Nico GTR
Asfaltkampioen
JaConservatief merk, Daf.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
JaConservatief merk, Daf.
Nee maar je hebt tegenwoordig wel veel van dit soort C titels.Zit ik dan zo erg in een bubbel dat ik dacht dat dit parate kennis voor iedereen was…![]()
Ik had daadwerkelijk geen idee. Maar wij hebben geen dure functies, dat is pas een laag boven ons, op stichtingniveau. Dat is waar het geld heengaat zodat het onderwijs kan klagen dat er niet genoeg geld isZit ik dan zo erg in een bubbel dat ik dacht dat dit parate kennis voor iedereen was…![]()
Tegenwoordig:Nee maar je hebt tegenwoordig wel veel van dit soort C titels.
Vroeger was het gewoon directeur Operations
Heb ik een beetje gemist bij Ebusco die tijd.
Ja, waardeloos. Ben je eindelijk “directeur”, blijken ze allemaal C-level functies te hebben bedacht.Nee maar je hebt tegenwoordig wel veel van dit soort C titels.
Vroeger was het gewoon directeur Operations
En hoe ging de presentatie? Slikten ze alles als zoete koek?Presentatie voor morgen rond, nog ff hond uitlaten en dan richting het mandje. Morgen 08:00 melden @ Venlo wat zo’n twee uur rijden is :/
05:00 bedje uit
En vergeet ook nog niet de VP rollen:Grappig ja. Coördinator is gelijk teamleider, teamleider heet tegenwoordig manager, een managers functie is nu directeur en de directeur heeft een C titel.
Ergens tussendoor wel ja. Als je bedenkt waar het vandaan komt.Zou dat wat opgeleverd hebben dan? Verwaterd toch alleen maar, met al die emissies.
Wanneer sluit de toko nou? Kan niet lang meer duren, toch?
Oké! In het geval van dat laatste kun je wat leuks voor jezelf kopen.Oldtimer heb ik al staan. ‘Probleem’ is dat mevr SJ er ook in moet rijden. Dus een cabrio of oldtimer zijn.. uitdagend.
Oooofff ze rijdt altijd de ix3 en ik rijd altijd de andere auto.
Titel inflatie! Ik heb een hekel aan titels. Ik zeg gewoon dat ik eindverantwoordelijke ben van [xx]. Manager, head of, Director. Op mijn werkniveau binnen de hut hebben we allemaal van dit soort titels en geen consistentie.Grappig ja. Coördinator is gelijk teamleider, teamleider heet tegenwoordig manager, een managers functie is nu directeur en de directeur heeft een C titel.
Ja joh appeltje eitje. Beetje met de stift en een whiteboard heen en weer , dan bluffen we ons er altijd wel doorheen.En hoe ging de presentatie? Slikten ze alles als zoete koek?
Oké! In het geval van dat laatste kun je wat leuks voor jezelf kopen.Of een Cooper S? Al kunnen die ook wel dorstig zijn…
![]()
Ja joh appeltje eitje. Beetje met de stift en een whiteboard heen en weer , dan bluffen we ons er altijd wel doorheen.
Titel inflatie! Ik heb een hekel aan titels. Ik zeg gewoon dat ik eindverantwoordelijke ben van [xx]. Manager, head of, Director. Op mijn werkniveau binnen de hut hebben we allemaal van dit soort titels en geen consistentie.
CEO vind ik wel gemeengoed geworden maar moet een hut wel EUR 500 meloenen of meer zijn is mijn nederige opinie.
Ja joh appeltje eitje. Beetje met de stift en een whiteboard heen en weer , dan bluffen we ons er altijd wel doorheen.
Ga je dan niet tegen dezelfde ‘dingen’ aanlopen als bij de Infiniti nu? Mijn buurman had zich ook zo’n 5-serie gekocht, maar die stond in de praktijk meer stil dan hij reed. Na een paar maanden ingeruild op een Fiat 500, en inmiddels staat er een VW up!.![]()
Koop BMW 528 occasions op AutoScout24
Vind jouw BMW 528 occasion op AutoScout24! ✓Zoek in Nederland en Europa. ✓Gratis autorapport.www.autoscout24.nl
Ga je dan niet tegen dezelfde ‘dingen’ aanlopen als bij de Infiniti nu? Mijn buurman had zich ook zo’n 5-serie gekocht, maar die stond in de praktijk meer stil dan hij rijdt. Na een paar maanden ingeruild op een Fiat 500, en inmiddels staat er een VW up!.
Swift 1.5? Bedoel de de 1.6 sport?Gedachten gaan weer los hoor.
De ix3 wordt goed gebruikt. Km’s vliegen erdoorheen. De v6 heeft de afgelopen maand (sinds we terug zijn) slechts 1 tank / 90 Liter / 500km gereden.
Vervangen voor een klein autootje is logisch. Maar wel iets leuks. Kwam uit op een Swift 1.5 of Mazda 2 1.5.
Meest recent
www.vakgaragerijsoord.nl
Net ff rondje hierin gedaan en dat is ook bijzonder leuk. Infotainment traag mjah.
Occasions
Vind jouw perfecte Suzuki occasion. Alle occasions zijn goed onderhouden en je krijgt garantie en een nieuwe APK via onze Suzuki-dealers. Bekijk het actuele aanbod.www.suzuki.nl
![]()
Mazda 2 2 1.5 e-SkyActiv-G 90 Exclusive-Line 1e Eigenaar / Driver assistance pack 2024 Benzine - Occasion te koop op AutoWereld.nl
2024, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Grijswww.autowereld.nl
Of is dit teveel on topic voor hier
Swift 1.5? Bedoel de de 1.6 sport?
Dat doe je toch liever dan een Swift de 3.000 toeren in jakkerenHeb m vandaag wel weer even met dakje open naar de 7000rpm gejaagd in 3. Was genieten.
In het bedrijf waar ik werkte (intussen op de fles) had je ook nog Worldwide VP, Area VP, Asia VP, EMEA VP, North America VP, ICT VP en noem het allemaal maar. En dan nog extra opgesplitst in Supply Chain, Marketing, Purchasing, Engineering, Product Development etc.VP = Vice President
SVP = Senior Vice President
EVP = Executive Vice President
Omzet500m waarde of turnover
Nee iets minder, eerste jaar volgens mij 1k, jaar erop 2k en dit jaar 5k maar zitten nieuwe banden bij en wat preventief onderhoud.Geen idee
@De Dude meer of minder dan 10k OH in 3 jaar gehad?
Omzet
Nee iets minder, eerste jaar volgens mij 1k, jaar erop 2k en dit jaar 5k maar zitten nieuwe banden bij en wat preventief onderhoud.
528i sedan is minder complex - waar bij mij de teller hard gaat lopen is de N55 , xdrive, luchtvering en adaptief onderstel, performance remmen etc.
Als klepdeksel en waterpomp zijn gedaan heb je behoorlijk foolproof auto. Wat investeren in opfrissen onderstel en dan heb je er veel plezier van.
Ik zou wel comfort access vermijden. Die gaan gewoon stuk. Kost niet zoveel om te vervangen (80euro) maar moet je wel weer laten spuiten
Volgens mij zitten wij daar nu aanOmzet
Ja dit doen. Wat een Teutoon , naast de kathedraal m’n favoriete SIk heb deze advertentie op AutoScout24 gevonden.
![]()
Koop Mercedes-Benz S 500 occasions op AutoScout24
Vind jouw Mercedes-Benz S 500 occasion op AutoScout24! ✓Zoek in Nederland en Europa. ✓Gratis autorapport.www.autoscout24.nl
Verkoopprijs: € 39.950
Kilometerstand: 69.000 km
Bouwjaar: 03/2011
Dit voor de inkoopprijs.. dus 20/23k. Wel ultiem. Mjah ben ik al oud genoeg.
Is de maffia gearriveerd?Ja dit doen. Wat een Teutoon , naast de kathedraal m’n favoriete S
Ik ben 30 en ik zou er ook mee rond willen rijden.Ik heb deze advertentie op AutoScout24 gevonden.
![]()
Koop Mercedes-Benz S 500 occasions op AutoScout24
Vind jouw Mercedes-Benz S 500 occasion op AutoScout24! ✓Zoek in Nederland en Europa. ✓Gratis autorapport.www.autoscout24.nl
Verkoopprijs: € 39.950
Kilometerstand: 69.000 km
Bouwjaar: 03/2011
Dit voor de inkoopprijs.. dus 20/23k. Wel ultiem. Mjah ben ik al oud genoeg.
Ik zou niet zozeer met dat model S willen rijden, maar een auto van dat formaat best wel. Zelf zou ik kiezen voor een Lexus LS460.Ik ben 30 en ik zou er ook mee rond willen rijden.
Alleen niet voor die prijs.
EQS zie ik mezelf nog wel eens rijden. Lijkt kwalitatief geen slecht ding tot nog toe.Ik zou niet zozeer met dat model S willen rijden, maar een auto van dat formaat best wel. Zelf zou ik kiezen voor een Lexus LS460.
Dan moet je eens gaan googelen kerel, ver van weg blijven!EQS zie ik mezelf nog wel eens rijden. Lijkt kwalitatief geen slecht ding tot nog toe.