Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
929V6 zei:Ik ben wel benieuwd hoe het volgens jou bij de Mini Cabrio werkt, dat omhooggaande deel.

929V6 zei:@Electric Blue/Joop,
929V6 zei:Lijkt me toch weer een meer op zichzelf staand idee bij de Mini Cabrio, logischerwijs geen alternatief voor een geheel in het dak scharnierende klep. Maar die stond dus ook al in het lijstje.
MCW 84 zei:Bij BMW hebben de Touring-modellen van de 3- en 5-serie een separaat te openen achterruit.
iDS zei:Er waren soms wat dingetjes met de contactpunten, daarom waarschijnlijk wegbespaard bij de C5 II.
Spijtig, erg handig.
EclecticBlue zei:iDS zei:Er waren soms wat dingetjes met de contactpunten, daarom waarschijnlijk wegbespaard bij de C5 II.
Spijtig, erg handig.
Bij degelijker merken gewoon nog steeds leverbaar hoor, dit stukje simpele techniek![]()
Pas aangemeld en al de grappigste in huis




MCW 84 zei:Nooit geweten van die XM, erg apart
Pas aangemeld en al de grappigste in huis
Je kent Joop toch?![]()
iDS zei:De Daihatsu Move is een van die Japanse wagens waarbij de constructeur het blijkbaar niet de moeite vond om de achterklep aan te passen aan rechtsrijden. Dus dat ding scharniert aan de trottoirzijde…Niet echt handig om je bagage uit te laden.
Joel 1987 zei:Het lijkt alsof de hele achterkant weg is als de achterste deur open gaat.
[size=x-small]Hoewel deze in het niet valt bij een paar voorbeelden eerder op deze pagina.[/size]



EclecticBlue zei:929V6 zei:Ook de Citroën C2 had een tweedelige achterklep (het vinden van een plaatje viel om de drommel nog niet mee):
![]()
Niet bepaald bijzonder. Dat heeft een BMW X5, Smart Fortwo, MINI cabrio, Range Rover of Volvo XC90 ook.
MCW 84 zei:![]()
Bij BMW hebben de Touring-modellen van de 3- en 5-serie een separaat te openen achterruit.
Ook dit, er zijn denk ik meer Tourings/stations/combi's etc. met separaat te openen achterruit, dan andersom.
Met die fijne lage laaddrempel, waardoor je alleen een afneembare trekhaak kunt monteren. Die je vervolgens moet afnemen om de achterdeur verder dan 10 cm te openen.Auto encyclopedie zei:Toyota yaris verso
Bestelauto's, pick-ups, terreinauto's, vrachtwagens (of afgeleiden van deze voertuigen) doen niet mee.
Joel 1987 zei:En bijzondere achterkleppen.
Ik verbaas me er elke keer weer over de eerste generatie Opel Insiginia Tourer.
![]()
Het lijkt alsof de hele achterkant weg is als de achterste deur open gaat.
[size=x-small]Hoewel deze in het niet valt bij een paar voorbeelden eerder op deze pagina.[/size]
Durashift zei:^^ Jij post de Space Gear toch ook?
Wouter82 zei:Zijn dit soort clamshell-neuzen bijzonder genoeg?
Wouter82 zei:Bedoel je alleen vermogen of mag cilinderinhoud ook?


Wikipedia zei:About 500 Capris were converted by specialist Basil Green Motors to run the 302 Ford Windsor V8 engine. These models were known as the Capri Perana and were very successful in local touring car events, winning the 1970 South African championship and, in a different format, the 1971 championship as well.




