B-Real zei:
Gisteren en vandaag gaf de auto aan dat de sensor/camera voor verkeersbordherkenning, keep your lane system én Intelilux verlichting geblokkeerd was. Hierdoor deden deze systemen het niet en ik merkt gelijk hoe snel de Intelilux verlichting wend.
Op een gegeven moment gestopt en de voorruit was gewoon schoon, welke leek er iets van condens in/bij de sensor te zitten wat ik dus niet kon verhelpen. Gedurende rit begonnen de systemen wel weer te werken, maar de Intelilux verlichting werkte toen niet zo feilloos als dat het anders altijd doet wat resulteerde in een hoop seinende tegenliggers.
Vanmorgen hetzelfde probleem, blijkbaar zorgt de kou voor condensproblemen. Ik moet vrijdag naar de garage voor winterbanden en wil dit toch even aankaarten. Zijn hier mensen die dezelfde problemen al ondervonden hebben?
Heb dit probleem ook aangekaart bij garage, vrijdag is me auto naar de garage geweest voor de winterbanden.
Toen hebben ze ook dit probleem aangepakt, had met de garage van te voren afgesproken dat ik me problemen heeft op papier wou zetten.
Dan konden zij er na kijken als de auto toch bij de garage was.
Meestal kreeg ik deze 2 meldingen achter mekaar.
Automatische bots voorziening niet beschikbaar Sensor geblokkeerd.
Verkeersdetectie voorziening niet beschikbaar Sensor geblokkeerd.
Dan merkte ik dat de Automatische aansturing van de IntelliLux Led verlichting naar default ging.
Ze hebben afgelopen vrijdag een aantal software update uitgevoerd.
1. update software voor de NAV900 aansturing, ik kon geen zenders opslaan van 5 tot 10.
Dit is nu opgelost met nieuwe software , nu kan ik 30 voorkeuren opslaan in plaats van 10.
Dit werkt nu goed.
2. Update van software Automatische bots en Verkeersdetectie ze hebben de camera opnieuw gekalibreerd.
Wat ik vandaag heb gemerkt, werkt het nog goed. Maar we zullen zien.
3. Update software van de IntelliLux Led verlichting (Komt nog een terug roep actie voor van Opel)
Wat ik van avond heb gemerkt is dat de Led verlichting na deze update beter reageert op de verkeersituaties.
Lijkt minder nerveus te zijn geworden in verschillende verkeerssituaties.