Janus Diedericus (koning van de kartbaan) zei:
Durashift zei:
Ik vat hem niet helemaal, Janus.
Het gaat om een lange rij (of in ieder geval meer dan één) auto's waar de motorrijder op aansluit. Ivm veiligheidsaspect kijk je in de spiegel.. Als er geen verkeer achterop komt, hoef je niet te kijken.. Voor je kijken, naar het groene licht, hoeft ook niet perse, gewoon wachten tot de auto's voor je gaan rijden
Wat zal het erg (gevaarlijk) zijn als een motorrijder als eerste in de (toekomstige) rij voor een rood stoplicht stopt..
Hoe kan je nou weten of er (helemaal) geen verkeer achterop komt als je niet in je spiegel kijkt?
Kom, beetje inlevingsvermogen.. .. Net zoals je ver vooruit moet kijken.. kan je ook ver achter je kijken middels de spiegels. Vooral op de grotere, langgerekte wegen waarbij dit veiligheidsaspect wat groter is.. kan je ver kijken.. Als er niks achterop komt, kan je best 10/20 seconden niet in je spiegel kijken.. Komt er wel wat aan.. is dat mooi meegenomen want dan hoe je daarna alleen maar vooruit te kijken..
oh nee..
dan komt jouw situatie naar voren waarbij de motorrijder tussen 2 auto's, aan de achterzijde van een file, staat..
tja.. dan zal toch eerst de auto opgemerkt moeten worden..
Zo bezien, dan kan de motorrijder ook niet vooraan staan.. als er maar 1 auto voor het stoplicht staat te wachten...
Wordt echt gevaarlijk voor motorrijders..