Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
BENZine zei:Lekkere kar in mooie uitvoering
Zie ik nou goed dat er geen schuifdak inzit? Ik meen dat die aanvankelijk wel op de optielijst stond.
Kristian zei:Ziet er luxe uit van binnen hoor. En zo zie je ook maar dat smaken gelukkig verschillen. Het sportieve Estoril blauw vind ik persoonlijk beter combineren met zwart leer of alcantara. Al is dit natuurlijk wel wat exclusiever.
Phaeton V8 zei:Goed bezig iDutchman! Wat is de prijs voor de volledige detailing behandeling? Ik betaalde zelf voor een detailing met Gyeon glascoating 1.370 euro, en dat was alleen exterieur, niet het interieur.
Mechanix zei:Dan blijft die coating er zeker jaren op zitten?
smarter zei:Da's echt een perfecte configuratie!Wellicht zelfs de leukst rijdende BMW die momenteel te koop is. Prachtige kleur en interieur ook. Daar ga je ongetwijfeld een hoop plezier aan beleven.
iDutchman zei:De dubbele (2 laags) glascoating Modesta is samen met interieur detail (leer voeden en impregneren) €1.495,- exclusief BTW. Dan wordt letterlijk alles gedaan. Dus ook velgen eraf en van binnen en buiten gecoat en de ramen gecoat, alles. De dashcam installatie komt daar nog bij
funf zei:iDutchman zei:De dubbele (2 laags) glascoating Modesta is samen met interieur detail (leer voeden en impregneren) €1.495,- exclusief BTW. Dan wordt letterlijk alles gedaan. Dus ook velgen eraf en van binnen en buiten gecoat en de ramen gecoat, alles. De dashcam installatie komt daar nog bij
Dat valt me, met alles wat je ervoor krijgt, nog mee. Los van het feit dat het veel geld is natuurlijk.
Ga je overigens ook winterwielen aanschaffen?
Bofkont zei:Glascoating is idd echt briljant!!
En ook nog eens bij een zeer goed adres Jurgh behoord echt wel tot de top detailers van NL.
https://www.detailing.nl/glascoating/
Heb er ook stevig over nagedacht om zoiets op mijn wagen te laten doen.
Maar ik vind geregeld een waxje er zelf op zetten zo geweldig dat ik het maar niet heb gedaan.
JDx zei:Gister nog in een 220i gezeten, zijn echt toffe wagens van BMW tegenwoordig (1 & 2), wel gigantisch duur, zeker voor het formaat.
Zijn die aftermarket uitlaten alleen niet te lang? Ze steken er een beetje ver uit alsof het niet zo hoort.
Zal wel super klinken. En misschien kijk ik eroverheen, maar een filmpje van het geluidje zou wel vet zijn!
iDutchman zei:JDx zei:Gister nog in een 220i gezeten, zijn echt toffe wagens van BMW tegenwoordig (1 & 2), wel gigantisch duur, zeker voor het formaat.
Zijn die aftermarket uitlaten alleen niet te lang? Ze steken er een beetje ver uit alsof het niet zo hoort.
Zal wel super klinken. En misschien kijk ik eroverheen, maar een filmpje van het geluidje zou wel vet zijn!
Het is een BMW Performance product. Dus de Performance Exhaust die eronder zit, is niet aftermarket. Bewust voor gekozen zodat garantie etc intact blijft. Het steekt zeker verder uit dan normaal echter is dit een bewust keuze van BMW. Dit is hoe het ontworpen is en ik vind het persoonlijk erg dik. Laat zien dat het geen standaard 1-serie is.
Een filmpje zal ik wel proberen op te nemen al komt het volle, lage geluid niet over op een iPhone opname.![]()
iDutchman zei:De dashcam installatie is nog een €689,- inc BTW extra, maar goed. Dat is ook heel iets anders. Gelijk inbouwen bij een nieuwe auto is het mooist. En dit wordt echt professioneel gedaan met 0,0 draadjes zichtbaar en alles aan de binnenkant (buiten zicht) aangesloten. (...) Detail en dashcam zijn ook weer dik over de €2000 dus probeer het niet allemaal tegelijkertijd te doen.![]()
funf zei:iDutchman zei:De dashcam installatie is nog een €689,- inc BTW extra, maar goed. Dat is ook heel iets anders. Gelijk inbouwen bij een nieuwe auto is het mooist. En dit wordt echt professioneel gedaan met 0,0 draadjes zichtbaar en alles aan de binnenkant (buiten zicht) aangesloten. (...) Detail en dashcam zijn ook weer dik over de €2000 dus probeer het niet allemaal tegelijkertijd te doen.![]()
Ik ben wel heel benieuwd hoe dat ingebouwde dashcamsysteem er straks uitziet. Het moet inderdaad wel een beetje netjes gebeuren, maar dat komt bij een detailer vast goed. Post je daar ook een plaatje van als hij terug is?
Springbok zei:Hoe moet je dit nou bijhouden?
KadettRT zei:Echt WAUW!!! Ziet er goed uit! Die lampen voor de Glass Coating. Is dat bij elk merk glass coating want ik zit wel eens op Youtube te kijken naar detail video's en zie het eigenlijk niet supervaak dat die lampen gebruikt worden.