Autoreviews  |  Ford Fiesta 1.3i Collection (1999)

Ford Fiesta 1.3i Collection
Impressiefoto - de beschreven auto kan er anders uitzien
Uitvoering3-deurs
Versnellingen5, handgeschakeld
Bouwjaar1999
Jaar van aanschaf2004
Km-stand bij aanschaf20.000 km
Km-stand laatst90.000 km
Eerste review-invoer12-01-2012
Laatst gewijzigd12-01-2012
 
Comfortster vol ster vol ster vol ster vol ster leeg
Prestatiesster vol ster vol ster vol ster leeg ster leeg
Betrouwbaarheidster vol ster vol ster vol ster vol ster vol
Kostenster vol ster vol ster vol ster vol ster vol
Overall waarderingster vol ster vol ster vol ster vol ster half
Zou u weer een auto van dit merk willen kopen: ja
Auteur
Vorige autoFord transit
(Gemiddelde lezerswaardering 85%)

Afscheid

Morgen ruilen wij onze 13 jaar oude Ford Fiesta in voor een nieuwe Fiesta. De auto hebben we nu ruim 8 jaar in bezit en deze auto heeft ons in deze 70.000 km nooit laten staan. Gekocht als een tweede auto en alleen voor in de stad heeft hij de afgelopen jaren enkele keren per week tusen Nijmegen en Doetinchem gereden. Het inruilen gaat dus met pijn in ons hart. Maar omdat er de komende jaren steeds meer km zullen worden gereden toch maar de stap gemaakt.

Kosten
Tja de gewone beurten, vaak aleen olie bijgevuld, nieuwe bandjes en rijden maar. Eén keer in deze periode nieuwe remmen en dat is het. De auto is in onderhoud bij garage Bulten in Doetinchem en deze garage let er sterk op dat er geen onnodige dingen worden vernieuwd. De afgelopen jaren hebben we daarom goedkoop kunnen rijden. Johan en Thijs bedankt voor de goede service.

Prestaties
Verwacht geen wonderen van de 60 pk, maar je komt overal en 130/140 km kruissnelheid is geen probleem. Het benzine verbruik is natuurlijk nu ver onder de maat 1 op 13 is normaal. Wellicht met een wat rusige rijstijl en alleen op de grote weg rijden zal dit gunstiger uitkomen. Maar van de komende Fiesta verwacht ik wel betere cijfers.

Eindoordeel
Ja deze auto is in principe niet bijzonder. Alles zit er wel op, stuurbekrachtiging, dubbele airbag, mistlampen, best ruime koffer e.d. Maar de uitstraling heeft het wel gehad. Dus het viel mij wel tegen dat een 206 of corsa echt niet beter rijden dan de oude Fiesta. Ja en dan ga je weer automatisch naar de Ford dealer en ja de nieuwe Fiesta rijdt ook goed. We zullen zien of deze net zo betrouwbaar wordt dan als de huidige. betrouwbaar
De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. Sanoma Media Netherlands B.V. (“Sanoma Media”) kan niet verantwoordelijk worden gesteld voor de inhoud of eventuele gevolgen ervan. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.
Het is niet toegestaan zonder toestemming van Sanoma Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.
 
Gebruikers geven Sanoma Media een wereldwijde, niet-exclusieve, royaltyvrije, overdraagbare licentie (met het recht tot sublicentie) voor het commercieel gebruik, de verveelvoudiging, de verspreiding, het maken van afgeleide werken, het tonen en uitvoeren van de gebruikersbijdragen in verband met de verlening van de diensten en anderszins in verband met het aanbieden van de website www.autoweek.nl en aanverwante activiteiten van Sanoma Media, waaronder publicatie in print en het promoten en verder verspreiden van de website (en daarvan afgeleide werken waaronder in print), in welke media-formats en via welke mediakanalen dan ook.
 
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

AutoWeek Autoverzekering

bij total loss: autowaarde garantie +10%

Logo AutoWeek Verzekeringen





Verkoop je auto

Binnen 2 minuten je auto te koop zetten?

Verkoop je auto al vanaf € 6,95 én adverteer op AutoWeek en Auto Trader.
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep