NielsdW
Startmotor
MR PMG zei:Wauw,wat een plaatjes. Bij de taunus p6 dacht ik aan een Volkswagen k70.
Bedankt! Een K70 zou goed kunnen inderdaad, daar had ik niet aan gedacht.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
MR PMG zei:Wauw,wat een plaatjes. Bij de taunus p6 dacht ik aan een Volkswagen k70.
Ik Kom regelmatig bij van der ven, als je specifiek wat zoekt kan ik wel kijken of het er nog op zit en goed is..ginkelvanmichiel zei:Ik zie het! En tegen keurige prijs! Maar 'ns kijken anders.
Hij heeft al aangegeven een motorkap en achterklep te zoeken, specifiek genoeg?Mike vr6 zei:Ik Kom regelmatig bij van der ven, als je specifiek wat zoekt kan ik wel kijken of het er nog op zit en goed is..ginkelvanmichiel zei:Ik zie het! En tegen keurige prijs! Maar 'ns kijken anders.
Ik vroeg niks aan jou toch ? Lijkt me dus ook onzinnig dat jij hier op reageert.Epica zei:Hij heeft al aangegeven een motorkap en achterklep te zoeken, specifiek genoeg?Mike vr6 zei:Ik Kom regelmatig bij van der ven, als je specifiek wat zoekt kan ik wel kijken of het er nog op zit en goed is..ginkelvanmichiel zei:Ik zie het! En tegen keurige prijs! Maar 'ns kijken anders.
Het is vrij dom om vragen te stellen waarvan het antwoord al bekend is, als je dan toch zo nodig bij de hand wilt doen.Mike vr6 zei:Ik vroeg niks aan jou toch ? Lijkt me dus ook onzinnig dat jij hier op reageert.Epica zei:Hij heeft al aangegeven een motorkap en achterklep te zoeken, specifiek genoeg?Mike vr6 zei:Ik Kom regelmatig bij van der ven, als je specifiek wat zoekt kan ik wel kijken of het er nog op zit en goed is..ginkelvanmichiel zei:Ik zie het! En tegen keurige prijs! Maar 'ns kijken anders.
Motorkappen zijn er in veel kleuren, en denk dat er ook wel verschil zit in Bijv bouwjaar Type enz
https://www.facebook.com/145503832228946/posts/2515018715277434/ginkelvanmichiel zei:momenteel alleen nog een motorkap nodig![]()
Motown zei:
[/quote]Motown zei:
Motown zei:Dat durf ik niet te zeggen had alleen specifiek die citroen xantia fotoshoot gemaakt. Gewoon bellen naar piet keizer in helmond . Maar ze strippen meestal nieuwe modellen uit en doen ze het in magazijn
Micha D zei:In Roosendaal? Daar ben ik maandag.
Triumph fan zei:Hier nog wat foto`s van een andere sloperij. Hier stond voornamelijk jaren 50 spul, waaronder een Desoto.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Triumph fan zei:Tijdens mijn vakantie cq familiebezoek in Canada bezocht ik een aantal sloperijen.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
speedtouch zei:Toch wel bijzonder, die Vauxall Viva in Canada:
https://imagizer.imageshack.com/img921/9822/nd7UOk.jpg
929V6 zei:speedtouch zei:Toch wel bijzonder, die Vauxall Viva in Canada:
https://imagizer.imageshack.com/img921/9822/nd7UOk.jpg
Canada was tot begin jaren 70 het belangrijkste exportland voor Vauxhall.
speedtouch zei:929V6 zei:speedtouch zei:Toch wel bijzonder, die Vauxall Viva in Canada:
https://imagizer.imageshack.com/img921/9822/nd7UOk.jpg
Canada was tot begin jaren 70 het belangrijkste exportland voor Vauxhall.
Dan zijn de tijden wél veranderd!Een geinig klein autootje net als de Opel Kadett in die tijd.