Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Leveren de mouseclicks van die handvol trollen zo veel op?Eenvrijeusernaamiserbijnaniet zei:Dat kost ze geld, dus dat gaan ze niet doen. Ik krijg wel het idee dat de frontpage een soort politiek battlefield is met betaalde trollers die een bepaald quotum per dag moeten halen. Ongekend wat een bizarre dingen daar worden uitgebraakt.
Dat heeft niks met roeptoeteren te maken maar met consumentenbewustzijn.MCW 84 zei:"Koop Europees!" is nu ook al een nieuw roeptoeterkreet geworden op de hoofdpagina. Ben blij dat dit forum zo relaxed is.
Jan 7666490 zei:Ik ben het zowaar compleet met je eens. Het staat steeds verder af van journalistiek.
Vooral deze, nogal bekrompen stelling van een paar dagen terug:
Wij vinden Elektrische auto's niks en willen graag bevestiging via een tendentieuze stelling
En vandaag deel 2:
Daarnaast discrimineren wij ook graag hetgeen 'anders' is
Moderator
Helemaal eens!!Rutger DC zei:Overigens, om niet alleen negatieve kritiek te leveren, het blad AutoWeek is volgens mij nog steeds prima. Ik vind dat AutoWeek ook goede videocontent maakt, vooral de rij-impressies, vergelijkingstests en introducties kijk ik altijd met plezier. Ik zou wel graag minder politiek getinte blabla willen zien. Artikelen over nieuwe modelintroducties, prijslijsten enzo vind ik wel interessant.
Als je een memingponeert en onmiddellijk overgaat tot de orde van de dag dàn kan je spreken over ‘roeptoeteren’, als er een discussie op gang komt net niét.Rutger DC zei:Ik vind de kwaliteit van de homepage zo langzamerhand bedroevend worden. AutoWeek komt daar tegenwoordig met allerlei populistische en tendentieuze stellingen en enigszins gekleurde nieuwsberichten over politieke kwesties, waar de mening van de auteur in doorschijnt, daarbij niet geholpen door de rechts-populistische sympathieën van de jonge garde redacteuren.
Jan 7666490 zei:Ik ben het zowaar compleet met je eens. Het staat steeds verder af van journalistiek.
Vooral deze, nogal bekrompen stelling van een paar dagen terug:
Wij vinden Elektrische auto's niks en willen graag bevestiging via een tendentieuze stelling
En vandaag deel 2:
Daarnaast discrimineren wij ook graag hetgeen 'anders' is
Oh jee, journalisten die niet links zijn.Rutger DC zei:Ik vind de kwaliteit van de homepage zo langzamerhand bedroevend worden. AutoWeek komt daar tegenwoordig met allerlei populistische en tendentieuze stellingen en enigszins gekleurde nieuwsberichten over politieke kwesties, waar de mening van de auteur in doorschijnt, daarbij niet geholpen door de rechts-populistische sympathieën van de jonge garde redacteuren.
Rutger DC zei:Ik vind de kwaliteit van de homepage zo langzamerhand bedroevend worden. AutoWeek komt daar tegenwoordig met allerlei populistische en tendentieuze stellingen en enigszins gekleurde nieuwsberichten over politieke kwesties, waar de mening van de auteur in doorschijnt, daarbij niet geholpen door de rechts-populistische sympathieën van de jonge garde redacteuren.
DeeTwee zei:Wat een gezever Rutger. Je praat over die redacteuren alsof ze iets misdadigs doen. (...) Tussen jouw oren is dat misschien niet toegestaan, maar in de echte wereld mag dat gewoon hoor.
DeeTwee zei:Dus dan zijn ze "rechts", of "conservatief" georiënteerd. Nou en?
MBdoubleyou zei:Ik kan je posts en reacties meestal zeer waarderen, Rurger. Vaak feitelijk, redelijk objectief en duidelijk.
MBdoubleyou zei:Je verhaal vind ik in dit geval vaag insinuerend en weinig ter zake doend. Jammer.
Je bent sprakeloos?Rutger DC zei:DeeTwee zei:Wat een gezever Rutger. Je praat over die redacteuren alsof ze iets misdadigs doen. (...) Tussen jouw oren is dat misschien niet toegestaan, maar in de echte wereld mag dat gewoon hoor.
!!!
Hoezo zou ik dat geen goede suggestie vinden?Rutger DC zei:Wellicht zou het helpen als de AutoWeek-redactie wat diverser wordt, om de balans terug te brengen. Dat zul je vast geen goede suggestie vinden. :T
DeeTwee zei:Je bent sprakeloos?
DeeTwee zei:Je praat over die redacteuren alsof ze iets misdadigs doen.
DeeTwee zei:Hoezo zou ik dat geen goede suggestie vinden?
Rutger DC zei:^ Ze zijn niet complot-rechts hoor.
DeeTwee zei:Wat een gezever Rutger. Je praat over die redacteuren alsof ze iets misdadigs doen. (...) Tussen jouw oren is dat misschien niet toegestaan, maar in de echte wereld mag dat gewoon hoor.
!!!
DeeTwee zei:Dus dan zijn ze "rechts", of "conservatief" georiënteerd. Nou en?
Natuurlijk mogen die redacteuren dat zelf weten, natuurlijk mag jij dat zelf weten. Voor wat het waard is, ik heb ook vrienden, kennissen en familieleden met conservatieve standpunten. Soms ga ik met hen in discussie, vaak heb ik het helemaal niet over politiek. Alles voor de goede sfeer. Uiteraard bekogel ik ze wel met eieren en ruk ik de ruitenwissers van hun auto. Voor de goede sfeer.
Ik vind alleen dat de mening van sommige redacteuren nogal doorschijnt in nieuwsartikelen. Voor het ventileren van meningen zijn columns of opiniestukken een beter instrument, denk ik.
Wellicht zou het helpen als de AutoWeek-redactie wat diverser wordt, om de balans terug te brengen. Dat zul je vast geen goede suggestie vinden. :T Zouden er echt geen vrouwelijke* autoliefhebbers zijn?
Verder gaan ze hun gang ook maar hoor, ik neem vooral tot me waar ik genoegen in schep. Dat is voor iedereen zo te zien anders. Prima.
[size=x-small]*Als extreemlinkse forummer bedoel ik natuurlijk autoliefhebbers die menstrueren[/size]
Dat gebeurt wel degelijk. Af en toe verdwijnen bepaalde reacties. Je zult alleen geen opmerkingen/verklaringen van een moderator tegenkomen zoals op het forum.Bimmert zei:Wat ik mij afvroeg: hier op het forum wordt gemodereerd. Waarom doet men dat op de frontpage niet?
Bimmert zei:Wat ik mij afvroeg: hier op het forum wordt gemodereerd. Waarom doet men dat op de frontpage niet?
Rutger DC zei:Ik was eens benieuwd naar de politieke standpunten van enkele redacteurs, na het lezen van wat artikelen waar ik tussen de regels door, of soms gewoon expliciet, een nogal subjectieve beleving over het onderwerp dacht te ontwaren. Dus toen keek ik op de Twitter-pagina's van die redacteurs. Wat ik daar las paste aardig in dat plaatje.
Misschien is conservatief overigens een betere en minder beladen kwalificatie dan rechts-populistisch, al schaar ik alles rechts van de VVD daar wel onder. Als ik even kijk naar de "politieke ideeën op basis van het progressief-conservatief spectrum" op Wikipedia, zijn kenmerken van conservatisme onder meer "behoudend", "oudere of bestaande normen handhaven" en "klimaatverandering is een minder groot probleem", dus dan kun je de meningen over bijvoorbeeld klimaatbeleid, elektrische auto's, snelheidsbeperkingen en milieuzones al wel uittekenen.
Verder vind ik het niet netjes om iemand te framen of met naam en toenaam te beschuldigen, dus ik houd het expres een beetje vaag.![]()
MBdoubleyou zei:@Rutger, mooie reactie met de juiste portie zelfreflectie. Kunnen aardig wat forumleden een voorbeeld aan nemen. Hier zie ik weer de nuance in die ik van je ken 👍.
Eenvrijeusernaamiserbijnaniet zei:Wel zijn dit soort posts exact de kern van het probleem. Stempeltjes drukken en overal je politieke mening doorheen willen drukken.
30-09-2022 07:38
Indicatieprijzen BYD Atto 3, Han en Tang
Wat een intens foute...
30-09-2022 07:34
Indicatieprijzen BYD Atto 3, Han en Tang
Haha sukkel. Je wordt terecht...
Moderator
Dat kost veel te veel tijd joh, en dan blijft er niks meer overBimmert zei:Wat ik mij afvroeg: hier op het forum wordt gemodereerd. Waarom doet men dat op de frontpage niet?
Jan 7666490 zei:Damn, wat neem jij jezelf en het forum serieus...
Rutger DC zei:Je bent tientallen keren geband en hebt tientallen profielen versleten. In zowat de helft van je reacties (conservatieve schatting) kleineer je anderen. Je lijkt vaak opzichtig op negatieve aandacht uit te zijn, om de sfeer op het forum te verzieken.
Probeer nu eens zonder allerlei sneren en verwijten de hand in eigen boezem te steken. Zet 'm op!
DeeTwee zei:Dat gebeurt wel degelijk. Af en toe verdwijnen bepaalde reacties. Je zult alleen geen opmerkingen/verklaringen van een moderator tegenkomen zoals op het forum.Bimmert zei:Wat ik mij afvroeg: hier op het forum wordt gemodereerd. Waarom doet men dat op de frontpage niet?
Rutger DC zei:MBdoubleyou zei:@Rutger, mooie reactie met de juiste portie zelfreflectie. Kunnen aardig wat forumleden een voorbeeld aan nemen. Hier zie ik weer de nuance in die ik van je ken 👍.
Dank je! Dat is aardig. Die reactie/rectificatie laat op de avond hielp met de nachtrust.
Eenvrijeusernaamiserbijnaniet zei:Wel zijn dit soort posts exact de kern van het probleem. Stempeltjes drukken en overal je politieke mening doorheen willen drukken.
Genoeg over mij, ik heb er wel genoeg over gezegd. Als het dan toch over zelfreflectie gaat, hoe beoordeel je je eigen reacties op de homepage, zijn die sfeerbevorderend?
Een greep uit je vijftig meest recente reacties aldaar: "Veel dommer en stompzinniger gaat het hier niet meer worden. Proficiat!" en "Wat een ongekend kortzichtige nonsens."
Iemand reageert op de MG 4: "Als ik binnenkort mag leasen en het elektrisch moet zijn, dan weet ik wel wat ik neem. Echt mooi, nou nee maar dat vind ik een ID3 ook zeker niet. Een Polestar of Model 3 is te duur, doe mij maar zo'n MG dan!;" jij reageert met "Sterkte."
Je hebt twee keer gereageerd op het bericht Indiecatieprijzen BYD Atto 3, Han en Tang, ze staan wel in je profiel, maar zijn niet meer terug te vinden. Zo begon je je verhaal:
30-09-2022 07:38
Indicatieprijzen BYD Atto 3, Han en Tang
Wat een intens foute...
30-09-2022 07:34
Indicatieprijzen BYD Atto 3, Han en Tang
Haha sukkel. Je wordt terecht...
Kennelijk zijn de reacties verwijderd door moderatoren.
Uiteindelijk zijn we met zijn allen verantwoordelijk voor de sfeer op het forum of op de homepage, het kan niet altijd aan anderen liggen.
Auto encyclopedie zei:Ik zie hier ook alweer 2 topics die zijn afgesloten
De objectiviteit is inderdaad ver te zoeken. Ik ben soms ook bevooroordeeld, maar probeer wel tekst en uitleg te geven wat nog enigszins van niveau is, in de hoop wat tegenwicht te bieden. Het meest simpele antwoord is modereren. Op Tweakers, waar ik ook actief ben, zie ik hetzelfde: de sfeer in de reacties onder nieuwsberichten is grimmiger geworden. Maar moderatie helpt daar. Beledigende berichten worden "blind" gemaakt of zelfs handmatig verwijderd door het moderatiesysteem en/of moderators.Fr1kandelbr00dje zei:Wat mij vooral negatief opvalt met de homepage gedeelte, is dat het vol zit met figuren die héél graag hun meningen doordrukken op meerdere nieuwsberichten.
Alsof het één of andere levensdoel van hun is geworden..Zoals die 'koop geen chinees', 'EV is de beste', 'ICE is de beste', 'deze fabrikant zuigt' 'auto's zijn wasmachines' etc.
Ik noem geen namen, maar bij de recente gecamoufleerde Mini Aceman artikel kwam ik ook zo'n mooi voorbeeld tegen 'want ik moet het nog vaak uitleggen en ik zal ook wel doorgaan'.
Het zal voor Autoweek idd inkomsten opleveren, want anders zou er allang tegen opgetreden zijn.
robnas zei:Is de Mercedes CLS dan een "goede" of "betrouwbare" auto? Ik weet niet of dat oordeel objectief gevormd kan worden, maar ik denk wel dat er genoeg "specialisten" zijn die dat oordeel wél weten te geven.