Nou ik zal ook nog even wat kiekjes posten dan:
Mooie Solara Pullman! Heb ik nog op zitten jagen destijds (anderhalf jaar geleden ongeveer), om deze te kopen, was toen net voor mn neus weg. Maar deze Solara siert nu wel de Nederlandse wegen, en dat maakt op zich al veel goed. Wagen zag er op enkele Frans/Belgische parkeerschampjes na, keurig uit!
Goed gebruikt, deze Simca 1500 maar hij doet ´t nog steeds! Al 32 jaar bij deze eigenaar
Ja, ja!! Een Chrysler-Simca Horizon!! Mooie kleur!
´Onze´ Ruud was er ook, met zn gespecialiseerde 1100 die nu veel harder rijdt, dan vroeger...

Sorry voor de vinger op de foto....
Deze 1308GT was subliem, schitterende kleur!!! Hebben, hebben hebben, hier word ik zo begerig van!!!
@TTJan, wat heb jij een MOOIE Tagora, met cruisecontrol ook nog!!! Is dit door de vorige eigenaars gedaan, of heb jij hem ver ´SX´d?
De bekende Bahia van Patrick, hier ook wel op het forum bekend als Simcat...
Mooie Solara SX, die ik nog niet kende!! Met maar 38000 kilometers zo even uit het hoofd, naar ik dacht! Waar zijn de hoofdsteunen gebleven?
Heb er geen spijt van dat ik vandaag bij deze prachtige jubileummeeting was!! Op de laatste foto zie je nog een glimp van mijn 505. Veel mensen gesproken, en weer mooie indrukken opgedaan. Niet alle auto´s heb ik erop, maar ik hoop hiermee een indruk achter gelaten te hebben.
Organisators, bedankt!! En ik hoop op nog meer, aanvullende foto´s hier van anderen natuurlijk!!