@Klassiekerrijder: Mijn beste spot van vandaag kon ik helemaal niet op de foto krijgen omdat hij me tegemoet kwam rijden, betreffende auto was een witte Volvo 262 Cabriolet met donkerblauw dak.

Leuke 500, Porsche en Fiero.
@Pjötr: Geweldige Ferrari
@Gil77: Geweldig dat terrein verlaten auto's, heerlijk om zoiets te ontdekken. Leuke Saab en Fleetwood verder
@Charger: Toffe Ford LTD
@Astrawez: Super C15 Romahome,
@Niels. De Iso Rivolta, Visa en Ford Escort Van vind ik erg leuk. Ook de LeSabre en SD1 zijn erg tof.
Mijn spots van de afgelopen week (minus dus de 262 Cabriolet

)
Ik begin met een Mercedes-Benz 230 CE uit 1980.
Mooie Saab 900 Turbo Cabriolet uit 1990.
Helaas kon ik deze Magirus-Deutz 90M uit 1979 alleen via de binnenspiegel vastleggen.
Bij deze Nissan Sunny Hatchback uit 1989 zat juist de buitenspiegel in de weg.
Fantastische truck van MAN. At work.
Made in Russia en dat mag iedereen weten, deze zebralook Lada Niva.
Een origineel Nederlandse Mercedes-Benz L407DG uit 1979 die in 1994 omgekeurd is naar een camper en sindsdien bij de huidige eigenaar is.
Deze Volvo 740 GL is al sinds 1995 bij zijn huidige eigenaar.
Een origineel Nederlandse Firebird kom ik ook neit dagelijks tegen, dit exemplaar komt uit 1988 (op mijn Flickr-account staat nog een foto waarop het kenteken zichtbaar is).
Als afsluiter nog twee Amerikanen, om te beginnen een Chevrolet Van 20 uit 1994.
Maar de topper van de week was deze geweldige Chevrolet 1503, helaas net niet origineel Nederlands. Hij is van 30-6-1954, de eerste afgifte Nederland is van 16-4-1955. Er staan nog een paar extra plaatjes op mijn Flickr-account, enjoy!
