
Phaeton V8 zei:
Dak is hier al 3 weken niet dicht geweest. Helemaal top.Snipe zei:michel1975 zei:Ik zie alleen maar SL's met hardtop. Overigens vandaag ook de nodige cabrio's tegen gekomen. Allemaal met het dak dicht.
Je bent mij niet tegengekomen, ik rijd al de hele week open. Want daarvoor heb je immers een cabrio. Met zonder dak door Heerhugowaard. Door Harderwijk. Door Nijmegen. Door Maastricht. Best leuk, eigenlijk.
Heb ze even gebeld. Zij geven aan dat ook al is je bak nog nooit gespoeld het bangmakerij is dat er na het flushen alsnog olieresten vrijkomen. Enige nadeel is dat ze wel erg ver weg zitten voor mij (Alkmaar/HHW)Ibud zei:michel1975 zei:Wil ook de bak nog even laten spoelen. Ik weet de meningen zijn hier nogal overal verdeeld. Maar olieverversen kan geen kwaad denk ik zo. Zijn er nog aanraders in Noord Holland hiervoor? Of absolute afraders.
Autrans Ik ga binnenkort met de Buick hier naartoe, bekend adres voor youngtimers, echte liefhebbers en kan er alleen maar goede ervaringen over vinden. Kan geen kwaad lijkt mij zo. In mijn geval heeft de auto 65.000 gelopen en is bij 30.000 al eens de automaatvloeistof ververst dus ben niet zo bang voor vuil dat loskomt.
michel1975 zei:Heb ze even gebeld. Zij geven aan dat ook al is je bak nog nooit gespoeld het bangmakerij is dat er na het flushen alsnog olieresten vrijkomen. Enige nadeel is dat ze wel erg ver weg zitten voor mij (Alkmaar/HHW)Ibud zei:michel1975 zei:Wil ook de bak nog even laten spoelen. Ik weet de meningen zijn hier nogal overal verdeeld. Maar olieverversen kan geen kwaad denk ik zo. Zijn er nog aanraders in Noord Holland hiervoor? Of absolute afraders.
Autrans Ik ga binnenkort met de Buick hier naartoe, bekend adres voor youngtimers, echte liefhebbers en kan er alleen maar goede ervaringen over vinden. Kan geen kwaad lijkt mij zo. In mijn geval heeft de auto 65.000 gelopen en is bij 30.000 al eens de automaatvloeistof ververst dus ben niet zo bang voor vuil dat loskomt.
Carfanatic zei:Mooi de tijd om even een kijkje te nemen bij een youngtimer specialist.![]()
Phaeton V8 zei:Een bijzonder mooie én complete Mercedes-Benz CLS 500 FACELIFT Prestige Plus voorzien van bijna alle denkbare opties als nappa leder, keyless-go entry en drive, Airmatic luchtvering met instelbare rijprogramma's, schuif- / kanteldak inclusief regensluiting, Comand full color navigatie met oa bluetooth telefonie en spraakbediening, entertainmentpakket achter inclusief 2x DVD schermen, Thermotronic volautomatische airconditioning voor/achter, 18 inch lichtmetalen velgen en nog veel meer. Met de 388 pk sterke V8 gekoppeld aan de 7G-Tronic versnellingsbak is hij heerlijk soepel en comfortabel, maar kan ook van 0 tot 100 in slechts 5,4 seconden. Origineel Nederlands geleverd, particulier bereden en volledige historie bekend.
https://mb-vos.nl/img/occasion/15196290/15196290-2.jpg
In 5,4s naar de 100 met je 388pk, waarom zou je nog een AMG met Wok status willen hebben als je ook zo'n mooie smetteloze 500 kunt hebben?
22.950 euro
145.000 km
Pietzoveel zei:Heb je veel stuifmeel aan boord!![]()
Vink in Nieuw Vennep. Geen gelul, geen rare prijzen, maar zeer kundige, handige Harry.michel1975 zei:Overal waar ik kijk zie ik synthetisch staan. In de w108 gooide ik ook minerale olie.Aras zei:
Wil ook de bak nog even laten spoelen. Ik weet de meningen zijn hier nogal overal verdeeld. Maar olieverversen kan geen kwaad denk ik zo. Zijn er nog aanraders in Noord Holland hiervoor? Of absolute afraders.
Een E55 AMG met 354pk is een heel andere auto. De normale versie zijn heel smeuïg om mee te rijden, op comfort afgestemd. Een AMG is veel strakker, reageert veel directer. De V8 vliegt veel makkelijker hoog in de toeren. Beetje als een sportieve motorfiets. Bij AMG zijn het niet een paar badges en een dikke uitlaat.Bofkont zei:[
Wat een mooie CL500, deze heeft meer vermogen als een oude E55 AMG.
Ik wist het wel, absoluut dat exemplaar wat een auto!
.
Enzo Ferrari zei:Ongeveer 320 km/h in een verlengde 7-serie, ongelofelijk!
Zie: https://youtu.be/x7rOfhdG9pw