Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Koplamp Suzuki Wagon R 1999 (hoekige model) demonteren
Hallo, ik wil graag mijn koplamp demonteren zodat ik de binnenkant van het glas kan schoonmaken. Deze is om een of andere reden vuil van binnen. Nu vraag ik me af hoe dat moet en of er een schema, handleiding is.
Oogt voor mij als 3 moeren vanaf de motorruimte. 1 Bout achter de grill en 1 achter de bumper of misschien net bereikbaar zonder de bumper te demonteren.
Glas demonteren moet meestal door deze in een oven op te warmen omdat het glas gekit zit. Dit moet geleidelijk aan gebeuren anders is er kans dat het glas barst (als het echt glas is) of smelt.
Weet je zeker dat het geen verwering is aan de buitenzijde?