Opel-forum-topic-dinges-geval.com Part LXXIII

Bij ons heeft van het college van B&W, een man of acht? er maar eentje de hele termijn volgemaakt. Veel afgetreden vanwege gezeik, eentje ging zelfs de bak in dacht ik. Zuiver volk... B)

@Meeuw: hm, echt geen andere partij die zou kunnen? Klinkt wel als een bende, maar een stem op een andere partij zou wel wat tegengeluid geven.
 
DYf4K68UMAA15br.jpg


DYewMNlXkAAEM0C.jpg




Iemand nog interesse in een 6 persoons Omega ?
 
om te beginnen ergens een kenteken vandaan zien te toveren, papieren zitten er blijkbaar niet bij. Mij leek het een perfect voertuig voor de carbagerun :T
 
Tja, verkiezingen. Weet nog niet wat ik er hier van moet denken. Hoewel de gemeenteraadsverkiezingen meer invloed hebben op je persoonlijke omgeving, heb ik er veel minder mee dan de tweede kamer verkiezingen.




Vandaag afspraak gemaakt voor een beurt en bandenwissel, hopelijk zijn de winterse taferelen dan definitief voorbij :D
Daarnaast gaan ze ook nog een keer kijken naar het inhouden van de auto. Bij half/drie kwart gas tussen de 2700 en 3300 rpm houdt de auto soms iets in, soms ook niet, soms accelereert de auto een beetje schokkend. De auto rijdt prima, maar het is voor zowel mij als passagiers wel merkbaar en hoort dus niet zo.
Ben alleen bang dat het een nogal vage klacht is en ze niets gaan vinden :(
 
@B-Real (uit weer.nl):

Volgende week blijft de kans op wisselvallig weer overwegend groot. Overdag rond de tien graden en ’s nachts tegen het vriespunt. Richting de paasdagen lijkt het echter mis te gaan en spreken de weer-o-logen van Weerplaza van een ‘horrorscenario’. Er zijn aanwijzingen dat er begin april een derde koudegolf aankomt. 8-)
 
Hmm, de week na Pasen staat de afspraak gepland. Mocht het echt bar en boos zijn dan kan ik het wisselen nog altijd achterwege laten.

Zonder de berichten te checken had ik toch wel op dubbele cijfers qua temperaturen gerekend begin april.....
 
Ik heb de zomers er al bijna twee weken onder zitten. Soms moet je het weer afdwingen, maar dat werkt nog niet echt...
 
Ik heb de zomerbanden ook nog steeds op een stapeltje in de garage staan...
Had ze eigenlijk al een maand geleden eronder willen hebben, maar ik wil graag een slag om de arm houden voor een dagje winterberg.
Als ik de agenda erop na sla.... nope ;)

Vandaag de 10.000km gereden met de rooie.
Opvallend: dagteller B telt gewoon verder. (A reset ik bij iedere tankbeurt).
Volgens dagteller B heb ik met een gemiddelde snelheid van 79.1km/u een verbruik van 5.8l op 100km gehaald.
Kan beter, maar dat komt de komende 10.000km wel (met zomerbanden en zonder achterruitverwarming en stationair draaien bij het ruitenkrabben)
 
Dagteller B reset ik ook nooit, die staat nu op dik 60.000km met een verbruik van 7,8 l/100km. Gemiddelde snelheid kan ik in de app niet zien, maar zit ook dicht tegen de 80 km/u aan.
 
10.000 al weer, schiet lekker op!

Ik heb de zomerbanden er ook onder, de hele winter al :}

Ik rest ook altijd de BC, en altijd klopt het heel exact met werkelijk gereden km per liter. 9.5 l/100km. Met het koude weer van laatst ging het verbruik voor het eerst naar de 10.8 l/100km. Maarja, korte ritjes, veel ruitenkrabben en zo
 
Netjes. Ik zit met 8,4 l/100 km precies tussen jullie in. Denk dat ik straks met mijn nieuwe baan veel zuiniger ga rijden omdat het gros dan snelweg is ipv start stop met 30-50-80-100.

Laatste uurtjes tikken weg en dan dikke week vakantie. Moet mijn vakantiedagen nog opmaken. Vrouwlief moet met Pasen wel werken maar hebben toch lekker huisje in Drenthe geboekt met sauna, zonnebak, bubbelbad, e.d..;) Kan ze vanaf daar zo naar haar werk rijden.
 
Lekker Rob!
Ik heb ook wel weer zin in een weekje weg, 2e week mei vakantie gaan we :) erg zin in, niets bijzonders maar toch even weg!
 
@Rob Leuk lekker paar daagjes weg. Wel apart dat je vrouw dan vanaf vakantieadres moet gaan werken. Aan de andere kant heeft dat ook wel iets heel leuks. Heb jij extreem veel tijd samen met dochterlief B)(tu)
 
Ach het zijn maar twee ochtendjes van de dikke week dat we weg zijn..;)
Ik heb zelf ook twee verplichtingen waar ik even elders ben.
 
Lekker hoor, er even thuis uit (tu)

Mijn vriendin gaat straks ook een weekje met haar moeder en zus naar Egypte. Schoonvader gaat naar de F1 een maandje later, had ik ook mee gekund. Maar nee, ik ploeter wel lekker door op het werk.

Straks in de zomer weer een week of 5 vrij, ook lekker :)
 
Wat grappig, ik heb dagteller B ook niet gereset. Gemiddeld verbruik na dik 21.000 km 7,7 l/100 km

Gistermiddag in Emmen nog naar een Vectra SW uit 2008 gekeken. Een 1.8 Executive. De auto viel me wat tegen, de handelaar ook en het bod op de Volvo al helemaal.
Dus de Volvo blijft nog even :-) Tenzij ik tegen een hele mooie GTS aanloop, of SW......
In Purmerend staat nog een mooie GTS met 136.000 km op de klok Een 2.2 Excutive voor een spotprijs.
Ik laat het denk ik even rusten...
 
Net ff de details van deze auto bekeken, die krijgen ze echt nooit meer verkocht nu!

Insignia OPC

Volgens kenteken een nieuwprijs van € 97.985, wat volgens mij echt nooit kan kloppen.
Al met al staat deze er al heel erg lang ( vanaf Augustus zo te zien ) en voor deze prijs ( of ook maar een beetje in de buurt ) gaat ie natuurlijk nooit meer weg.

Voor veel minder heb je namelijk al het bijna net zo snelle nieuwe model.

Nieuwe Insignia 2.0T 4x4

PS : Trouwens nog meer mensen enthousiast over start F1 seizoen? Mijn wekker staat hoor Zondagochtend heel vroeg!
 
Ik ben wel enthousiast, maar no way dat ik zondag wakker word door mijn niet natuurlijke wekker :D

En jah, die OPC is echt een lachertje, daar moet echt giganitsch veel vanaf. deze heeft wel iets meer gelopen en 3 jaar ouder. Maar ook 30.000 euro goedkoper, iets wat die witte in rap tempo nog gaat doen.




Hier hebben we de tijdelijke leaseauto ook binnen totdat de Up! komt, het is een Skoda Fabia hatchback van het huidige model in monte carlo trim, met grote zwarte wielen, zwarte spiegels, glazen dak , rode accenten binnenin en nog wel wat geinige dingen. Maakt een toch wat duffe fabia toch iets minder suf. We mogen deze auto alleen niet prive gebruiken, dus ik zal er weinig tot niet in zitten. Woensdagmiddag ga ik de twingo even fatsoeneren en wat foto's maken en vervolgens op marktplaats zetten
 
Klopt, en het zit best prima in elkaar alleen de styling is een beetje suf, ondanks de leuke goodies. Ik vind het ook tegenvallen hoe vaak je ze ziet rijden in tegenstelling tot eerdere generaties.

Vandaag heerlijk in het zonnetje eens de Laguna schoongemaakt van binnen, dat was al heeel lang niet meer gedaan blijkbaar. En druk met voorbereidingen als ze straks echt bezig gaan bij mij thuis in de tuin. De timmermannen komen telkens een aanhangertje vol hout brengen, zo ook vandaag de laatste vracht, wat ik vervolgens in 4 lagen ga impregneren, als het goed is, is het qua houtwerk gewoon een bouwpakket als ze alles goed hebben uitgemeten. eerste weekend april worden echt de zichtbare meters gemaakt
 
Met het zonnetje was het inderdaad best lekker weer! Ik ben ook lekker aan de auto aan het knutselen en schoonmaken geweest!
 
Ja ook goedemorgen middag :p Gisteren weer eens als vanouds met alleen de jongens de stad in geweest, was weer erg gezellig maar voel mij wel een oude zak als ik om 3 uur zeg dat ik moe ben en naar huis ga *-)
 
Ik herken het gevoel.. wij hadden gisteren een adres ski party, Was tof! Def Rhymz, Mental Theo, Snollebollekes en nog wat van die grappenmakers, maar om 02.00 was ik er wel klaar mee, moe zin in mijn bed.. :)
 
De afgelopen twee dagen ook om 7.00 voor de buis gezeten, blij dat het F1 seizoen weer los is (tu)
Daarna flink stuk gewandeld, was het lekker weer voor.

Vriend van mij vroeg of ik gisteren een rondje op de motor wou doen, ik had geen tijd maar achteraf geen spijt. Hij kwam er na 50km als een ijsblokje vanaf, nog even geduld hebben dus :}
 
Allemaal oude mannen hier :D
Ook niks voor mij, dat nachtwerk. Vanochtend ook op tijd op. Niet voor de Formule 1, maar vandaag Techno Classica bezocht in Essen. Wat een prachtig spul daar!
En wat een heerlijk weer vandaag. Ik zag in Essen toch al best wat cabrios open rijden.
 
Gister een reunie gehad van mijn klas op de basisschool. Wat was dat tof om mee te maken zeg, heel erg leuk om te zien dat bij de meeste mensen in het gezicht en aan het karakter niets veranderd is.
We zijn allemaal wel wat zwaarder geworden ;)

Helaas moest ik op tijd weer weg, kids ophalen en vroeg in bed stoppen, maar vernam van een kameraad/klasgenoot dat het redelijk tot diep in de nacht is uitgelopen. Had er graag bijn willen zijn :}
 
Gaaf berry! Ik wil daar ook nog wel een keer naar toe, voor mij is het ook maar 1,5 uur rijden




Reünie lijkt mij ook wel gaaf een keer :} al spreek of zie ik nog redelijk wat mensen zo nu en dan die hier in het dorp zijn blijven wonen
 
Mogguh!!

Haha, herkenbaar dat feestjes leuk zijn maar na 3uur het voor de meesten wel goed geweest is. Komt natuurlijk ook omdat je tegenwoordig meer verplichtingen hebt, menigeen van ons heeft kinderen en die melden zich 's ochtends gewoon weer op tijd.:D

Vrijdag nog even naar een vriendin in doetinchem geweest, toen ik thuis kwam stond de accu nog op 4%....wat menigeen op FB gezien heeft.
Het is wel fijn dat hij continu aangeeft wat het rijbereik is, had continu nog ong 10km speelruimte tussen bereik en af te leggen afstand dus dat gaf wel een gevoel van vertrouwen. Maar blijft wel opletten, en zeker wanneer je boven de 100 km/h komt daalt je actieradius echt fors.
Zo na een anderhalve week sta ik nog wel achter de beslissing om elektrisch te rijden, maar valt me de prakrijkactieradius van de Leaf wel echt tegen....dat snelweg meer capaciteit kost is logisch, maar dat hij dan na 150km al leeg is had ik niet verwacht. Gelukkig kan ik me er wel mee redden en heb ik de cabrio als backup, maar indien de kans bestaat switch ik wel graag naar een 60kw model.

Zag dit weekend nog een mooie donkerblauwe Insignia Grand Sports. Wat een geweldig mooie wagen is dat zeg :O
 
Mogguh!

Dat is wel vlot! Ach....gewoon je toekomstige vlam in de buurt scoren..al is Doetinchem nog redelijk in de buurt...;)

Of de smoes met de lege accu toepassen....ik ben vroeger ook eens bij vriendinnetje blijven slapen omdat de accu van mijn escort leeg was nadat ik het parkeerlicht aan had...:}
 
"ja ik kan nu niet meer weg, de accu is leeg. mag ik hem bij jou eventjes euuh... " nouja je kunt er alle kante mee op ruud :}
 
*ik heb niet voldoende accucapiciteit voor de standkachel, maar ik weet wel een andere manier om het warm te krijgen (:B
 
'Plug it in & turn me on' (:B

Mogguh!

Gistermiddag in Emmen nog naar een Vectra SW uit 2008 gekeken. Een 1.8 Executive. De auto viel me wat tegen, de handelaar ook en het bod op de Volvo al helemaal.
Ik zag 'm ook nog voorbij komen in mijn zoekresultaten... maar goed dat ik niet even ben gaan kijken dus ;)

Zag deze laatst nog voorbij komen... iets spreekt me wel aan. Maar net te ver uit de buurt om 'even' langs te rijden.
 
Ja en nee: het is een mooie auto, maar kost al snel teveel geld als ik 'm zoek in een uitvoering waar ik blij van wordt ;)
 
Mooi om te zien hoe positief we hier in het leven staan. Elke situatie levert kansen op :) Ruud nog geen last gehad van Range Anxiety?

@Gerwin: mooie uitvoering die mondeo! Als je nieuwsgierig bent of hij in het echt net zo mooi is als op de foto zou ik even voor je langs kunnen rijden, staat in de buurt tenslotte. Als je wil weten of het wat voor je is zal je zelf moeten gaan ;)

Ik was op zoek naar een vervangend logo op de neus van de Alfa, de oude was helemaal verweerd. Al wel eens een vervangend grilletje met logo gevonden, maar dat was me uiteraard te duur. Aliexpress hielp! Voor €2,- was ik de man, past precies :) Maarja, het lukt nooit zo goed om daar maar één dingetje te kopen. Dus ik heb me laten verleiden tot aanschaf van een rubber spoilerlipje onder de voorbumper (donders!) en een sticker onderlangs de portieren: 3 zwarte lijnen, met in de middelste 'Alfa Romeo' in sierlijke letters eruit gesneden. Staat ook niet verkeerd, maar ik kan me voorstellen dat ik die nog eens weghaal. In totaal nog geen €30,- kwijt, een gokje leek me de moeite waard. Foto's komen op FB
 
Ben benieuwd Frank! Heb je nog steeds nog niet ergens zien rijden in of rondom het dorp. Toch nog groter dan je denkt ;)
 
Mogguh!

@Gerwin: mooie uitvoering die mondeo! Als je nieuwsgierig bent of hij in het echt net zo mooi is als op de foto zou ik even voor je langs kunnen rijden, staat in de buurt tenslotte. Als je wil weten of het wat voor je is zal je zelf moeten gaan
Is alweer verkocht :O (en nee; ik ben niet de koper...)

Foto's komen op FB
Leuk! AliExpress is een leuke uitvinding: laatst ook gewoon even 6 dingen besteld en dan ben je gewoon een hele periode 'blij' met een pakketje. 20 euro in totaal en 2 maand plezier van :}
 
Hahaha ja AliExpress, heerlijk soms echt rommel, maar bijvoorbeeld (nep) Lego is echt top. scheelt gewoon 75% met de originele Lego.
 
Bij mij is er ook nog wat onderweg vanuit China via Banggood.com. Voor kerst een kleine drone gekregen via gearbest.com. :D
Leuk shoppen voor weinig geld, kwaliteit is soms de vraag maar ook vaak genoeg dikke prima.

Daarnaast zijn de telefoonapps van die webshops ook veel te makkelijk :}

Eigenlijk wil ik voor privé nog graag een nieuwe laptop en wil deze ook via China bestellen: deze bijvoorbeeld
Is een kwalitatief goed merk, verzenden gewoon naar Nederland, ook gewoon garantie (moet je hem wel weer op sturen) en de prijs is een stuk lager (zelfs met verzendkosten/douanekosten meegerekend) dan vergelijkbare Europese laptops. Omzetten van de Chinese taal is een fluitje van een cent.
Alleen, ik gebruik privé te weinig een laptop waardoor ik toch nog een beetje aan hik tegen de prijs
 
Voor zo'n laptop zou ik toch gewoon lekker in NL shoppen: iets duurder, maar geen verzendgedoe/communicatie naar China.

Ik ben zelf toe aan een nieuwe laptop en ik denk dat ik voor deze ga:
998090


Met zo'n touchscreen ben ik dan in elk geval weer even modern ;)
 
Terug
Bovenaan