Kleur bekennen, welke auto's doorbreken de grijs-zwarte sleur?

r4 zie ik meestal wel in een kleurtje.de 911 zie ik meestal juist in saaie kleur,deze man/vrouw had wel durf.
iRm6RrA.jpeg
OuqBLLZ.jpeg
Ik weet niet of ik het nou echt mooi vind, maar respect voor de afwijkende kleurkeuze in ieder geval.
 
^^ Ja, zeker. Al zie ik het als blauw. De zwarte wielen passen er goed bij, vind ik. Gewoon, netjes strak eigenlijk. Zoals een 911 ooit toch ook was, naar mijn mening.
 
Van deze niet-AMG S-Klasse werd ik vanochtend bijzonder vrolijk. Op basis van de glans van de lak denk ik trouwens dat het geen wrap is:
spot202616.jpg

spot202617.jpg
Deze felgekleurde S-Klasse spotte ik in het voorjaar. Toen was er discussie of het een wrap of "echte" lak was. De S-Klasse staat nu te koop en het kleurtje blijkt wel degelijk gespoten te zijn:
 
Vinden jullie het huidige straatbeeld ook zo grauw en grijs? Dan is dit het topic voor kleurrijke auto's; voor die auto's die het zwart-grijze straatbeeld lekker opvrolijken. Plaats hier alle auto's, bij voorkeur die je zelf gespot hebt, die nog voorzien zijn van een echte kleurrijke laklaag. Hoe meer foto's, hoe vrolijker dit topic wordt....???

De aanleiding om dit onderwerp te openen was een paginagrote advertentie met tweedehands auto's in een regionaal dagblad vanmorgen. Ondanks dat de krant tegenwoordig in full-color wordt uitgegeven, was deze advertentie volledig in grijstinten. De reden, alle auto's die er in te koop aangeboden worden, zijn (zilver)grijs, zwart of een dusdanig donkere kleur dat het ook zwart leek. En zo is het hele straatbeeld tegenwoordig. En persoonlijk vind ik dat heel erg jammer. Des te opvallender dus als je nog eens een oranje Audi Q7 ziet rijden, of een gifgroene Clio (RS). Maar wel erg leuk, dat soort spots maken mijn dag vaak wel goed.

Ik realiseer me dat heel veel kleine auto's nog wel in vrolijke, opvallende kleuren geleverd worden, uiteraard mogen deze ook gepost worden, maar ik hoop op opvallende, gekleurde auto's uit de middenklasse of hoger. Andere categorieën auto's die voor de hand liggen, klassiekers (zie mijn eigen bijdrage) en auto's met reclame uitingen. Zoals gezegd, alle opvallend gekleurde auto's mogen gepost worden, laten we hier het huidige straatbeeld met zijn allen weer "kleuren".

Ik zal, geheel onbescheiden :}, starten met onze eigen, nogal opvallende verschijning. Inmiddels 38 jaar oud en wat krijgen we veel leuke reacties als we hiermee rijden (tu) (en dat doen we vrijwel dagelijks)

R12TS_zij.JPG


Dave

NB het gaat dus wel om het huidige straatbeeld, dus a.u.b. geen foto's van parkeerplaatsen van 20 jaar geleden. Daar is een ander topic voor.
net een twee kleurig model aangeschaft met witte velgen
 
Terug
Bovenaan