Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Die AGR-stoelen zijn top ja! Mijn ouders hebben een Grandland waar die in zitten, heerlijk.Tja, is zo één van die dingen net als stuurverwarming die je voorheen nooit hebt gemist maar eens je gewend bent aan het gemak ervan... Zij zit graag een stuk dichter bij het stuur en heeft een hekel aan een stevige lendesteun dus dan is memory seats superhandig bij het wisselen tussen onze auto's.
Opel heeft trouwens van die speciale "AGR" stoelen in optie - https://www.opel.be/nl/over/nieuws/20-jaar-ergonomische-agr.html
Talisman blijf ik een hele mooie auto vinden om te zien, maar die hebben we bekeken en is afgevallen omdat ie wat onpraktische zaken had. Mazda 6 idem, prachtige wagen (zeker die uit je bovenste link), maar ik vond het interieur wat tegenvallen en hij bleek niet zo groot als gedacht. Dan ga ik liever voor een Leon denk ik.Heel persoonlijk. Het is prima te doen om ‘elke keer’ weer te verstellen. Kost uiteindelijk 30sec. Maar ook hier was de eis electrisch verstelbare stoelen met memory. Het wel hebben is vooral comfort/gemak. Weet wel dat we in de 20k prijsklasse dit waarschijnlijk ook als ‘nice to have’ hadden gelabeled omdat betrouwbaarheid dan niet evident is en je de markt heel klein maakt.
de 1.0 TSI is meer dan prima, soepeler dan veel oude 4 cilinders.
Jouw originele rijtje:
-Mazda 6
-Opel Insignia
-Renault Talisman
Hier moet toch zeker iets in te vinden zijn.
Ik heb deze advertentie op AutoScout24 gevonden.
![]()
Koop Mazda 6 occasions op AutoScout24
Vind jouw Mazda 6 occasion op AutoScout24! ✓Zoek in Nederland en Europa. ✓Gratis autorapport.www.autoscout24.nl
Verkoopprijs: € 24.950
Kilometerstand: 122.687 km
Bouwjaar: 06/2021
Ik heb deze advertentie op AutoScout24 gevonden.
![]()
Koop Mazda 6 occasions op AutoScout24
Vind jouw Mazda 6 occasion op AutoScout24! ✓Zoek in Nederland en Europa. ✓Gratis autorapport.www.autoscout24.nl
Verkoopprijs: € 22.500
Kilometerstand: 83.070 km
Bouwjaar: 03/2019
Ik heb deze advertentie op AutoScout24 gevonden.
![]()
Koop Opel Insignia occasions op AutoScout24
Vind jouw Opel Insignia occasion op AutoScout24! ✓Zoek in Nederland en Europa. ✓Gratis autorapport.www.autoscout24.nl
Verkoopprijs: € 13.250
Kilometerstand: 100.421 km
Bouwjaar: 12/2016
Ouder maar je houdt 10k in je zak
Ik heb deze advertentie op AutoScout24 gevonden.
![]()
Koop Renault Talisman occasions op AutoScout24
Vind jouw Renault Talisman occasion op AutoScout24! ✓Zoek in Nederland en Europa. ✓Gratis autorapport.www.autoscout24.nl
Verkoopprijs: € 17.950
Kilometerstand: 104.597 km
Bouwjaar: 06/2016
Leder zit er natuurlijk vaak std bij als je elec stoelen wilt..
Ben ik wel nieuwsgierig naar wat die onpraktische zaken dan zijn.Talisman blijf ik een hele mooie auto vinden om te zien, maar die hebben we bekeken en is afgevallen omdat ie wat onpraktische zaken had.
Toffe suggestie waar ik zelf absoluut niet aan had gedacht! Ga ik zeker eens voorleggen aan m'n vrouw en kijken of we er enigszins in de buurt eentje in het echt kunnen bekijken.Zelf rijd ik een Citroën C5X , deze heb je als 1.2 , 1.6 en 1.6phev, de 1.2 moet je links laten liggen , die andere 2 zijn prima de auto uit onderstaande link is een gewone 1.6 .
Rijden heerlijk in comfort stand een beetje zweverig, maar in sport gewoon strak , goed uitgerust ( o.a hud,acc,memory) heeft een beetje de naam tegen denk ik , maar dat maakt de prijs aangenaam, en het is een model wat je niet vaak tegen komt.
![]()
C5x
Zelf rijd ik wel de plug-in, rijd vaak korte afstanden , en kan thuis en op het werk voordelig laden , met temperaturen boven de 20gr is 55 km electrisch mogelijk , ruimte achter in is gewoon dikke prima .
Ik vond de positionering van de schakelpook raar hoog (minder van toepassing op een automaat natuurlijk). Daarbij de achterbank die vrij diep in de Kuip zit, terwijl de dorpels wel vrij hoog zijn. Ik vond het in- en uitstappen in ieder geval niet de allerbeste ervaring.Ben ik wel nieuwsgierig naar wat die onpraktische zaken dan zijn.
Kadjar ook overwogen inderdaad, maar tot nu toe vind ik SUVs echt veel minder praktisch dan stations. Zo waren we laatst bij een Opel-dealer en een 2022 Grandland heeft bijvoorbeeld een veel kleinere en minder praktische kofferbak dan een 2022 Astra station. Achterbank wel iets ruimer, maar dan is vooral omdat je meer hoogte hebt in plaats van meer lengte.Insignia is een prima keuze evenals een Focus station. Zelf ben ik van een Mondeo station overgestapt naar een Renault Kadjar. Geen moment spijt van gehad. Ruim, betrouwbaar, goede uitrusting. Ga voor de 1.3 tce.
Die kleine aanpassingen onderweg klinken echt heel erg bekend inderdaad. Wij zitten ook vrij anders in de auto, dus ik vind dat altijd vervelend die kleine aanpassingen omdat ik net een halve centimeter anders zit dan eerst..Ik zou van stoelen met memory zeker een eis maken in jouw situatie. In mijn ervaring is de 30 seconden bij het instappen maar het begin, ik merk dat ik vervolgens een groot deel van de rit bezig met met mini-aanpassingen aan de zithouding en spiegels. En dat gebeurt elke keer opnieuw wanneer je van bestuurder wisselt.
Daar moet ik wel bijzeggen dat mijn vriendin en ik een totaal ander postuur hebben, zij zet de stoel maximaal naar voren om überhaupt bij de pedalen te kunnen. Dat betekent vervolgens dat ik de auto niet in kom (dus schuift zij de stoel nu uit automatisme naar achteren, waarvoor dank).
Maar met alleen schuiven en spiegels zitten wij allebei niet comfortabel. Zij moet eigenlijk wat hoger zitten om fijn over het dashboard te kunnen kijken. Het gekantelde zitvlak vormt dan een probleem, die moet omlaag anders komt ze niet meer bij de pedalen. Daarna begint het spel van de rugleuning en lendesteun, die voor de juiste zithouding ook samenhangen. Als we de stoel instellen op haar ideale zithouding en schuiven, krijg ik binnen 5 minuten last van onderrug.
Al met al hebben we een middenweg gevonden, waarbij we allebei redelijk kunnen zitten zonder al te veel instellingen. Maar in praktijk betekent dat ook gewoon dat je er allebei net niet lekker in zit.
Dus als je echt vaak van bestuurder wisselt voor langere ritten én je weet dat je allebei een andere zitpositie nodig hebt of prefereert, zou ik van geheugen echt een eis maken.