Ik heb nog nooit een Paseo cabrio gezien!
Ik heb weer wat spots gedaan onderweg naar mijn werk.
Een Skoda Favorit:
Ondanks alle roest en lexaan ramen aan de passagierskant nog steeds APK waardig en in dagelijks gebruik!
Een BMW 318i cabrio op BBSen:
Dan nog een hele verzameling Amerikanen in een garage.
Een 2 deurs Mercury Cougar, een Saab 900, een 1971 Oldsmobile 442 en achterin wat lijkt op een duo Ford Mustang II:
Aan de andere kant een Nissan Cherry op OZ Ital 0136 velgen, een Honda CRX Del Sol, een Piaggo Ape en een drietal auto's onder een autohoes.
In een ander gedeelte van de garage zag ik nog een auto onder een hoes. Ik kan natuurlijk niet zien wat er onder de autohoes zit, maar ik denk met 99% zekerheid dat het een Chrysler Saratoga uit 1961 is. En met 95% zekerheid dat het
deze is.
Daar tegenover staat een 2 deurs Chevrolet Impala uit 1970:
Iets verderop een 1967 Pontiac Bonneville Hardtop Coupe:
(met nog een auto met hood ornament en een hoes er over heen)
Dus óf Hagenezen houden gewoon massaal van oude Amerikanen, óf iemand heeft een enorme verzameling Amerikanen in dezelfde parkeergarage gezet.
