Nico GTR
Asfaltkampioen
Zit al aan de 40 uur..morgen nog ff....dan weekend.Maar wat is het stil, de vrouwen hadden er genoeg van?![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Zit al aan de 40 uur..morgen nog ff....dan weekend.Maar wat is het stil, de vrouwen hadden er genoeg van?![]()
Maar wat is het stil, de vrouwen hadden er genoeg van?![]()
Welke groep(en) heb je als ik vragen mag? (Als je dat niet kan delen snap ik dat ook.)Drukke periode, helft van het schooljaar. Piek in de druk die al hoog ligt. Dus ik ben ook aardig gaar. Nog "even" twee weken knallen en dan week vrij want vakantie. Hopelijk dan beetje mooi weer om van te genieten! Eindelijke goede foto's van de Capri maken![]()
Oeh leuk om te horen. Wil m gaan kijken.Ik heb zojuist de laatste aflevering van Fallout seizoen gezien, ik vind het een goede serie. Ken het spel niet, maar houdt wel van dit genre. Nu maar snel de ogen dicht en hopelijk morgen niet glad...
Zo hier nog een. Maar na maandag rustig.Beetje drukke weken gehad na een goede vakantie
Ben weer aan vakantie toe
Oké.Ik heb dit jaar groep 6, wil ik wel delen hoor!
Ik moet hem nog zien, maar vind het een erg goede serie. Alles wat je ziet in de serie lijkt precies op alles uit de games. Van de Vaults, tot de wapens, armor, kleding, eten/drinken, Radaway, stimpacks.Ik heb zojuist de laatste aflevering van Fallout seizoen gezien, ik vind het een goede serie. Ken het spel niet, maar houdt wel van dit genre. Nu maar snel de ogen dicht en hopelijk morgen niet glad...
Cool!Zo hier nog een. Maar na maandag rustig.
Hier zojuist tickets geboekt NYC in oktober - hebben een huwelijk daar en plakken nog week aan vast. Voor het eerst met het hele gezin intercontinentaal, kinderen vinden het nu al spannend.
Zo hier nog een. Maar na maandag rustig.
Hier zojuist tickets geboekt NYC in oktober - hebben een huwelijk daar en plakken nog week aan vast. Voor het eerst met het hele gezin intercontinentaal, kinderen vinden het nu al spannend.
Cool!
Wij gaan dit jaar ook met gezin naar USA (en Canada). Mijn jongste (7 jaar) is meteen begonnen met online Engelse les, zodat hij daar ook met de mensen kan praten.
Echt zo grappig om hem met de juf te horen praten en te zien hoe snel hij het oppakt.
Nee wonen daar - in Connecticut. Vliegen op JFK dan huur auto voor het weekend in Connecticut en daarna nog midweek NYCLeuk! Destination wedding of wonen ze daar?
Ja JFK is sowieso helemaal klote. In 2018 toen ook met trump ook debiel lang moeten wachten.Het is volgens mij vrij “goedkoop” reizen momenteel naar Amerika. Houdt wel rekeningen met lange wachttijden op het vliegveld bij de douane. Collega van me mocht recent met z’n familie 4 uur in de rij staan… weet niet of het inmiddels wat beter aan het worden is!
Moderator
Via Dublin is goud, dan heb je de douane daar al en toen wij dat deden was er daar echt niemand, alleen een heel vriendelijke Amerikaanse douanier! Na het landen op Orlando liepen we dus zo door.Het is volgens mij vrij “goedkoop” reizen momenteel naar Amerika. Houdt wel rekeningen met lange wachttijden op het vliegveld bij de douane. Collega van me mocht recent met z’n familie 4 uur in de rij staan… weet niet of het inmiddels wat beter aan het worden is!
Het is volgens mij vrij “goedkoop” reizen momenteel naar Amerika. Houdt wel rekeningen met lange wachttijden op het vliegveld bij de douane. Collega van me mocht recent met z’n familie 4 uur in de rij staan… weet niet of het inmiddels wat beter aan het worden is!
Achteraf kun je erom lachen natuurlijk, maar gezien de omstandigheden toen snap ik wel dat het heftige momenten zullen zijn geweest. Mooi dat je je al zo jong zo hebt kunnen redden.Dat zijn forse wachttijden met een gezin! Ik wacht nog wel een paar jaar
De eerste keer dat ik vloog was een memorabele gebeurtenis. Machiner volgde tweetalig vwo, wat vereiste dat we in de vierde minstens twee weken in een engelstalige omgeving doorbrachten, bij voorkeur solo. Met verre familie in de USA en verder nihile internationale contacten was de keuze snel gemaakt. Een dag na mn 16e verjaardag, fysiek al 1,80 maar zo bleu als een uit het zand getrokken boertje maar kan zijn stapte ik vol goede moed in het vliegtuig richting O’Hare Chicago. Dat ging prima, maar me nooit gerealiseerd dat men een dik jaar na 9/11 nog best zenuwachtig was qua controles. Vanzelfsprekend ging dat poortje loeien, en 5 seconden later stond ik gespreid tegen een muur en ging de security met dat hand ding op zoek. Bleek niet meer dan mijn vergeten riemgesp te zijn, maar grapjes maakten ze toen niet. Bij het informeren naar hoe lang ik wenste te blijven zei ik keurig nineteen days, maar mijn uitspraak was niet duidelijk genoeg waardoor mij vlotjes ninety days toegang verleend werd.
Nu was mijn Engels nog niet zodanig dat het omroepsysteem snel begrepen werd, en ervaring met airports non existent. Zodoende kwam ik er veel te laat achter dat mijn aansluiting naar Sioux Falls van gate gewisseld en al vertrokken was. Iets met boarden gebeurd ruim vóór vertrektijd, was ik even vergeten….Tja, wat doe je dan?
Met een portie stevige zorgen (geen idee hoeveel een nieuwe vlucht zou kosten en zoveel cash had ik ook weer niet bij me, creditcards kenden we nog niet en pinpas deed het waarschijnlijk niet) met lood in de schoenen naar de balie van de maatschappij, waar een zeer stevige mevrouw van afro amerikaanse afkomst zetelde. Waarschijnlijk opende mijn hakkelende ‘i think i missed my flight’ een vat vol moedergevoelens, want binnen 5 minuten zat ik kosteloos op de eerstvolgende vlucht naar SF geboekt, met de verzekering dat ik me vooral geen zorgen hoefde te maken, want dat mn koffer daar al was.
Veel geleerd die dag, misschien wel bovenal dat er vrijwel altijd wel hulp te vinden is, ook in de mega chaos van een luchthaven
Meer dan zenuwen over het evt ticket moeten betalen was het gelukkig niet. Ik heb het euvel dat gevoel wat achterloopt op de actualiteit. Een gebeurtenis komt pas later en vaak al afgezwakt binnen. Uitzondering hierop is trouwens verkeers aso’s. Dan zit ik wel gelijk bovenin de frustierangeAchteraf kun je erom lachen natuurlijk, maar gezien de omstandigheden toen snap ik wel dat het heftige momenten zullen zijn geweest. Mooi dat je je al zo jong zo hebt kunnen redden.
Echtgenote moet me altijd helpen herinneren zakmes thuis te laten, zelf vergeet ik dat geheid. Heb er al wel een paar ingeleverd inmiddelsEen kelnersmes (cadeau) in je handbagage is ook nooit een goed idee...
Dat zijn forse wachttijden met een gezin! Ik wacht nog wel een paar jaar![]()
Lastig idd, vooral als het dier zelf nog genoeg plezier heeft momenteelHond 2-5j levensverwachting nu in stadium 3. Maar kalium te hoog alsook bloeddruk dus blijft beetje tricky. Stadium 4 is maanden.
Wel weer 700 euro kwijt dus emotie vs ratio begint nu ook wel op te spelen. Teller staat op meer dan €2k deze maand. Waar doe je goed aan blijft lastig.
Jep…. Haha. Niet normaal hoe hard de maand nu al is voorbij gevlogenIk hoop dat hij 2026 bedoelt en niet doorheeft dat het februari is![]()
De eerste voetbalklasse (Eredivisie bij jullie) heet de "Jupiler Pro League" trouwenshet bekertoernooi van NL heet officieel de Eurojackpot KNVB beker.
Hoe de Belgische heet...
De Croky cup...Blijven Belgen...
Goed punt inderdaad.De eerste voetbalklasse (Eredivisie bij jullie) heet de "Jupiler Pro League" trouwens
Bier en chips yeah!
Kan je vertellen, knipper met je ogen en februari is ook om.Jep…. Haha. Niet normaal hoe hard de maand nu al is voorbij gevlogen
In mijn woonplaats hebben ze geld tekort, ozb belasting gaat 30% omhoog. Dat is veel geld...
Ja, hele woonplaats is er over in rep en roer.Dat is een flinke stijging!