Nieuwe versie Ford Fiesta 1.6 TDCI Econetic Lease

Ford Fiesta 1.6 TDCI Econetic Lease Titanium
De wegenbelastingvrije Fiesta Econetic was er al, maar nu heeft Ford het leasegamma uitgebreid met de Econetic Lease Titanium. Die biedt meer spullen voor een scherpere prijs.

De Fiesta 1.6 TDCI Econetic Lease Titanium heeft als driedeurs hatchback een vanafprijs van 15.495 euro (vijfdeurs: 16.095 euro). Dat vertaalt zich in een netto fiscale bijtelling van 76 euro netto per maand (bij een inkomensbelastingpercentage van 42 procent). In het geval van de Econetic Lease Trend is dit (bij hetzelfde belastingpercentage) 69 euro netto per maand.


De standaarduitrusting van de Fiesta ECOnetic Lease Titanium omvat een audiosysteem met CD-speler, AUX-aansluiting en digitale radio-ontvangst (DAB), Bluetooth, Voice Control bediening, USB-aansluiting, mistlampen in de voorbumper, centrale portiervergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer, elektrisch verstel- en verwarmbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare voorportierramen, cruise control, automatische airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, regen- en lichtsensor, elektrische voorruitverwarming, parkeersensoren achter, halogeen projector koplampen en lendensteunverstelling voor de bestuurdersstoel. Het interieur is onder meer voorzien van LED sfeerverlichting.


De Fiesta 1.6 TDCI Econetic heeft een 95 pk sterke viercilinder turbodiesel onder de kap. Het gemiddeld verbruik is 3,6 liter per 100 kilometer en de CO2-uitstoot is 95 g/km. De Fiesta Econetic is dus weliswaar krachtiger dan veel belangrijke concurrenten, maar de CO2-uitstoot betekent wel dat na 1 juli 2012 geregistreerde exemplaren niet meer in aanmerking komen voor 14 procent bijtelling. Op die datum gaat de grens namelijk naar 91 g/km. De Fiesta 1.6 TDCI Econetic blijft voor particulieren sowieso tot 1 juli 2014 wegenbelastingvrij.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (14)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.