Elk Merk Waardig - vereniging voor onbekende en miskende auto's

Wat leuke auto's uit Duitsland:

https://suchen.mobile.de/auto-inserat/volvo-440-1-6i-p%C3%B6litz/172297934.html
$T2eC16RHJIIE9qTYKDYIBQ00DM7jH!~~48_27.JPG


Regata Automaat
https://suchen.mobile.de/auto-inserat/fiat-regata-75-i-e-super-deggendorf/162325414.html
Bijna nieuwe Y10
https://suchen.mobile.de/auto-inserat/lancia-ypsilon-y-10-1-hand-original-9458-km-rastatt/171437085.html
Subaru L 1800 automaat
https://suchen.mobile.de/auto-inserat/subaru-impreza-l1800-sedan-turbo-4wd-sehr-selten-55400-km-ellerhoop-nähe-hamburg/140101822.html
Toyota Carina LB
https://suchen.mobile.de/auto-inserat/toyota-carina-ii-xl-liftback-wenik-km-26543-münchen/168305197.html

Fijne feestdagen!
 
Ook aan alle EMW'ers natuurlijk fijne feestdagen en een heerlijk 2013 gewenst!

ENTE zei:
Kijk aan, in een hokje nog wel....
Makkelijk joh, weet ik altijd waar ik je gelaten heb. (y)
 
figarospecialist zei:
Hi hier.....
Alvorens iedereen fijne dagen te wensen wil ik jullie mijn nieuwe aanwinst niet onthouden....
Volgens mij is er nog geen van in NL...
En hij staat mooi op de oprit naast de Viewt, mijn Mitsuoka Galue.....
Ik dacht eerst dat het meer op een Bentley kloon leek, maar hoe langer ik kijk hoe meer Alvis details ik er in zie....
Zal binnenkort, als het lekkerder weer is, wat detail foto's plaatsen...

Komt dit waanzinnige bericht voorbij, zit iedereen over Renaults Scénic te zeveren. Mensen, deze Mitsuoka Galue is een ultieme aanwinst voor Nederland! Ik sta te popelen om de foto's te mogen aanschouwen. Mijn kerst kan niet meer stuk! :D
 
Van welk bouwjaar is die mitsuoka eigenlijk? Die van voor 2000 vind ik leuk, het model daarna wat minder. Apart zijn ze wel!
 
Grensrijder, hou nu toch eens op met dat voortdurende gezever over Mitsuoka's!
 
Denk aan de kerstgedachte PR74. Ook Grensrijder mag zijn mening ventileren. Wat wij hier verder ook van denken.........
 
Phoenixrood74 zei:
Grensrijder, hou nu toch eens op met dat voortdurende gezever over Mitsuoka's!

Blijkbaar is dit de metafoor waardoor Grensrijder heel onrustig wordt, gun hem dat plezier toch;)
 
Deze Galue is zeker bijzonder, maar de basis van de Crew is wel banaal omdat deze verder nauwelijks aan particulieren is verkocht. Maar een leuke aanwinst tussen al die antracietgrijze Audi's in Nederland.
 
Die Galue schreeuwt om een paar andere wielen, maar mijn hemel wat een leuke auto.
Lijkt mij sowieso een walhalla daar met al die exoten (y)
 
@ Barri: Nee, met een kever trek je volle zalen.....


Quote Barri
@Mitsuoka Galue: wat een vreselijk apparaat! :D Ik ben benieuwd naar een fotootje!
 
@ Eddy;
Klopt, de Crew was eigenlijk alleen als Taxi geproduceerd, dus vind ik het extra leuk dat ze er een paar van de band hebben gehaald om wat leuks mee te doen.
Het is een 1997 model, dus het 'mooiere type'
Vergelijking met een Bentley gaat zeker op, je hebt een bizar lange neus voor je, supersmooth en stil rijgedrag, alleen niet de hgoge kosten (en het leer ;-(
Geloof me, ik heb beiden, dus ik weet waar ik over praat...

Fijne 2e kerstdag nog allemaal
 
Met een Kever trek je wel degelijk volle zalen. Wat zeg ik, hele voetbalvelden vol zelfs.
En de opmerking van Barri was, te zien aan zijn smiley, positief bedoeld.
 
Phoenixrood74 zei:
Mijn kerstgedachte is juist dat ik Grensrijder heel veel rust gun!;)

Lekker ventje! Ik zal je nog eens aan een baan helpen... Mij ook al beledigen via Grensrijdster Mk II op Facebook. :(

:T:)
 
grensrijder zei:
Phoenixrood74 zei:
Mijn kerstgedachte is juist dat ik Grensrijder heel veel rust gun!;)

Lekker ventje! Ik zal je nog eens aan een baan helpen... Mij ook al beledigen via Grensrijdster Mk II op Facebook. :(

:T:)
Sorry dat ik zo'n ondankbaar figuur ben.:(;) Maar jullie kijken dus wel degelijk af en toe op feestboek? Het was natuurlijk ook geen echte belediging, maar een test.
 
Komt dat even mooi uit voor jou, SST90, zo in de schoolvakantie. Soms lacht het geluk je gewoon toe. Veel plezier, samen met Idranor! (y)
 
Mitsuoka? Ik had er nog nooit van gehoord. Leuk aanbod heeft Figarospecialist trouwens. Leuk bussinessmodel ook. Complimenten. Dat je zo van je hobby je werk kan maken.
 
Ik heb er nog weleens eentje overwogen van een laat bouwjaar met alles erop en eraan. Maar toch net even te weinig uitstraling en zelden met een redelijke km-stand te vinden.
 
Ik vind het gewoon fantastisch dat er mensen zijn die Mitsuoka's naar Nederland halen, HULDE!!
En ook ultiem EMW:D

Grens, geweldig gewoon een 1430 Sportcoupe, past ook helemaal in mijn verzameling.

Sinds 2 weken denk ik ook helemaal EMW te rijden:D, Het heeft 1,5 jaar en heel wat munten gekost om de auto betrouwbaar rijdend en vooral startend te krijgen maar Nederland is een Alfa Sei, of eigenlijk Cinque rijker..................................:)
 
Die SEAT 1430 zal een persfoto zijn maar het lijkt wel of ik op deze foto al de zwarte muil zie vervormen... Wel een gaaf ding verder!

@bellamacchina: foto?
 
Yep! Goed geraden. Inderdaad wel opmerkelijk dat de Sei een vijfcilinder dieselmotor kreeg. De typeaanduiding slaat dan nergens meer op.
 
Maar de Alfa 33 had dan wel weer de grootste 3 cilinder diesel in een personen auto ( 1.8 TD )

Zie die maar eens te vinden trouwens....
 
929V6 zei:
Tja, een Alfa 33 heeft er ook geen 33.:T

Oké, maar die was ook niet naar zijn motor vernoemd en de Sei bewust wel, om te benadrukken dat Alfa in de hogere middenklasse serieus wilde meespelen.
 
Zo je profielfoto bekijkende vanuit mijn ooghoek kan ik me er nog wel iets bij voorstellen, maar hoe dichterbij je komt hoe minder overeenkomst ik zie tussen een Cordoba 1 en die Alfa...
 
Terug
Bovenaan