Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.



























































Omdat ik vlak bij de Duitse grens was dacht ik gelijk de BX vol te gooien. Helaas kwam dat er aan de bestuurderskant bij de benzinetank er met dezelfde gang weer uit. Dat beruchte ontluchtingsbochtje, daar mag de tank er voor onder uit of het schijnt met de tank een stuk te laten zakken met een hoop gevloek ook nog te kunnen. Of gewoon niet meer voltanken![]()
IMG_20161227_225648 by Timo van Vuurde, on Flickr













Micha D zei:Deze dan maar beige maken.















Timo1990 zei:
Engineer2 zei:Ik vermoed dat als er al sportstrepen waren dat die in de kleding zaten.... Een handrem heeft maar weinig remvermogen dus om daarmee te blokkeren valt niet mee.
Goede reflex!
Maar... heb je dan maar een 1-krings remsysteem? Met een twee krings remsysteem kan je nog in ieder geval 1x remmen - al is dat dan maar op 2 van de wielen ipv alle 4. Dat betekent alsnog heel hard trappen en dan kan de handrem ook nodig zijn als de ruimte beperkt is.
En dan nog... dan maar hopen dat je auto "modern" genoeg is in dat de twee kringen kruislings zijn (RV samen met LA - en andersom). Er waren ook auto's waar het voor-achter verdeeld was. Met de achteras alleen een auto tot stilstand brengen geeft vooral veel bandenrook.
Mooi werk weer aan de Espace. Geen plannen voor een oer-neus of heb je dat nu met je 2e Espace?
Engineer2 zei:Mooi werk weer aan de Espace. Geen plannen voor een oer-neus of heb je dat nu met je 2e Espace?

































Nico GTR zei:Gaat goed met de Renaults bij Timo!! 5 april he. Kampen.![]()





Ook had ik via Marktplaats een NOS voorbumper gevonden. Aangezien de huidige bumper op de groene veel happen uit het kunststof had en in de lip een stuk mistte was die bijzonder welkom!
De NOS bumper gelakt:
IMG_20190508_144502 by Timo van Vuurde, on Flickr
Oud en nieuw:
IMG_20190510_153551 by Timo van Vuurde, on Flickr
IMG_20190509_123754 by Timo van Vuurde, on Flickr
IMG_20190509_132209 by Timo van Vuurde, on Flickr
RD-83-KT by Timo van Vuurde, on Flickr


