BMW 5-serie krijgt kleine opfrisbeurt

BMW 5-serie facelift
BMW 5-serie faceliftBMW 5-serie faceliftBMW 5-serie faceliftBMW 5-serie faceliftBMW 5-serie facelift
Hoewel de BMW 5-serie pas sinds 2010 op de markt is, acht het merk uit Beieren de tijd rijp voor een kleine opfrisbeurt. Onze spionagefotograaf wist de gecamoufleerde nieuwe Fünfer op de gevoelige plaat te zetten.

Hoewel de 5-serie nog vol in het verband van de plastisch chirurg zit, zijn er al wat verschillen met de huidige waar te nemen. Waarschijnlijk ondergaat de 5-serie een vergelijkbare facelift als zijn grotere broer, de 7-serie, onlangs heeft gekregen. We zien wat lijkt op iets kleinere koplampunits, met daarin hoogstwaarschijnlijk dezelfde 'vierkante led-jes' als de 7-serie heeft. Ook lijkt de lijn van de grille iets aangepast.
Aan de achterkant zien we twee nieuwe uitlaatontwerpen, die ook wel erg op die van BMW's grootste sedan lijken. Tevens lijken de achterlichtunits een iets donkerder rode kleur gekregen te hebben. Zowel aan de voor- als achterzijde zijn de bumpers nog goed afgeplakt. De 7-serie kreeg hier grotere luchtinlaten en er werd wat gestrooid met stripjes van chroom. Het is niet ondenkbaar dat ook de Fünfer deze glimmertjes op zijn neus en achterwerk zal krijgen.

Wanneer de bijgepunte 5-serie bij de dealers komt te staan is nog niet bekend, verwacht hem in ieder geval niet voor 2014 in de showroom.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (43)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.