Autonieuws  |  'Volvo wil Mini-concurrent'

Volvo-logo
21 augustus 2012  |  08:18  |  Tekst:

Het premium compactsegement wordt steeds maar populairder. Volvo heeft nu ook z'n zinnen gezet op het introduceren van een Mini-concurrent.

Dat meldde topman Stefan Jacoby in een interview met Automotive News. Naast de Mini gelden ook de Citroën DS3, Opel Adam en Audi A1 als eventuele concurrenten van de kleine Volvo. Jacoby acht de tijd rijp voor zo'n Volvo, omdat mensen die 'premium' willen rijden niet langer hechten aan de grootte van hun auto.

Jacoby voegde hieraan toe dat er nog wel het nodige werk te verzetten is voor zo'n kleine Volvo er kan komen. Om kosten te besparen, moet Volvo een partner zoeken voor de ontwikkeling van een nieuw platform dan wel het gebruik van een bestaand platform van een ander merk. Verder heeft Volvo een kleinere motor nodig. Moederconcern Geely zou daar zorg voor kunnen dragen.

 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious

Download nu de AutoWeek video-app! (Advertorial)

Alle autovideo’s overzichtelijk in de AutoWeek Video app. Een musthave voor elke autoliefhebber!   Lees verder
  video-app AutoWeek
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

ActieAuto

Volvo XC70 Nordic Veelzijdig en compleet De Volvo XC70 is een veelzijdige allrounder en een gewilde ...

AutoWeek Multitest

BMW 1-serie - Mercedes-Benz A-klasse - Volvo V40 - Volkswagen Golf
© 2013 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep