Het leuke en/of zeldzame old-/youngtimers en klassiekers te koop topic - deel 7

ginkelvanmichiel zei:
Het is lang geleden dat ik een dergelijk mooie Astra F heb gezien!

https://link.marktplaats.nl/m1795696610?utm_source=ios_social&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_ios



Eigenaar heeft er maar goed op gepast (y)
26-08-1999 - 06-01-2022
 
Astra F altijd wel een sterk model gevonden, vooral als sedan. Zo in het mooi rood staat er gewoon een knappe youngtimer, goed gevonden!
 
5.000 euro?!

Autoscout
640x480.jpg
 
Ik heb wel wat met het merk Daihatsu...heb rond de 175 Daihatsu (gerelateerde) modelwagens in mijn vitrine staan en diverse gereden. Ook 2 maal een L501 zoals deze intern gecodeerd is.

Maar denk dat er weinig liefhebbers zijn die dit gaan betalen. De helft lijkt mij al een flinke opgave.
 
^^^ nog een basis uitvoering ook, zo zonder wisser achter.
Gek eigenlijk, want firma P. Troost heeft ook een zwik 'koopjes' staan in dat formaat Cuore etc..

Voor 1/5 deel van de Cuore vraagprijs.. kan je ook een Charade uit een decennium eerder kopen. Wel 2x zoveel kilometers.. maar dat is maar beter ook, denk ik. Van stilstaan wordt een auto niet persé gelukkiger...

https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/daihatsu/m1794250544-daihatsu-charade-1-0-ts-daimatic-s6-1986-apk-2023
 
Denk dat de Charade G11 ook meer kans maakt om te overleven. Is een veel fraaier model naar mijn idee.

Heb van deze Cuore als Charade allebei 2 versies gereden. En de G11 stak zowel in de automaat als handgeschakelde versie er bovenuit. De G11 is ook naar mijn idee netjes qua prijs. (y)

O ja, Troost heeft ook een zwarte Cuore staan met leuke stickers...de prijs is denk ik daar ook gebaseerd op het aantal stickers....die raken ze ook nooit kwijt met een dergelijke vraagprijs.
 
https://www.autowereld.nl/mitsubishi/galant/2-5-v6-airco-36105346/details.html
mitsubishi-galant-2-5-v6-airco.jpg


https://www.autowereld.nl/fiat/132/gls-1600-21000km-36104817/details.html
fiat-132-gls-1600-21000km.jpg


Rover 416 Gsi:
https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/oldtimers/m1796507093-rover-400-series-416-gsi-u9-klassieker-2-jr-apk-1e-eig

Ford Escort MkV
https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/ford/m1796457074-ford-escort-1-6-clx-k6-1991-grijs
 
Dat vind ik nou mooi, zo'n Galant! Beetje oppoetsen en er staat een prachtige wagen.
 
https://www.autowereld.nl/daewoo/espero/1-8-cd-36110612/details.html
daewoo-espero-1-8-cd-1-8-cd.jpg


https://www.autowereld.nl/saab/90/90-36110568/details.html
saab-90-90-90.jpg
 
Geen geld voor die Galant, maar heeft wel meer nodig dan een emmertje sop om 'm weer helemaal boven Jan te krijgen vrees ik. Ik zie ook allemaal duct-tape restanten op de klokkenwinkel enzo.
 
Die Galant heeft wel wat schaafplekken en krokante randjes volgens mij. Maar toch vind ik hem heel aantrekkelijk... Was hij niet grijs geweest dan... (altijd een excuus zoeken) ;)
 
ginkelvanmichiel zei:
Frits79 zei:
Klassiekerrijder zei:
Hoort die dubbele pijp onder een Panda 34? Ik zie geen foto waar dit op te zien is.
nee die hoort niet onder de Panda.

Het is een uitlaat van de Seat Panda Marbella. Dat is dus wel een OEM-pijp, alleen niet in Nederland geleverd.
ob_28758f_panda-marbella-7.jpg


Hier ook nog een op een andere Panda:
32567584697_1117ec5e3f_o.jpg
Dit is geen standaard Panda/Marbella uitlaat, misschien een optionele.
 
Ja hij is ongetwijfeld degene die het fout heeft. Neem het hem niet kwalijk, Michiel heeft helemaal geen verstand van Panda's.:T
 
Nee, inderdaad. Ik heb die uitlaat er even bij gefotoshopt en een reclamefolder gemaakt om mijn gelijk te krijgen. Daar ben ik namelijk gek op! :)
 
ginkelvanmichiel zei:
Nee, inderdaad. Ik heb die uitlaat er even bij gefotoshopt en een reclamefolder gemaakt om mijn gelijk te krijgen. Daar ben ik namelijk gek op! :)
Dat beweert ook helemaal niemand, zoals ik al zei een optie of op duurdere uitvoeringen. Mijn buurvrouw heeft er 3 gehad, alle 3 de basis uitvoering en die hadden alle 3, 1 heel zielig pijpje.
 
ginkelvanmichiel zei:
Frits79 zei:
Klassiekerrijder zei:
Hoort die dubbele pijp onder een Panda 34? Ik zie geen foto waar dit op te zien is.
nee die hoort niet onder de Panda.

Het is een uitlaat van de Seat Panda Marbella. Dat is dus wel een OEM-pijp, alleen niet in Nederland geleverd.
ob_28758f_panda-marbella-7.jpg


Hier ook nog een op een andere Panda:
32567584697_1117ec5e3f_o.jpg

Kijk, daarom ben ik zo dol op dit forum. Weer wat kennis vergaard!(y)
 
En altijd handig als we zelf zo'n Panda of Marbella kopen! Bij Daihatsu Charade paste de uitlaatdemper van een GTti plug & play op een "standaard" Charade. Had je ook dubbele eindpijpjes. Demper was in prijs gelijk.
 
^^ mooie tijden waren dat. Was het tenminste gewoon één geheel.. en viel er niks te sjoemelen met dubbele uitlaatpijpen(links en rechts) die dat alleen optisch zijn.. zoals tegenwoordig veel voorkomt..
 
Een bizar bedrag idd. Toch, als ik kijk wat zijn R5 voorganger kost kan het nog weleens een goede investering zijn...
 
AutoMaat1 zei:
Een bizar bedrag idd. Toch, als ik kijk wat zijn R5 voorganger kost kan het nog weleens een goede investering zijn...
Dat denk ik ook wel, het zijn zeldzame auto's maar daar veranderd niks aan het feit dat ik het nog steeds heel veel geld vind. Helaas zie je dat heel veel met oldtimers de leukere zijn onbetaalbaar geworden.
 
Pietzoveel zei:
En altijd handig als we zelf zo'n Panda of Marbella kopen! Bij Daihatsu Charade paste de uitlaatdemper van een GTti plug & play op een "standaard" Charade. Had je ook dubbele eindpijpjes. Demper was in prijs gelijk.

er is ook nog een mooi spaghettispruitstuk bij hoor, uit de Seat Panda Abarth kit :)
 
Mocht er iemand interesse hebben in de nummer van spot van het jaar 2021:

edit: zoek dan even op Marktplaats
Welkom op het forum Sanne. Het is niet de bedoeling dat je hier eigen advertenties deelt.

Barri, Autoweek Moderator
 
Leuke vroege Twingo: <https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/oldtimers/m1797038999-renault-twingo-comfort-met-vol-jaar-apk-dus-goedkoop-rijden>
Goed kleurtje, stoelen nog netjes.
Alleen de bumpers en wat dingetjes in het interieur hebben nog aandacht nodig.
 
Geweldig zo'n Legend. Rijdt zalig, smooth en ook apart. Spreek uit ervaring. Alleen echt subtopklassegevowl kreeg ik er niet in. En persoonlijk vond ik de eerdere en latere Lengends fraaier en indrukwekkender,vooral de coupes.
 
Gewoon uit interesse, nu een paar youngtimeraanbieders ermee gestopt zijn, welk overzicht van aantrekkelijke bedrijven is er nog over?

Ik blijf deze leuk om te bekijken:
https://www.jurjensautomotive.nl/voorraad/
https://www.premiumclassics.nl/
https://www.hartendorp.nl/
 
Terug
Bovenaan