Jay DoubleYou
Autoholic
Zag vandaag een bekend persoon op YouTube met een nieuwe bolide! Iemand een idee wat dit moet worden? 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Jon Olsson (bekend van de Lamborghini Huracan en Audi RS6 met dakkoffer) heeft nu een wide body Urus!Nee, sorry. Eerlijk gezegd niet.
En het is nog niet eens de hoogste tijdstraf die ik ooit heb gehad. Dat was namelijk 33 seconden voor 1 straf.Da’s een heftige straf! Is mij nog nooit gelukt, en ik heb al best wat op mijn naam staan
Voor 1 crash 13.5 seconden straf? Lol
Volgens mij heb ik mijn broer wel eens over hem horen vertellen, maar ik ken hem verder niet.Jon Olsson (bekend van de Lamborghini Huracan en Audi RS6 met dakkoffer) heeft nu een wide body Urus!
![]()
![]()
Ben ik ook nog niet aan begonnen. Dat is leuk als je met meerdere bent, dan kun je het net als met de 24h van Le Mans gewoon afwisselen. Na een race van 15-30 minuten is het echt wel een beetje klaar met mijn focus.Ben nu wel even klaar met de 1-uur races![]()
Welke auto's zijn de Big Five?dan heb ik de Big Five compleet.
Ferrari 288 GTO, F40, F50, Enzo Ferrari & LaFerrari.Welke auto's zijn de Big Five?
Weer wat geleerdFerrari 288 GTO, F40, F50, Enzo Ferrari & LaFerrari.
Ik struggle een beetje met 3 neo classic races waarvan Willow Springs mijn arch nemesis is.
Bof jij even, de Neo-Classic race op Willow Springs zit bij de nieuwe weekly challenges!Ik heb mij vandaag weer aan de Neo Classics gewaagd maar nu met mijn legend car de Mazda 787b, wat een fijne auto is dat zeg! Zelfs Willow Springs! Alhoewel ik uiteraard nog een flinke crash had veroorzaakt, reed ik daar ook naar de overwinning.
Je kan wel snel veel rondjes rijden om een goede tijd neer te zetten. Ik zit op het moment op 1:03.797, da’s nog een tiende verwijderd van goud (maar ik verwacht eigenlijk dat de recordtijd nog wel zal zakken)Die nieuwe Time Trial schiet echt niks op. Ik vond het altijd een mooie manier om mijn dagelijkse kilometers te rijden, maar met 2 km. per rondje heb je er weinig aan.
Scherp!Willow Springs is “maar” 10 rondes, de 1-uurs race is op Mount Panorama!
Haha! Ja precies daar ging ik destijds ook helemaal op stukEchter in de laatste bochten over-corrigeerde ik iets te veel op zeer hoge snelheid en knalde ik zo ongelofelijk hard het decor in, dat ik de PS5 heb uitgezet en dat ik iets anders ben gaan doen.
Willow Springs is een gemeen circuit. Het heeft een aantal off-camber bochten waar je echt moet uitkijken.Haha! Ja precies daar ging ik destijds ook helemaal op stuk.Ik kreeg maar niet de juiste auto gevonden om fatsoenlijk door die bocht te komen!
Je ziet zelfs de computer daar regelmatig uit de bocht vliegen.
Kun jij iets uitleggen. Ik snap dat jij 6 seconde sneller bent per rondje (1:58,625 t.o 2:04,382). Je gebruikt een snellere auto dan mij, maar waarom staat er bij jouw 15 Laps en bij mij 28 Laps?De 1-uurs race van de weekly challenges, veel inhaalacties onder de blauwe vlag
![]()
Ooooh, wat stout.Ook neem ik de shortcut boven op de berg wanneer je weer voor het eerst naar beneden rijdt. Je hebt daar een chicane naar rechts maar je kunt ook rechtdoor, daar krijg je gek genoeg geen penalty voor. Tijdwinst zeker wel 1-1.5 sec denk ik.
Het is een van mijn persoonlijke favoriete circuits. Vooral vanwege het volgende filmpje. Dit komt uit 2008 en is opgenomen met een aardappel, maar het zo immens spectaculair:wat moet dit een vreselijk circuit zijn om een echte race te rijden, want je mag in die bochtige secties geen moment je aandacht laten verslappen!
Ik vind Mount Panorama juist wel leuk, weet precies hoe hard ik door welke bocht kan. Ik let altijd goed op met welke snelheden ik de bocht neem en hoe hard ik kan uit accelereren, daardoor weet je na een paar rondes steeds beter het randje op te zoeken.
Dit soort 1-uur races begin ik altijd op de Hard banden, dan ben je daar niet pitstop gebonden aan, ik wissel vaak wel een nieuwe set bij de pitstop ondanks dit niet altijd nodig is. Maar je verliest een paar seconde per ronde als de banden te oud worden.
Ik merkte gisteravond dat ik met een downforce auto veel harder over dit circuit kan. Met name die bochtensector, als je naar beneden rijd, ging echt vel sneller dan met, bijvoorbeeld, een Mazda MX-5. Maar in tegenstelling tot de Mazda raakte ook ik best vaak de muren. 1 keer zelfs zo hard, dat ik direct tot stilstand kwam.Oh, misschien heb ik het een beetje ongelukkig verwoord: ik vind het een ontzettend leuk circuit, het geeft ontzettend veel voldoening om een goede flow door al die bochten te pakken. Maar als ik zie hoe vaak ik in het spel toch een muurtje meepak (terwijl ik mezelf best wel een nette coureur vind in GT7), lijkt dit circuit me "in het echie" een vreselijk moeilijk circuit om zo lang geconcentreerd te blijven.
Ik heb net zowaar bij de time trial met de NSX op Tsukuba een gouden tijd neer weten te zetten: 1:03.464. Moet nog maar zien of dat over 10 dagen nog steeds genoeg is, maar voorlopig heb ik 0.120 s marge.
Bij de X2014 time trial op Barcelona is mijn tijd van 1:46.666 nog steeds goud met 0.260 s marge.
Ehm... tja... geen idee. Ik heb uiteraard geen idee wat jij anders doet dan ik.HOE DAN??!![]()
Succes!Nu Willow Springs nog!
Merci!Succes!Nu Willow Springs nog!
Hij wel... Bij mij stopte de carrousel op 30.000cr.Ik kreeg net nog een leuk oudejaarskadootje van GT7: de dagelijkse marathon leverde een 6-sterren voucher op en bij verzilvering daarvan stopte het rad op een 4 miljoen credits kostende oranje Aston Martin Valkyrie; die had ik nog niet!