Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
[D2] zei:Die spraakbesturing is mij tot dusver juist nogal tegengevallen. Mevrouw heeft nogal moeite mij te verstaan, alleen als ik h e e e l l a n g z a a m praat wordt het juist vertaald. En ik durf toch wel te beweren dat ik nagenoeg accentloos ABN spreek.
Rivanov zei:Schuifdak is heerlijk. Ben erg blij dat mijn Astra dit ook heeft. Lekker vee licht en wanneer het warm is in de auto als deze lang in de zon heeft gestaan, dan gooi ik het schuifdak eventjes open en is de warme lucht er binnen no-time uit.
Maar wat mij in de bestelfase ook opviel: De uitvoeringen met schuifdak hebben aan de bestuurderskant wél een handgreepje zitten, terwijl de versies zonder dit niet hebben. Ik heb dat handgreepje vervolgens weer vervangen door een brilhouder, wel zo handig!![]()
Corsa D OPC line zei:Beste Chuut,
Dat heb ik sinds april inderdaad ook al 2x meegemaakt.
1x kwam ik er zelf bij uitgelopen en de andere keer werd ik door een collega gebeld dat de achterklep open stond.
In alle waarschijnlijkheid komt het er door dat je sleutel in je broekzak zit en je waarschijnlijk tegen de knop komt van het automatisch openen van de achterklep.
De sleutel heeft een groot bereik dus kan bij voorbeeld al van het zitten en opstaan achter mijn buro zijn.
Sinds dien heb ik mijn sleutel op het werk niet meer in mijn broekzak en is het ook niet meer voor gevallen.
Chuut zei:Heb je toevallig een foto van de brilhouder? Ik ben ook wel nieuwsgierig geworden. Heb je een prijsindicatie? Heb je hem laten plaatsen of heb je dat zelf gedaan? Bedankt!
B-Real zei:Ik heb weer een eigenaardigheidje ontdekt. De cruise control wordt niet automatisch uitgeschakeld bij het intrappen van de koppeling, volgens het boekje gebeurt dit pas als je de koppeling lang genoeg in trapt (tijdsduur staat er niet bij, maar gevoelsmatig 3 á 5 seconden).
TieJee zei:Beste mensen,
Ook ik ben gezwicht voor de Opel Astra Sports Tourer.Wat een goede aanbieding in de lease! Vorige week besteld ter vervanging van mijn huidige leaseauto, een Renault Megane GT-line.
Ik heb gekozen voor:
- 1.6 CDTI Diesel met 110 pk
- kleur: deep sky blue
- 17 inch licht metalen velgen 10 spaaks
- led matrix verlichting
- Innovation+ pakket
- NAVI900 IntelliLink pakket
- Elektrisch schuifdak
- Lederpakket
- Extra pakket voor de stoelen, verstelling, ventilatie en verwarming
- Kofferbak mat
Ik kreeg van mijn leasemaatschappij te horen dat de levering mogelijkerwijs nog in december 2016 gaat plaatsvinden maar dat deze ook januari 2017 kan gaan worden.
Per mail kreeg ik ook al een linkje toegestuurd om een myopel account aan te maken en Onstar en WiFi aan te vragen.
Nu nog even een paar maanden doorrijden in de Renault wat overigens ook geen straf is.
Corsa D OPC line zei:Als het bij D2 wel lukt dan vindt ik het vreemd dat hij het bij u niet doet.
Ik zal het morgen bij mijn auto proberen ik houd u op de hoogte
Slikkus zei:Wordt niet veel wijzer van de handleiding. ik zag dat iemand (D2) op de eerste pagina postte dat een 1tb disk probleemloos werd gelezen met 100GB aan mp3's.
Volgens handleiding van de navi900:
File formats and folders
The maximum capacity of a device
supported by the Infotainment system
amounts to 2500 music files,
2500 picture files, 250 movie files,
2500 folders and 10 stages of folder
structure. Only devices formatted in
the FAT16/FAT32 file system are
supported.
If there are images included in the
audio metadata, these images are
displayed on the screen.
Rivanov zei:Qua verbruik zit ik vrijwel na iedere tank op 5.8 / 5.9
Dit zijn dan veelal snelweg kilometers.
Haal +/- 680km op één tank.
De fabrieksopgave van het verbruik is in ieder geval complete onzin.
Heb de 1.4 Turbo overigens.
Slikkus zei:hebben jullie ook last van de verkeersmeldingen die loeihard staan? is dit ergens in te stellen?
ook jammer dat de er geen alarm is in te stellen voor flitspalen.
AstraKst zei:Hallo Allemaal,
Dinsdag 02 augustus ook mijn sky blue Tourer op mogen halen. Wat een heerlijke auto is het toch. Ga ik nog lang plezier van hebben.
Zelfs de eerste verbruik gegevens vallen mij alles mee. 4,8 l/km. Nou daar teken ik wel voor.
Het valt me wel op dat de navigatiekaarten nog wel gedateerd zijn. Een rijksweg zoals de nieuwe A4 zijn nog niet verwerkt (welke al 1,5 jaar open is). Dat vind ik zelf toch wel een beetje schandalig. Toch nog eens vragen bij de garage hoe dat zit.
Dat heeft niet altijd te maken met het kaartmateriaal zelf, maar ook op de manier hoe het kaartmateriaal gebruikt wordt. Ik heb zelf kaartmateriaal van TomTom(2015). De A4 bij Bergen op Zoom wordt niet gebruikt door de navigatie, maar hij kent deze weg wel. De weg is dus gewoon zichtbaar op de navigatie maar als je er op rijdt probeert de navigatie elke keer naar de oude route te dirigeren.mvonlobach zei:AstraKst zei:Hallo Allemaal,
Dinsdag 02 augustus ook mijn sky blue Tourer op mogen halen. Wat een heerlijke auto is het toch. Ga ik nog lang plezier van hebben.
Zelfs de eerste verbruik gegevens vallen mij alles mee. 4,8 l/km. Nou daar teken ik wel voor.
Het valt me wel op dat de navigatiekaarten nog wel gedateerd zijn. Een rijksweg zoals de nieuwe A4 zijn nog niet verwerkt (welke al 1,5 jaar open is). Dat vind ik zelf toch wel een beetje schandalig. Toch nog eens vragen bij de garage hoe dat zit.
Dat had ik ook gemerkt, dat de kaarten niet echt up to date zijn.