Autonieuws  |  Kijk, daar is de nieuwe Toyota Yaris!

Toyota Yaris 2012
2 september 2010  |  15:36  |  Tekst:

Kijk, daar is de nieuwe Toyota Yaris! En dat zal tijd worden ook, want de huidige Toyota Yaris rijdt ook al weer bijna vijf jaar rond.

De geheel nieuwe Toyota Yaris zal niet voor 2012 in de showrooms verschijnen. Hij is nu voor het eerst in het openbaar betrapt, en zo te zien heeft het ontwikkelingsteam er minstens vijf rollen tape tegenaan gegooid om de koets te beschermen. Toyota heeft grote plannen met de nieuwe Yaris-reeks. We zagen deze week al de eerste beelden van de Verso S, de mpv op basis van de nieuwe Yaris.
Afmetingen en technische details krijgen we pas als Toyota het doek van die Verso S trekt, eind deze maand. Over de nieuwe Yaris is uiteraard nog niets officieel bekend. Maar Toyota heeft al wel gezegd dat er in elk model een hybride moet komen. En als Honda met de Insight en vanaf volgend jaar met de Jazz Hybrid, zoiets in het B-segment aanbiedt, kan Toyota niet achterblijven. Daarom zal de nieuwe Yaris ook als Hybrid leverbaar worden.
De nieuwe Yaris wordt uiteraard ook met conventionele aandrijflijn leverbaar. De 1.0 driepitter is een instapversie die we ook bij de nieuwe zullen terugzien en het verse 1.3-blok van 101 pk is erg zuinig en die kan mooi dienstdoen als zwaarder gemotoriseerde variant.
 mail naar een vriend plaats dit bericht op nujij plaats dit bericht op hyves plaats dit bericht op linkedin plaats dit bericht op digg maak een bookmark op delicious
VOLG AUTOWEEK OOK OP
 
 
Gedragsregels AutoWeek.nl:
  1. Gebruikers zullen geen misleidende, racistische, beledigende, seksistische, discriminerende, bedreigende of anderszins kwetsende uitingen doen, grof taalgebruik hanteren, misplaatste grappen maken of andere gebruikers op een andere manier lastig vallen.
  2. Gebruikers zullen elkaar met het nodige respect behandelen. Schelden, beledigen of op de man spelen zijn niet toegestaan. Ook onrust stoken of berichten die de sfeer bedreigen zijn niet toegestaan.
  3. Het plaatsten van privé-informatie, privécorrespondentie of iemands beeltenis zonder de uitdrukkelijke toestemming van die persoon is niet toegestaan.
  4. Misleiding, oplichting of je voordoen als iemand anders is niet toegestaan.
  5. Het maken van reclame en het doen van commerciële aanbiedingen is niet toegestaan.
  6. Het is niet toegestaan auteursrechtelijk beschermde foto's te gebruiken of foto's van een webserver zonder toestemming van de hostende partij.
De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde afkeuren voor plaatsing, verwijderen of aanpassen. Gebruikers die zich (herhaaldelijk) niet aan bovenstaande regels houden kan de schrijftoegang ontzegd worden.

 

 

Foto's en video's bij dit artikel

Volg AutoWeek

AUTOWEEK TRIOTEST

Nissan Micra 1.2 DIG-S - Skoda Fabia 1.2 TSI 77kW - Toyota Yaris 1.3 VVT-i
 
© 2012 Sanoma Media Netherlands B.V.
Adverteren - Abonneren - Colofon - Contact - Copyright - Disclaimer - Privacy en cookiebeleid - RSS - Twitter - Sitemap
AutoWeek.nl - onderdeel Sanoma Media Netherlands groep