Omniradius - 1997 Toyota Paseo. Paseo Love.

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Anoniem
  • Startdatum Startdatum
Graag gedaan René! En tevens jouw Z4 was ook in het echt net zo brandschoon en mooi als op de foto's... echt te zien hoe goed je voor die auto zorgt. (tu)

Poeh jongens, doen jullie de komende twee nachten een schietgebedje voor de Lexus? Het gaat flink los hier :(

vieze vuile vandalen

Alleen in mijn wijk al (Zuilen) zijn in de afgelopen nacht meerdere autos in de fik gegaan. Er woont hier nogal veel ehh... ja, hoe zal ik het noemen.... triest kansloos kl•tevolk....
Ondanks dat mijn auto op een privé terrein staat, er is hier 2 jaar terug al een keer brand geweest. Hebben ze de carport-deur geforceerd en naar binnen gegaan en 4 auto's zijn toen volledig de fik in gegaan. Daarbuiten was er ook voor tienduizenden euros schade aan het parkeerterrein en de woningen rondom.
fik.jpg


Gadverdamme he ik kan hier zo pissed om worden :|
Hoe treurig ben je dat je andermans bezit, waar iemand hard voor werkt gewoon zonder enige reden of wat dan ook totaal vernield en ook nog met het risico dat het op woningen overslaat met alle gevolgen van dien.
Echt, steek jezelf dan liever in de fik..... denk ik dan. Misschien klink ik nu erg hard.... maar op dat soort mensen zit de wereld toch niet te wachten denk ik dan haast.

Anyway. Ik hou het terrein de komende twee dagen extra in de gaten. Wish me luck.
 
Good luck

En als je er zo een betrapt steek hem dan alsjeblieft in de fik :)
[size=x-small]Dat is wat ik zelf ook zou doen, of met z'n bek over de trekhaak en even een stukje snelweg pakken :T[/size]
 
Jeetje zeg... Ik zal voor je duimen! Triest he dat mensen dat doen... Ik begrijp dat nooit, ik bedoel kattenkwaad is leuk, ik heb ook nog heel lang na het stappen deurtje gebeld, en ik snap ook wel de humor van dat mensen soms bankjes uit tuinen 4 huizen verder zetten, maar echt moedwillig dingen stuk maken...(td)

Ik zeg als een gangster met je hoodie op in de Lexus zitten, beetje boze muziek aan, en ze zullen wel vluchten(tu)

Nee maar serieus, sneu volk loopt er op de wereld rond!
 
Ja man, best wel heel erg sneu.... Laten we hopen dat het goed gaat.

Haha, ja ik heb wel o.a. dit soort muziek op mijn telefoon staan, dus wie weet helpt het:

(ik zei toch dat ik een beetje fout ben B) )
 
Haha, I know....maar ja ik luister vanalles hoor. Hangt echt van mijn bui af ;)

Overigens vandaag in Gallery Aaldering te Brummen geweest! Was vet! :O Stond veel moois... Had camera uiteraard bij me dus wel wat leuke beelden gemaakt :)
 
Damn niet best Ramon :O
Is er niet een mogelijk de auto een paar dagen ergens anders te parkeren ??
Wellicht een rustig dorpje net buiten Utrecht??

Dit is toch echt schandalig :|

Gallery is echt gaaf, prachtig pand! maar veel wagens zijn daar in twijfelachtige staat hoor als je wat beter kijkt.
Maar absoluut leuk eens te kijken daar, staat ook veel uniek spul wel.
 
Ja ik heb daar serieus ook even over zitten nadenken.... maar weet niet zo goed waar het dan wel 'veiliger' is. Sowieso omdat ie hier wel achter gesloten deuren staat..... zolang ze die deuren niet slopen 8-)

Ik ga sowieso vandaag en morgen niet echt vroeg mn bed in dus ook rond middernacht en 01:00 en misschien zelfs 02:00 snachts kan ik nog even het terrein oplopen en kijken of er geen "ratten" rondlopen....
 
Hm, wat jij over the Gallery zegt René zei m'n vader ook. Maar ik vond het ook erg leuk. Toen ik daar was zei iemand dat er een vergelijkbaar bedrijf was, ik weet alleen niet maar waar. Wel iets Noordelijker meen ik.

Stond de Montreal er ook? En hoe vondt je het verder? Was er veel verloop in vergelijk tot mijn foto's?

Trouwens, weet je wat ook mooi moet zijn, Cars and Cola ofzo, dat is een bedrijf wat doet in Amerikaanse auto's. Zitten ergens in het land van Bofkont. Maar daar hebben ze ook fantastische amerikanen, ik zag ze staan op oldtimerbeurs in Leeuwarden, en je mocht als bezoeker best eens komen kijken zeiden ze, niet alleen kopers maar ook liefhebbers waren welkom.
 
Ah gelukkig staat de wagen achter gesloten deuren, dat scheelt idd al heel erg veel.
Is hij wa plus verzekerd?? is absoluut een aanrader bij die wagen van je.

Peter, ja schijnt wel een leuk bedrijf te zijn , maar ook nog best een stuk bij mij vandaan.
Het zit echt helemaal in de kop van Friesland.
https://www.google.nl/maps/place/Sint+Jacobiparochie/@53.2821874,5.5243438,12z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47c91dde0fb359eb:0x685e771a6c60da0a!8m2!3d53.2728486!4d5.6087388
Sint Jacobiparochie.


https://carscolacoins.com/cars/
 
Yes, is wa plus verzekerd. Dus bij brandstichting zou ik als het goed is wel verzekerd zijn... Maar dat zou mijn verdriet (en boosheid) niet heel veel minder maken....

Woah, daar staan me inderdaad een lading vette Amerikanen zeg! Is voor mij wel weer een takke end rijden haha... maar wie weet op een mooie lentedag dat ik daar een keer heen ga! B)
 
Mooie wagens man, heb zelf ook naar beide gekeken maar kon weinig facelift Coupe's vinden. IS was me te duur. Ooit wil ik nog wel een Lexus bezitten tho.
 
Niet te bot hoor, als je zegt dat die pyromanen zichzelf maar in brand moeten steken. Dat is echt het beste.

Door jouw IS ben ik eens op Mobile.de gaan zoeken. Er staan twee leuke exemplaren:
<https://suchen.mobile.de/auto-inserat/lexus-is-250-sport-line-eberswalde/236695415.html>
<https://suchen.mobile.de/auto-inserat/lexus-is-250-luxury-line-xenon-leder-pdc-giessen/235719652.html>

Dat grijze interieur zag je weinig in Nederland.
De basis uitvoeringen hadden lelijk stof, met een soort van nylon leek het wel. De wat luxere uitvoeringen hadden vaak zwart of beige leer. De velgen van de basisuitvoering vond ik heel lelijk, maar die meerspaaks 17 inch geweldig!
En wat rijden ze heerlijk. Tijdens mijn bijbaantje bij Lexus Breukelen vaak genoeg gereden. Bij het eerste model pakte ik het liefst een handbak, bij dit model liever de automaat. En sowieso niet de diesel, dat vond ik niet zo'n fijn ding. Ik rij nu een Punto. Goedkoop te rijden, best goed, maar zo'n IS is echt vele malen toffer!!
 
@Arno S
Thanks! De coupé en de Lexus zijn echt
nauwelijks met elkaar te vergelijken. :p Kwa rijden was de coupe best wel gaaf vond ik eerst. Op zich best een vlotte auto met vrij goede wegligging. Kon 'm best lekker door een bocht gooien zeg maar.
Maar nu ik een tijdje in de Lexus rijd... merk je gewoon dat dit werkelijk niet èèn maar wel drie niveau's hoger ligt.
Je voelt aan alles gewoon dat het klasse is.
Naja, wil niet opschepperig klinken en de coupé tekort doen, want dat was ook gewoon echtwel een gave auto. Maar poeh, ik ben er echt intens blij mee... want het is echt dik genieten hoe dit rijdt (:B

@Barri

Ah grappig die twee uitvoeringen die je daar opgezocht hebt. Beide handbakken zie ik.
Ik (en vrouwlief ook trouwens) ben inmiddels echt verknocht aan de automaat. Het rijdt zó smooth, zo relaxed. Heer-lijk! Ik wil niks anders meer :p
En inderdaad dat stoffen interieur vooral bij die eerste vind ik niet heel mooi nee. Het leder wat ik in de mijne heb vind ik dan wel mooier, en is ook wat minder 'vlekjes' gevoelig als een wit stoffen interieur *-)
Ik ken de diesel variant niet zo eigenlijk, maar ik heb vaker wat minder positieve dingen daarover gehoord... dus dat is schijnbaar een wat minder geslaagde versie I suppose.
 
Och, die diesel was droevenis. Bijna allemaal moesten ze na X aantal maanden weer helemaal uit elkaar vanwege inwendige roet-vervuiling. Slecht blok.
 
Kwa route is het idd best eens leuk om daar te kijken bij al die dikke Amerikanen, op een mooie zomerdag lekker binnendoor die kant op.
Krijg er wel zin in (tu)

Goed om te horen dat de wagen wa plus is verzekerd, maar idd je boosheid/verdriet wordt er niet minder van, en zie maar eens eentje weer te vinden weer ook, zoveel zijn er niet in deze fraaie kleur.
 
Je kan de Hyundai en de Lexus helemaal niet vergelijken. Totaal andere klasses. Bij Hyundai krijg je veel waar voor je geld, maar het is niet het beste wat je kunt krijgen. Nu was jouw Coupé al best goed, mijn Scoupe was nog een heel ander verhaal... De huidige Hyundai's zijn overigens echt goed. Rijdt regelmatig in een huur-Hyundai, prima auto's.
 
Oh ja ik geloof meteen dat de nieuwere Hyundai's gewoon goed zijn. En de oudere zijn dat ook absoluut, zij het op een wat ander level zeg maar.

Was overigens altijd enorm nieuwsgierig naar de Genesis Coupe. Dat vond ik echt een zeer mooie coupe, met achterwielaandrijving en alles bij elkaar gewoon een superieure wagen t.o.v de Tiburon. Maar helaas zijn er daar niet veel van te koop hier en bovendien lagen ze helaas buiten mijn budget...
 
Pff ik zie t ja.... stelletje idioten lopen er ook rond zeg...

Nou hij staat er nog hoor... pfoeh. Heb rond 01:30 vlak voor ik naar bed ging nog ff een blik op het parkeerterrein geworpen en het was toen muisstil.

Ik ben alleen uitgenodigd vanavond om de jaarwisseling bij een vriend thuis te vieren (ook gewoon in Utrecht) dus ja... ik vind het ook weer wat ver gaan om thuis te blijven zodat ik mijn auto in de gaten kan houden *-)

Dus vanavond laat ik het een beetje van het "lot" afhangen denk ik. Bovendien hoop ik dat er nog wat medebewoners hier een oogje in het zijl houden vannacht.

Oh en uiteraard wens ik iedereen hier een mooi en vreugdevolle jaarwisseling toe, en dan is mijn voornemen voor 2017 om lekker door te blijven gaan met mijn YouTube kanaal en meer leuke autoweek-gerelateerde meets te mogen doen in het nieuwe jaar! :D :-D
 
Het onze eigen schuld: moeten we maar meer theehuizen bouwen voor de brandstichters!:,(

En dan raar kijken als mensen PVV stemmen... *-)

Ik heb mijn motor (die ik helaas niet binnen kan zetten) maar wel gestald voor de jaarwisseling. Ik hoop dat ze m'n scooter met rust laten. Auto's blijven in Zoetermeer vooralsnog heel, maar ik ben blij dat ik die vanavond ook naar elders kan meenemen.
 

Aangezien jij een beetje fout bent Ramon ;) Jouw kleur!!

Je weet dat ik mijn foto's op Flickr host, en daar heb je ook groepen, om zeg maar je foto's toe te voegen. Uiteraard is er ook een Getz groep (duhhh) en ik kwam dus ook een Lexus IS 250/350 groep tegen.


ook in een spel kan je racen met jouw ride!

en omdat ik het leuk vind om plaatjes te spammen ;)

Ook mooi deze kleur zeg!

Trouwens, wel stom, maar we hebben helemaal geen leuke foto's gemaakt, dus we moeten dus officieel een 2e meeting doen, met of bij ZKH. Bofkont!

Fijne jaarwisseling! (heb al duimspierpijn van het duimen tegen de pyromanen)
 
Nou om te beginnen: iedereen de beste wensen voor 2017 :-D dat het een mooi jaar mag worden!

@Pjotr Hah, dat zijn best wel een paar mooie Lexusjes zeg. Gave foto's!
En ehh... in welk spel is dat? :}

Nou, jullie duimen heeft geholpen. Want Lexy (is dat een leuke nickname? Haha ik ben nog beetje zoekend naar een leuke nickname dus suggesties zijn welkom!) heeft de jaarwisseling OVERLEEFD! (:B

Kwam gister rond 03:00 snachts thuis van bezoek bij vrienden. Was overigens een hele gezellige avond. Toen ik thuis kwam en alles rustig aantrof op mijn parkeerplaats deed ik toch wel even een zucht van opluchting.

Dus voornemen voor 2017 is dat Lexy en ik :p veel mooie reisjes gaan maken!

Oh en wbt de meet bij Bofkont. Ik had mijn camera wél mee he ;)
Dus stay tuned... komt op zeer korte termijn. een vlogje aan :)
 
De beste wensen Ramon!:-D Goed dat Lexy onbeschadigd oud en nieuw is doorgekomen!

Ik geloof dat het spel D1 Grand Prix heet, een race-klasse in Japan:
D1 Grand Prix info op Wiki


Deze stond ook in die groep, wat doet kleur dan veel, want die rode en blauwe vind ik veel toffer, terwijl ze qua tuning haast gelijk zijn (geloof ik)
 
Nou. Voor wie het leuk vindt, hier is dan de video van de mini meet @ Bofkont (:B

 
Clickbait? Nee, ik heb geen blote chick in mijn thumb staan... dus valt tegen :p Al ben ik zelf wel een beetje bloot in het begin van de video :O B)

Edit: Nee dat zie ik niet. Ik zie alleen mijn sub getalletje dan met +1 omhoog gaan :)

Dus DO IT! Dan ben je nummer 50! (:B (tu)
 
Leuk filmpje! (tu)

Ik zag ook een erg leuke, maar vuile Hundee schitteren! EN EN EN een ik had ook een seconde of fame :)
 
Hahaha @ Pjotr ... ja ik zei je toch dat de Getz ook ff in beeld kwam ;)

En ik heb jullie bewust buiten beeld gehouden. Bofkont had ik het wel gevraagd en hij hoefde niet zo nodig in beeld zei hij, dus dat respecteer ik dan uiteraard...
 
Haha, oké, ik was overigens ook bewust een beetje uit het beeld gebleven hoor ,maar ik vond het wel grappig, is me toch niet helemaal gelukt ;)

(daarom zou ik nooit gaan vloggen, ik vind het echt verschrikkelijk om mezelf terug te zien/horen)
 
Red Lexy, klinkt haast als een goedkope h0er :)

Mooi dat ie de jaarwisseling overleefd heeft, dat is in Utrecht helaas niet vanzelfsprekend...
Heb onze auto's net even gewassen. Er kwam blijkbaar nog best wat vuurwerk rommel uit de hemel vallen.
 
Leuke vlog weer, misschien iets te weinig info over hoe het polijsten in zijn werk ging. Daarmee is het natuurlijk niet een echte how to video. En wat me ook opviel (al eerder bij de blauwe Twingo blog maar nu ook weer) is de ondertiteling. Ik neem aan dat je dat automatisch laat doen, want daar zitten zo enorm veel fouten in dat het in mijn ogen niets toevoegt. (I'm in my new car werd bijvoorbeeld ondertiteld als I mean my new car)

Verder is het vermakelijk genoeg om naar te kijken. (tu)
 
Gewoon Dirk zei:
(..) de ondertiteling. Ik neem aan dat je dat automatisch laat doen (..)

Dat doet YouTube inderdaad automatisch Dirk. ;) Kun je ook uitzetten, want die staat bij mij niet eens aan. :p
 
@ Gewoon Dirk
Ah thanks voor je feedback! (tu)
Ja dat van die automatische ondertitels had ik als tip gelezen om die sowieso toe te voegen omdat het je video schijnbaar beter/makkelijker vindbaar maakt, ondanks dat het niet altijd bepaald klopt nee *-)
Maar je kan ze ook gewoon gemakkelijk uitzetten en dan heb je er geen last meer van ;)

En ja, het polijsten was n beetje lastig goed/interessant in beeld te brengen omdat Mr Bofkont liever niet in beeld wilde. Daarbij heb ik sowieso een stuk minder gefilmd omdat ik op bezoek was bij de heren en ook natuurlijk veel met hun heb staan praten/socializen en daardoor mijn camera wat minder vaak aan heb gezet als dat ik normaal doe. Maar ach, alsnog heb ik er wat van proberen te maken :}

Edit > Heb de titel maar ff aangepast bij nader inzien, het how to gedeelte komt idd niet echt uit de verf, dus nu gewoon "Fixing A Scratch On My Car"
(tu)
 
Haha geweldig leuk filmpje Ramon :D(tu)
Die bovenste kleine krasje had ik trouwens ook wel weg kunnen halen bedenk ik me nu net, stom van mij!! ik heb hem nu compleet ongemoeid gelaten.
Die was er met dezelfde methode ook wel grotendeels of helemaal weg geweest dan, die doen we in het voorjaar dan wel even nog.

Gewoon Dirk,

Ik heb de kras verwijderd met wetsanding https://www.youtube.com/watch?v=uNBDFfHkN8g
Daarna heb ik het oppervlakte weer mooi op glans gepolijst met mijn Dap.
 
Pjötr zei:
De beste wensen Ramon!:-D Goed dat Lexy onbeschadigd oud en nieuw is doorgekomen!

Ik geloof dat het spel D1 Grand Prix heet, een race-klasse in Japan:
D1 Grand Prix info op Wiki


Deze stond ook in die groep, wat doet kleur dan veel, want die rode en blauwe vind ik veel toffer, terwijl ze qua tuning haast gelijk zijn (geloof ik)

Wow die nieuwe neus staat de ouwe IS bijzonder goed!

Edit: leuk filmpje. Bij de infamous Bofkont op bezoek. De koplampen konden ook wel een poetsbeurtje gebruiken idd!
 
Die auto word hoe langer hoe dikker. Staat inderdaad bijzonder goed die nieuwe neus in combinatie met de subtiele verlaging en sideskirts. En ik kan me vergissen maar ik denk dat die velgen ook net een maatje groter zijn. :D
 
Inderdaad een mooi plaatje zo met die voorkant!!
Ik weet niet of ik mijn Lexy (ja ik vind die nickname toch stiekem wel leuk :p ) zo snel zou gaan pimpen met een andere neus of iets dergelijks. Het eerste wat ik denk ik op korte termijn wil gaan doen is 'm een beurt geven. De laatste grote beurt stamt alweer uit 2015 namelijk. Verder gaat ie op 10 januari naar de dealer voor die terugroepactie, maar dat is uiteraard gratis.

Vandaag wel een leuk dag gehad. Ben naar een vriend gegaan en hem geholpen zn auto schoon te maken. Het was een gevalletje "er beginnen dingen te groeien en leven op en in de auto" *-)
Was echt al heuuuul lang niet schoongemaakt haha. Dat zag hij zelf ook wel met humor in. Maar, het is een leuk bakkie, EN van deze auto ga ik volgend weekend mijn volgende car review doen (:B

Ik houd nog even geheim wat voor bakkie het is, maar als tipje van de sluier, het jaar dat deze auto uitkwam stond deze in de top40: [video]https://youtu.be/0hiUuL5uTKc?list=PL940F90747B3D4AF3[/video]

B)
 
omniradius zei:
Vandaag wel een leuk dag gehad. Ben naar een vriend gegaan en hem geholpen zn auto schoon te maken. Het was een gevalletje "er beginnen dingen te groeien en leven op en in de auto" *-)
Was echt al heuuuul lang niet schoongemaakt haha. Dat zag hij zelf ook wel met humor in. Maar, het is een leuk bakkie, EN van deze auto ga ik volgend weekend mijn volgende car review doen (:B

Nico GTR zei:
Ik weet het. Een Ferrari F50!

Die laat je toch niet zo verpieteren, Nico? :?
 
Yeah! Vandaag is deze binnengekomen! Komend weekend de Lexus dus wassen en dan voor het eerst zelf in de wax zetten :}

Ben erg benieuwd! Foto's zullen uiteraard volgen.

IMG_2397.jpg
 
Jay DoubleYou zei:
omniradius zei:
Vandaag wel een leuk dag gehad. Ben naar een vriend gegaan en hem geholpen zn auto schoon te maken. Het was een gevalletje "er beginnen dingen te groeien en leven op en in de auto" *-)
Was echt al heuuuul lang niet schoongemaakt haha. Dat zag hij zelf ook wel met humor in. Maar, het is een leuk bakkie, EN van deze auto ga ik volgend weekend mijn volgende car review doen (:B

Nico GTR zei:
Ik weet het. Een Ferrari F50!

Die laat je toch niet zo verpieteren, Nico? :?

Nee maar ik wist ff geen ander model te bedenken.
 
Nice! Ik ben benieuwd of het werkt, (heb ook wat krasjes).

Poeshkin lijkt er niet teveel vertrouwen in te hebben trouwens.
 
omniradius zei:
Ik weet niet of ik mijn Lexy (ja ik vind die nickname toch stiekem wel leuk :p ) zo snel zou gaan pimpen met een andere neus of iets dergelijks.

Nicknames zijn altijd goed. De mijne heet Dikke Lex.
 
smarter zei:
omniradius zei:
Ik weet niet of ik mijn Lexy (ja ik vind die nickname toch stiekem wel leuk :p ) zo snel zou gaan pimpen met een andere neus of iets dergelijks.

Nicknames zijn altijd goed. De mijne heet Dikke Lex.

Haha!!! Die vind ik wel mooi, past ook wel. :}

Die van mij is sowieso wat slanker dan die van jou denk ik, dus ik vind Lexy wel passend :)
(is overigens de 1e keer dat ik een bijnaam voor mn auto heb, want mn Coupé had er geen, en mn Astra daarvoor ook niet.... al noemden we die wel soms liefkozend het 'Astraatje')
 
omniradius zei:
...Het eerste wat ik denk ik op korte termijn wil gaan doen is Lexi een beurt geven....

Nee, niets dubieus aan die nickname voor je auto! :T

Mooi dat Bofkont jou ook heeft aangestoken met het poetsvirus, ik denk dat de Lexus er alleen maar beter van kan worden. Leuke kat btw.

Bofkont a.k.a. Mr. Lucky zei:
Gewoon Dirk,

Ik heb de kras verwijderd met wetsanding [www.youtube.com]
Daarna heb ik het oppervlakte weer mooi op glans gepolijst met mijn Dap.

Dankjewel! (tu)
Als ik ooit heel veel lef heb ga ik het misschien ook eens proberen. De Eldorado, of om even mee te gaan met alle nicks hier, Don Golosso, heeft ook best wat krasjes en steenslag.
 
Terug
Bovenaan