Het grote Singer Vehicle Design archief - WIP

Geuzert

Kilometervreter
logo_SR_new-generation_BLACK.png


Een levenslange liefde voor Porsche

Mijn passie voor Porsche begon al op jonge leeftijd. Ik weet nog hoe ik als 6 jarig kind vol verwondering naar de babyblauwe 911SC van onze buurman keek – die karakteristieke ronde koplampen, het unieke silhouet, de motor achterin… het had iets bijna buitenaards. Terwijl anderen droomden van sporthelden of stripfiguren, droomde ik van Stuttgart.

Die fascinatie is nooit verdwenen. Sterker nog: hoe ouder ik werd, hoe dieper mijn bewondering groeide. Wat mij altijd is blijven aanspreken aan Porsche is de combinatie van verfijning en compromisloze engineering. Elk model, van klassiek tot modern, draagt een duidelijke identiteit met zich mee. Geen schreeuwerige gimmicks, maar ingetogen kracht en tijdloze klasse.

Porsche blijft trouw aan zijn eigen filosofie, en dat voel je – in elk detail, in elke rit. Of je nu kijkt naar een vroege 356, een iconische 964 of een moderne 992: ze spreken allemaal dezelfde taal, een taal die voor liefhebbers onmiddellijk herkenbaar is.

Sinds kort mag ik mezelf trotse eigenaar noemen van mijn eerste eigen Porsche: een 997.2 Carrera 2S Cabriolet. Een droom die werkelijkheid is geworden, en een ervaring die me elke keer weer herinnert aan waarom dit merk me al zolang raakt.

Porsche is voor mij meer dan techniek of design. Het is emotie. Karakter. Erfgoed. Het is die kinderdroom die nooit vervaagde, maar alleen maar helderder werd.

Nu ik hopelijk heb kunnen laten zien hoe diep mijn liefde voor Porsche geworteld is, wil ik graag een onderwerp aansnijden dat binnen de Porsche-wereld soms voor verdeeldheid zorgt: Singer.

Singer-clocks.jpg
Singer.jpg


Mijn passie voor Porsche Reimagined by Singer

Ik ben me er volledig van bewust: voor veel puristen is het haast heiligschennis om een originele Porsche 911 – en dan met name een klassieke luchtgekoelde – grondig te laten modificeren. Volgens sommigen hoort een icoon onaangetast te blijven, puur en exact zoals het ooit de fabriek verliet. En toch… ben ik tot over mijn oren verliefd op wat Singer Vehicle Design doet.

Singer is geen tuner. Ze herscheppen. Elk project dat hun werkplaats verlaat is geen herinterpretatie in de oppervlakkige zin van het woord, maar een obsessief gedetailleerde viering van wat de 911 kan zijn – als vorm en functie volledig in dienst staan van de visie én dromen van de eigenaar. Hun credo “everything is important” wordt geen moment losgelaten. Elk schroefje, elke stiknaad, elke lijn is doordacht, verfijnd en op maat gemaakt.

Wat mij vooral raakt, is het vakmanschap. De liefde voor het originele ontwerp is voelbaar in elk paneel, maar Singer durft ook verder te gaan, durft de grenzen op te zoeken van perfectie zonder het karakter van de 911 te verloochenen. Het resultaat is geen imitatie, maar een hommage – een dialoog tussen verleden en heden, techniek en kunst, emotie en precisie.

Ik begrijp het standpunt van de puristen – echt. Maar ik zie in Singer geen bedreiging voor het erfgoed van Porsche, maar juist een buitengewone ode eraan. Voor mij vertegenwoordigt een Singer iets magisch: een machine waarin techniek, esthetiek en persoonlijke droom samenkomen in een unieke vorm van expressie.

Het is geen auto. Het is een ervaring. Een droom op wielen, tastbaar gemaakt. En ik vind dat ronduit schitterend.

Singer-seat.jpg
Singer-fan.jpg


Een eerbetoon in beeld en gesprek

Het bovenstaande gezegd hebbende – mijn diepe bewondering voor Porsche reimagined by Singer – lijkt het me niet meer dan logisch om daar een speciaal topic aan te wijden.

Niet alleen omdat ik simpelweg uren kan kijken naar de perfectie in elk detail van deze auto's, maar vooral omdat ik voel dat er, ondanks de verdeeldheid die er soms over bestaat, ook een groep liefhebbers moet zijn die deze benadering net zo fascinerend vindt als ik.

Singer Vehicle Design staat bekend om hun uiterst gedetailleerde en op maat gemaakte restauraties van klassieke Porsche 911’s, maar opvallend is hoe weinig consistent en volledig er informatie wordt gedeeld over hun projecten. Van sommige auto’s bestaan slechts enkele foto’s zonder dat de naam van de commissie ooit bekend is gemaakt. Andere modellen zijn slechts summier in beeld gebracht, terwijl er ook restauraties zijn waarvan nog nooit publiekelijk beelden zijn verschenen. Deze gebrekkige documentatie maakt het lastig om een volledig overzicht te krijgen van het oeuvre van het bedrijf.

Mijn idee is om in dit topic fotomateriaal en informatie te verzamelen van zoveel mogelijk Singer-projecten – van hun bekende creaties tot (juist ook) de zeldzame exemplaren die je misschien maar één keer ergens voorbij hebt zien komen en zoveel mogelijk verborgen blijven van alle media. Elk project verdient het om van dichtbij bewonderd te worden: de kleurstellingen, de interieurs, de technische keuzes, de persoonlijke accenten van de eigenaar – het zijn stuk voor stuk verhalen op wielen.

Maar ik hoop dat het meer wordt dan alleen een archief. Ik zie dit ook als een ontmoetingsplek. Voor mensen die geraakt worden door dit soort vakmanschap. Voor gesprekken over favoriete builds, details die je inspireren, of gewoon om die passie samen te delen zonder uitleg te hoeven geven.

Of je nu droomt van een Singer, er alles over wilt weten, of gewoon je waardering voor het concept wilt uitspreken: je bent meer dan welkom.


Laten we hier samen een plek van maken waar schoonheid, techniek en autoliefde samenkomen.


Singer-gear.jpg
 
Laatst bewerkt:

Alfabetische lijst van Singer-commissies, met snelkoppeling naar bijhorende post (WIP):

Classic Study


"Vaak begint onze zoektocht met een simpele vraag.

Via onze Classic Services vroegen we ons af: "Wat als het DNA van deze iconische sportwagen opnieuw werd vormgegeven voor de 21e eeuw?"

Dit was het begin van de Porsche 911 Reimagined by Singer."


  • Alabama Commissie
  • Amsterdam Commissie
  • Anglet Commissie
  • Athens GA Commissie
  • Atlanta Commissie
  • Auburn Commissie
  • Bahrain Commissie
  • Berkshire Commissie
  • Berlin Commissie
  • Big Sur Commissie
  • Black Watch Commissie
  • Blue Berry Commissie
  • Bombay Commissie
  • Brooklyn Commissie
  • California Commissie
  • Canyon Drive Commissie
  • Central Florida Commissie
  • Charlottesville Commissie
  • Colorado Springs Commissie
  • Copenhagen Commissie
  • Dartmouth Commissie
  • Diego Commissie
  • Dorset Commissie
  • Dubai Commissie
  • Düsseldorf Commissie
  • Easthampton Commissie
  • Elroy Commissie
  • Fiona Commissie
  • Florida Commissie
  • Fredericksburg Commissie
  • Glasgow Commissie
  • Glencoe Commissie
  • Gratitude Commissie
  • Greenbrier Commissie
  • Greenwich Commissie
  • Gsteig Commissie
  • Guavate Commissie
  • Hidden Hills Commissie
  • Highlands Commissie
  • Hollywood Commissie
  • Honor Roll Commissie
  • Ibiza Commissie
  • Indiana Car Commissie
  • Indonesia Commissie
  • Indy Commissie
  • Japan Commissie
  • Java Commissie
  • Jellore Commissie
  • Jersey Commissie
  • Kensington Commissie
  • Kent Commissie
  • Ketchum Commissie
  • Lauf Commissie
  • Lautrec Commissie
  • Lavender Metallic Commissie
  • Le Mans Commissie
  • Lonestar Commissie
  • Long Island Commissie
  • Luxemburg Commissie
  • Lyon Commissie
  • Lyra Lovebug Commissie
  • MAD Commissie
  • Malibu Commissie
  • Manchester Commissie
  • Maple Commissie
  • Max Power Commissie
  • Mayaguez Commissie
  • Mexico Commissie
  • Michigan Commissie
  • Monaco Commissie
  • Montauk Commissie
  • Montreal Commissie
  • Mulholland Commissie
  • New Jersey Commissie
  • Newport Commissie
  • New York Commissie
  • New Zealand Commissie
  • Niseko Commissie
  • North Carolina Commissie
  • North Island Commissie
  • North Salem Commissie
  • Ottawa Commissie
  • Palm Beach Commissie
  • Pebble Beach commissie
  • PFAFF Commissie
  • Phoenix Commissie
  • Puerto Rico Commissie
  • Qatar Commissie
  • Queenstown Commissie
  • Raffles Commissie
  • RX Commissie
  • San Diego Commissie
  • San Juan Commissie
  • Sansaw Commissie
  • Silverstone Commissie
  • Sine Qua Non Commissie
  • Sotto Commissie
  • Southampton Commissie
  • Space City Commissie
  • Step On It Commissie
  • Stockholm Commissie
  • Stowe Commissie
  • Sublime Commissie
  • Suisse Commissie
  • Sundown Commissie
  • Sun Valley Commissie
  • Taiwan Commissie
  • Tatooine Commissie
  • Tennessee Commissie
  • Texas Commissie
  • Triplet Commissie
  • UK 1 Commissie
  • Virginia Commissie
  • Westlake Commissie
  • Wiesbaden Commissie
  • Wyoming Commissie

Classic Turbo Study

"In 2022 ontstond er in samenwerking met eigenaren een nieuwe vraag.

"Hoe zou het DNA van Porsches eerste 'supercar' zich kunnen ontwikkelen voor het moderne tijdperk?"

Dit leidde tot onze Classic Turbo-services, die de oorsprong van het turbo-erfgoed van de Porsche 911 vieren, met prestaties en verfijning, opnieuw vormgegeven voor de 21e eeuw."

  • Astatine (Naam onbekend?)
  • Avalon Commissie
  • Azzurro La Plata (Naam onbekend?)
  • Cadiz Red Cabriolet (Naam onbekend?)
  • Cielo Mio Commissie
  • Flatrock Commissie
  • Fuji Commissie
  • Palm Green (Naam onbekend?)
  • Phantom Hill Commissie
  • Sun Valley Commissie
  • Surfer Silver (Naam onbekend?)
  • Uaine (Naam onbekend?)
  • Ursula Commissie
  • Wolf Commissie

Dynamics & Lightweighting Study

"Achter onze DLS Services schuilde een nieuwe vraag van eigenaren.

"Wat als Singer dat iconische Porsche-DNA verder zou ontwikkelen, met behulp van kennis uit de Formule 1?"

Samen met onze klanten zouden we een visie ontwikkelen voor de meest geavanceerde luchtgekoelde 911 ter wereld."


  • 6.8 B Commissie
  • Accra Commissie
  • Alexandra Commissie
  • Amber Commissie
  • Binfield Commissie
  • BRC Commissie
  • Cameron Commissie
  • Cantante Commissie
  • Caroline Commissie
  • Connecticut Commissie
  • Desert Commissie
  • Divine Commissie
  • Drivershall Commissie
  • EBITDA Commissie
  • Harimau Commissie
  • Havana Commissie
  • JAG Commissie
  • John Player Commissie
  • Kintsugi Commissie
  • Legacy Commissie
  • Less Green Machine Commissie
  • Mame Commissie
  • Milano Commissie
  • Mistress Commissie
  • Morty Commissie
  • Mount Cook Comissie
  • Mulholland Commissie
  • MWVMNW Commissie
  • Naples Commissie
  • Notting Hill Commissie
  • Octagon Commissie
  • Oppenheimer Commissie
  • Oshun Commissie
  • Oxford Commissie
  • Paradise Commissie
  • Park City Commissie
  • Passion on Wheels Commissie
  • Pearl of avon Commissie
  • Peppermint Commissie
  • Pikachu Commissie
  • Project 73 Commissie
  • Quartz Commissie
  • Racer X Commissie
  • Renaude Commissie
  • Sakhir Commissie
  • Sebring Commissie
  • ST Commissie
  • Tahoe Commissie
  • Tarbert Commissie
  • Thermal Commissie
  • Thing 1 Commissie
  • Unico Commissie
  • YNWA Commissie

Dynamics & Lightweighting Study Turbo

"In 2023 ontwikkelde Singer de DLS-services met turbocompressor.

Het proces begint wanneer de eigenaar van een Type 964 Porsche 911 zijn auto naar Singer stuurt met het verzoek om een gepersonaliseerde restauratie uit te voeren.

Deze nieuwste restauratiediensten resulteren in de Porsche 911 Reimagined by Singer – DLS Turbo.

Een beperkt aantal restauraties zal in samenwerking met eigenaren worden uitgevoerd ter ere van de zegevierende 934/5 endurance racers uit de jaren 70."


  • St Germain Commissie

Carrera Coupe Study

"In de jaren tachtig kon je een nieuwe 911 Carrera bestellen met het gespierde koetswerk van de Turbo, maar aangedreven door de nieuwste, natuurlijk ademende zescilinder boxermotor van het merk. Deze uitvoering werd bekend als de Carrera met Super Sport Equipment. Onze diensten verwijzen naar deze auto en eren het tijdperk met een visie op de ultieme, natuurlijk ademende G-model 911, heruitgevonden voor de eenentwintigste eeuw. Het kloppende hart is een opmerkelijke zescilinder boxermotor, waarin de kennis van de afgelopen vijftien jaar samenkomt, en die voor het eerst is uitgerust met variabele kleptiming."

  • Celeste Passalacqua (Naam onbekend?)
  • Giallo Segnale (Naam onbekend?)

Brochures en boekwerken
 
Laatst bewerkt:
Goed verhaal, doen we niks mee..
Nee, grapje.
Heb ook wel iets met Porsche met name de Porsche 911, het design en het warme geluid van de luchtgekoelde 6 cilinder doet wel wat met mij.
Leuk topic wat ik zeker ga volgen(y)
 
Ik zal het topic zeker volgen ook al ben ik allesbehalve een fan van wat Singer, Magnus Walker, RUF, Gemballa, Gunther Werks en consorten veranderen aan die iconische luchtkoelers.
 
Laatst bewerkt:
Jellore

Maak kennis met Jellore.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via Singer Vehicle Design's Classic-programma.
De auto is gespoten in een op aanvraag gemaakte kleur: Oxford Blue, de cabine is uitgerust met viervoudig verstelbare tourstoelen bekleed in de kleur Allspice, met geweven lederen zittingen en nikkelen oogjes.
Geweven leer is ook gebruikt voor de deurpanelen en het dashboard.
De eigenaar heeft gekozen voor meters in vroege 911-stijl, met groene markeringen op een zwarte achtergrond.
De aandrijving komt van een 3.8-liter, atmosferische motor.

Introducing-Jellore-This-Porsche-911-Reimagined-by-Singer-has-been-restored-through-our-Classic-ser.jpg

LI385C-1.jpg

Introducing-Jellore-This-Porsche-911-Reimagined-by-Singer-has-been-restored-through-our-Classic-ser.jpg

LI3BE3-1.jpg

LIKETH-3.jpg
jellore.jpg
LIKETH-2.jpg
LIKETH-4.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Ik vroeg mij nog af, van sommigen projecten zijn nu eenmaal veel meer plaatjes te vinden dan anderen. En ik vind het leuk alles op deze manier te archiveren, maar al die afbeeldingen, kan het forum dat een beetje handelen? (Ze staan uiteraard extern geupload, maar toch?)

En zo nee, wat is dan de beste manier om dit te doen?
 
Ik denk van wel kijkend naar sommige topics, zeker als het om meetings of restauratie projecten gaat. Echter, om eindeloos scrollen te vermijden zou ik sommige Posts “opbreken” in 2 of meerdere stukken. Na 50 Posts wordt er een volgende pagina aangemaakt.
Of je stelt de vraag aan Community Manager @Roadracer?
 
Ik denk van wel kijkend naar sommige topics, zeker als het om meetings of restauratie projecten gaat. Echter, om eindeloos scrollen te vermijden zou ik sommige Posts “opbreken” in 2 of meerdere stukken. Na 50 Posts wordt er een volgende pagina aangemaakt.
Of je stelt de vraag aan Community Manager @Roadracer?
Dank voor de tip (en voor de tag ;)), ik snap niet helemaal wat je bedoelt met opdelen in twee of meerdere stukken?
Moet ik dan per post een X aantal plaatjes posten? Dat maakt het topic toch juist alleen maar langer, meer scroll werk? Of begrijp ik je niet goed?

Ik heb nu gekozen voor een indeling met één introductie-plaatje en dan de rest verstopt binnen een spoiler, zou dat beter werken? Dan blijven de posts relatief compact.
 
Laatst bewerkt:
Oow sorry : ter verduidelijking, je kan hier erg veel foto’s in 1 post neerzetten. Joost zal wel weten hoeveel maar zeker weten meer dan 25. Vermenigvuldig dit met 50 Posts op een pagina en je scrollt je een ongeluk om nieuwe Posts te bekijken.
Met “opbreken” bedoelde ik 10 of zo plaatjes. Heb je meer fotomateriaal, nieuwe post aanmaken. Maar elk zijn ding, jouw topic hé Geuzert. Leuk initiatief en als gezegd volg ik, maar als ik teveel moet swipen haak ik af.
 
Wolf

Maak kennis met Wolf.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via Singer Vehicle Design's Classic Turbo-programma.

De eigenaar heeft gekozen voor een afwerking in Celestial Blue, met carbon-keramische remmen en een titanium uitlaatsysteem. Binnenin is het zwevende instrumentenpaneel uitgevoerd in geanodiseerd satijn-aluminium, met een turbodrukmeter die qua kleur is afgestemd op de carrosserie. Aan de achterzijde is platina belettering aangebracht, onder de kenmerkende 'whale tail'-achterspoiler.

Het interieur van de Wolf-commissie is tijdens de restauratie volledig gepersonaliseerd door de eigenaar. De cabine is uitgerust met sportstoelen die in acht richtingen verstelbaar zijn, met buitenzijdes bekleed in Ivory en het middengedeelte in Connaught Blue. Deze kleurencombinatie komt ook terug in de deurpanelen. De sierstrip op het dashboard is eveneens afgewerkt met een geweven structuur in Connaught Blue en Ivory. Op de dorpellijsten en het midden van het stuurwiel staat de door de eigenaar gekozen naam.

De motor vormt een samensmelting van erfgoed en moderne technologie, waarbij het iconische Mezger-ontwerp uit de Type 964 wordt gecombineerd met variabele turbogeometrie uit de eenentwintigste eeuw. De kracht wordt via een handgeschakelde zesversnellingsbak naar de achterwielen overgebracht, ondersteund door tractiecontrole, elektronische stabiliteitscontrole en instelbare rijmodi, ontwikkeld in samenwerking met Bosch.

THEINT-4.jpg

THEWOL-4.jpg

THEINT-3.jpg

TH58AE-1.jpg

TH3F37-1.jpg

THEWOL-1.jpg

THEWOL-2.jpg

THDB60-1.jpg

THEINT-1.jpg
THC141-1.jpg
THEWOL-3.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Absoluut eens! En volgens menig Porsche fanaticus ook zoals het hoort – Lammertink is echt wel een klasse apart. Wat zij doen met klassieke 911’s is echt heel mooi, daar zit een enorme passie en vakmanschap achter. (y)
 
997.2. Pinnacle 911 wat mij betreft. Als cabriorijder is de versie die jij hebt natuurlijk fantastisch.
Dat de 991 / 992 sneller zijn en betere rondetijden neerzetten, het zal wel, maar ze zijn zo groot (vooral breed) geworden. Ik heb tientallen 911 schaalmodellen maar na de 997 geen enkele meer die mijn aandacht trekt.
Als ik ooit de Lotto win, koop ik instant een Alpina B5 Touring voor dagelijks gebruik en een 997.2 cabrio of Targa als hobby auto. Of gewoon cabrio en targa.
 
997.2. Pinnacle 911 wat mij betreft. Als cabriorijder is de versie die jij hebt natuurlijk fantastisch.
Dat de 991 / 992 sneller zijn en betere rondetijden neerzetten, het zal wel, maar ze zijn zo groot (vooral breed) geworden. Ik heb tientallen 911 schaalmodellen maar na de 997 geen enkele meer die mijn aandacht trekt.
Als ik ooit de Lotto win, koop ik instant een Alpina B5 Touring voor dagelijks gebruik en een 997.2 cabrio of Targa als hobby auto. Of gewoon cabrio en targa.
De Targa’s van de 996- en 997-generatie vind ik dan weer nét niet. Doe mij dan liever een exemplaar van ná die periode of (liever nog) van daarvoor.

En zo’n Alpina... tja, dat blijft toch ook ergens nog een jongensdroom. Als ‘gewone’ praktische gezinsauto is het wat mij betreft zo’n beetje het mooiste wat je kunt krijgen – hoewel ik ook wel groot liefhebber ben van de E-klasse All-Terrain, muntje opgooien dan maar.

Oke, genoeg off-topic weer. Wat vinden we van de twee exemplaren die ik gisteren heb gepost? Wat vinden jullie wel/niet mooi? Waarom? ;)
 
Mayaguez

Maak kennis met Mayaguez.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via Singer Vehicle Design's Classic-programma.

Zoals bij elke Porsche 911 die door Singer is herbedacht, is het interieur van de Mayaguez-commission gepersonaliseerd volgens de wensen van de eigenaar.

De in vier richtingen verstelbare sportstoelen zijn bekleed met Royal Blue als basiskleur, met op maat gemaakte lederen zitvlakken in Mayaguez-weefpatroon en nikkelgekleurde oogjes.

Het lederen weefpatroon komt ook terug in de deurbekleding en loopt door over de sierstrip op het dashboard.

Deze achterwielaangedreven coupé heeft een carrosserie van koolstofvezel, gespoten in de speciaal aangevraagde kleur Ice Green Metallic, met bijpassende zijstrepen en belettering.

De aandrijving komt van een 4,0-liter, luchtgekoelde, atmosferische zescilinder boxermotor, gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak.

THEMAY-1.jpg

ASWITH-2.jpg
THEMAY-3.jpg
THEMAY-2.jpg
TH9F3A-1.jpg
ASWITH-1.jpg
ASWITH-3.jpg
THEMAY-4.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Ik vind de Jellore prachtig (die kleur!!) op 2 zaken na : de overgang van dak naar achterruit is niet vloeiend maar met een soort rare knik en de spiegels zullen dan wel period correct zijn, die zou ik vervangen.

De Wolf vind ik minder vooral door die overdreven spoiler. Motorcompartiment wel erg knap gedaan.
 
Die daklijn is typisch voor de oudere 911, zoek maar eens naar een zijprofielfoto van een 911f, 911g of 964 bijvoorbeeld.

Die spiegels heb je volgens mij te kiezen bij Singer. Veruit de meesten hebben dit, maar ik zal voor de volgende upload eens zoeken naar een exemplaar met andere spiegels.

En de whaletail tsja.. wel iconisch. Maar Singer heeft ook turbo’s geleverd met een kleinere vleugel of zelfs met spoiler delete, zal ik voor de volgende ook even specifiek op letten voor je.
 
Laatst bewerkt:
Dank voor de tip (en voor de tag ;)), ik snap niet helemaal wat je bedoelt met opdelen in twee of meerdere stukken?
Moet ik dan per post een X aantal plaatjes posten? Dat maakt het topic toch juist alleen maar langer, meer scroll werk? Of begrijp ik je niet goed?

Ik heb nu gekozen voor een indeling met één introductie-plaatje en dan de rest verstopt binnen een spoiler, zou dat beter werken? Dan blijven de posts relatief compact.
Even een "inbelalarm" in de titel plaatsen.

Ik kan die singers wel waarderen,
 
Even een "inbelalarm" in de titel plaatsen.

Ik kan die singers wel waarderen,
Wat houdt dat in een "inbelalarm" in de titel plaatsen?

@Niseko tot nog toe geen 'classic' kunnen vinden zonder die typisch spiegels. Misschien is Singer toch wat strikter wbt de design cues dan ik dacht. Ik heb trouwens een leuke aankomen voor jou, hou je het in de gaten? ;)
 
Absoluut, ik volg zeker en vast en en eerlijk, met je OPM over de sprong in de daklijn van dak naar achterruit, zat ik mijn 1/18 en 1/43 zeer aandachtig te bekijken. Allen Autoart, Minichamps en van Porsche zelf, geen goedkope dus en ik zie het er niet in terug... Zijn maar schaalmodellen uiteraard. Het is mij in het echt ook nog nooit opgevallen, ik zal er wat meer op letten maar de pré 996 zijn erg dungezaaid. 993 is fiscaal een drama hier (grote motor, meestal nog geen oldtimer) en 964s & ouder hebben wel de oldtimer status en komen - vermoed ik - niet vaak meer buiten.
 
Niseko

Maak kennis met de Niseko-commissie.
Deze Porsche 911 Targa, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via Singer Vehicle Design's Classic-programma..

De carrosserie van koolstofvezel is gespoten in de op aanvraag gemaakte kleur Onyx Green metallic.
De wielen zijn uitgevoerd met champagne-nikkel ‘petals’ tegen een zwarte achtergrond.

De eigenaar koos voor touringstoelen bekleed met lichtgrijs Quito-leer met geweven middenstukken.
De versnellingspook is uitgevoerd in zwart hout, zonder schakelschema, en de centrale toerenteller is grijs met zwarte markeringen.

De auto wordt aangedreven door een 4,0-liter luchtgekoelde zescilinder boxermotor, gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak.

MEETTH-2.jpg

THA88E-1.jpg
1991-Porsche-911-Carrera-2-Targa-by-Singer-5.jpg
MEETTH-1.jpg
THISPO-4.jpg
1991-Porsche-911-Carrera-2-Targa-by-Singer-8.jpg
THISPO-3.jpg
THISPO-2.jpg
THISPO-1.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Absoluut, ik volg zeker en vast en en eerlijk, met je OPM over de sprong in de daklijn van dak naar achterruit, zat ik mijn 1/18 en 1/43 zeer aandachtig te bekijken. Allen Autoart, Minichamps en van Porsche zelf, geen goedkope dus en ik zie het er niet in terug... Zijn maar schaalmodellen uiteraard. Het is mij in het echt ook nog nooit opgevallen, ik zal er wat meer op letten maar de pré 996 zijn erg dungezaaid. 993 is fiscaal een drama hier (grote motor, meestal nog geen oldtimer) en 964s & ouder hebben wel de oldtimer status en komen - vermoed ik - niet vaak meer buiten.

Ik heb hier wel een plaatje van een 911 G waar het duidelijk te zien is.
(Stop hem even in een spoiler om de verdere flow van dit topic niet te verstoren)

0D3838C69C014FBF8F36FBD13084287D_D309C417789E41B6A488889E201EB836_020_info-slider_2-1_911_27_targa_1974-75
 
Oow sorry : ter verduidelijking, je kan hier erg veel foto’s in 1 post neerzetten. Joost zal wel weten hoeveel maar zeker weten meer dan 25. Vermenigvuldig dit met 50 Posts op een pagina en je scrollt je een ongeluk om nieuwe Posts te bekijken.
Met “opbreken” bedoelde ik 10 of zo plaatjes. Heb je meer fotomateriaal, nieuwe post aanmaken. Maar elk zijn ding, jouw topic hé Geuzert. Leuk initiatief en als gezegd volg ik, maar als ik teveel moet swipen haak ik af.
Dat is natuurlijk het dilemma van veel foto's en volgens mij werkt dat hier best wel okay. Iets meer werk voor de TS, je kunt natuurlijk ook in de eerste post een soort index maken, waarbij je (door)linkt naar recentere posts in het topic. Je gebruikt daarvoor de link die je in het 'Delen' ikoontje rechtsboven de (nieuwere) post waarnaar je wilt linken.
 
Auburn

Maak kennis met de Auburn-commissie.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via Singer Vehicle Design's Classic-programma.

Het exterieur van deze coupé is uitgevoerd in Light Ivory en straalt een klassieke elegantie uit. Aan de voorzijde bevindt zich een centraal geplaatste brandstofvuller, omgeven door gequilt leer in Cumin met Alabaster-stiksel in de bagageruimte.

Het interieur is rijkelijk bekleed in Cumin, met op maat gemaakte suède-mix stoelbekleding in de kleuren Chocolat en Mt. Blanc. De centrale toerenteller is uitgevoerd in Cream met zwarte markeringen, terwijl de omliggende meters het omgekeerde kleurenschema volgen. De versnellingspook is afgewerkt in een combinatie van Ebony en Walnut, wat bijdraagt aan de warme, ambachtelijke uitstraling van het interieur.

Onder de motorkap vinden we een 4.0-liter, luchtgekoelde, atmosferische flat-six motor, voorzien van velocity stacks in Champagne Gold. De kracht wordt overgebracht via een handgeschakelde zesversnellingsbak met vierwielaandrijving. De motorruimte is intern ook afgewerkt met hetzelfde diamantgestikt leer in Cumin, wat het geheel tot in de kleinste details samenbrengt.

BACKIN-2.jpg
Singer-Vehicle-Design-Auburn-Commission-6.jpg

SOMEFU-4.jpg
SOMEFU-3.jpg
BACKIN-1.jpg
Singer-Vehicle-Design-Auburn-Commission-17.jpg
Singer-Vehicle-Design-Auburn-Commission-15.jpg
SO8A34-1.jpg
SOMEFU-1.jpg
SOMEFU-2.jpg
ATTHEH-2.jpg
ATTHEH-4.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Dank voor de tip @Roadracer, ik heb er meteen gebruik van gemaakt.

Ik heb de tweede post aangepast en er een overzicht van gemaakt van alle commissies die mij tot nu toe bekend zijn. Daarbij heb ik snelkoppelingen toegevoegd naar de exemplaren die ik hier al heb gepost.

Het is inmiddels een behoorlijke lijst, maar ik weet zeker dat deze nog niet volledig is. Van sommige gepubliceerde exemplaren is bovendien de bijbehorende project- of commissienaam niet bekend of niet vermeld.

Daarom meteen een vriendelijk verzoek aan jullie allemaal: mocht je informatie hebben over een commissie die nog niet in het overzicht staat, laat het me dan alsjeblieft weten. Dan kan ik deze toevoegen aan de lijst. Alvast mijn dank!

P.S. Verzoekjes mogen ook, als je een specifieke commissie hebt waarvan je denkt die verdient het om nu meteen al gefeatured te worden.
 
Hét boek over Singer "One More Than 10: Singer and the Porsche 911" (Michael Harley and Rob Dickinson) is al - voor een boek - al even duur dan een echte Singer m.n. 700-800$ op Amazon + shipping. ;)
 
Mij te gortig, maar hopelijk kan ik hier een soortgelijke ervaring creëren. En helemaal voor nop.

Maar ben wel benieuwd naar alle platen die er in staan, dus ik zal nog wel eens googlen of er online ergens meer bladzijden zijn in te zien. ;)
 
Racer X

Maak kennis met de Racer X-commissie.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via Singer Vehicle Design's Dynamics & Lightweighting Study-programma.

De auto is voorzien van een aerodynamisch geoptimaliseerde ducktail-spoiler aan de achterzijde en een Inconel/titanium uitlaatsysteem. De centrale brandstofvuldop bevindt zich op de voorklep. De carrosserie is uitgevoerd in carbon fibre, gelakt in een unieke kleur genaamd Cool Dark Silver, met accenten in gepolijst nikkel.

Het interieur is afgewerkt in de kleur Tomato, waarbij het leer op maat is afgestemd op de wensen van de eigenaar. De kuipstoelen van carbon fibre bevatten zichtbare carbon accenten en gepolijste nikkel details. De naam van de auto is in het leer van de deurpanelen geperst, en diverse interieuronderdelen zijn in dezelfde kleur gespoten als de carrosserie. De achterste dwarsverbinding is zichtbaar in carbon fibre.

De auto beschikt over een luchtgekoelde, atmosferische flat-six motor met vier kleppen per cilinder, en een uniek ram-air inductiesysteem. Technische elementen zoals het achterste compartiment en de motorpanelen zijn uitgevoerd in zichtbaar carbon fibre. De centrale toerenteller is met de hand gemarkeerd en afgewerkt met 18-karaats goud. Elke Porsche 911 die door Singer is herbouwd in het kader van de Dynamics & Lightweighting Study wordt gerestaureerd in het Verenigd Koninkrijk.

Singer-Vehicle-Design-Racer-X-2.jpg

Singer-Vehicle-Design-Racer-X-12.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-20.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-15.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-11.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-1.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-5.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-4.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-8.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-3.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-9.jpg
Singer-Vehicle-Design-Racer-X-10.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
De eerste Dynamics & Lightweighting Study in dit topic is ook een feit. Ik denk dat ik dit de mooiste commissie uit de DLS-serie vind. Maar vraag het morgen weer en dan kan het zomaar een andere zijn. :p

Machtige machines dit, waar ik persoonlijk de Classic studies het allermooiste vind, zijn dit toch wel technische hoogstandjes. Singer werkt samen met Williams Advanced Engineering om het chassis, de aerodynamica en vooral de motor tot in perfectie te verfijnen.

Elk detail van de DLS is ontworpen om gewicht te besparen en prestaties te maximaliseren..


Online kwam ik ook nog een mooie officiële brochure van Singer tegen, die heb ik ook toegevoegd aan zijn eigen categorie in de alfabetische lijst bovenaan dit topic.
 
Laatst bewerkt:
Flatrock

Maak kennis met de Flatrock commissie.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via het Classic Turbo-programma van Singer.
De carrosserie is volledig opgebouwd uit lichtgewicht koolstofvezel en uitgevoerd in de opvallende kleur Rubystone. Als knipoog naar het verleden is de auto voorzien van de iconische ‘whale tail’ achterspoiler, wat het klassieke silhouet kracht bijzet.

Het interieur is afgewerkt met sportstoelen in Onyx-leer, voorzien van contrasterende inzetstukken die zorgen voor een dynamisch en stijlvol geheel. Als subtiele knipoog naar het exterieur is de turbodrukmeter uitgevoerd in dezelfde opvallende Rubystar-kleur, een detail dat het oog voor afwerking en samenhang benadrukt. Het resultaat is een interieur dat een sportieve, maar verfijnde sfeer uitstraalt, volledig in lijn met het tijdloze karakter van de 911.

Onder de motorkap ligt een 3.8-liter Mezger flat-six motor met dubbele variabele turbo’s en een lucht-water intercooler. Het vermogen wordt via een handgeschakelde zesversnellingsbak naar de achterwielen gestuurd. Moderne systemen zoals ABS, tractiecontrole en elektronische stabiliteitscontrole – ontwikkeld in samenwerking met Bosch – zorgen voor een perfecte balans tussen klassieke charme en moderne techniek.

WEEC26-1.jpg

WEREEX-1.jpg
WEREEX-4.jpg
WEREEX-2.jpg
The-singervehicledesign-Turbo-Flatrock-commission-details-singervehicledesign-porsche-porsche911.jpg
HERESA-1.jpg
The-singervehicledesign-Turbo-Flatrock-commission-details-singervehicledesign-porsche-porsche911.jpg
Inside-the-singervehicledesign-Turbo-Flatrock-commission-singervehicledesign-porsche-porsche911.jpg
WEA3BF-1.jpg
The-singervehicledesign-Turbo-Flatrock-commission-details-singervehicledesign-porsche-porsche911.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Nooit geweten dat 'spoiler'-ding op het forum. Die ga ik ook gebruiken in het kei-topic. Ziet er top uit zo (zou alleen geen tekst in midden centreren, dat leest niet zo fijn). Lekker bezig!! (y) Prachtig die Singers
 
Thanks, ja ben er ook wel tevreden mee zo met die 'Spoilers'. De tekst in het midden heb ik over zitten twijfelen inderdaad. Maar qua opmaak vind ik dit wel fraaier. Ik zal er nog eens mee spelen. Dank voor de tip.

En lekker bezig en het houdt je bezig inderdaad. Het is een hele kluif om de grofweg 800~ commissies allemaal te documenteren. Maar, daarom heb ik ook gekozen om het op dit platform te doen. Dat geeft net wat meer motivatie dan wanneer je het helemaal voor jezelf alleen doet. ;)
 
Zo is dat. Voor het overzicht is is een website bouwen het beste, heb ik ook eens over Mazda gedaan en zou zoiets ook voor kei-cars willen en andere zaken die mij interesseren (geschiedenis van plaatsen). Alleen dan zou ik werkloos of gepensioneerd moeten zijn :ROFLMAO: Tijdgebrek..

Leuk he als je zoveel meer leert over een merk he
 
Zo is dat. Voor het overzicht is is een website bouwen het beste, heb ik ook eens over Mazda gedaan en zou zoiets ook voor kei-cars willen en andere zaken die mij interesseren (geschiedenis van plaatsen). Alleen dan zou ik werkloos of gepensioneerd moeten zijn :ROFLMAO: Tijdgebrek..

Leuk he als je zoveel meer leert over een merk he
Ja, website bouwen is ook nog door mijn hoofd gegaan, maar wat je zegt meer werk en geen tijd. Misschien dat dat achteraf nog een keer een mooi klusje is als ik het ooit red om met mijn archief bij te lopen. Nu zit er ook nog heel veel werk in alle research; Het achterhalen van alle bestaande commissies en het bij elkaar verzamelen van alle plaatjes van alle verschillende platformen.

Mooie bijvangst van het hier doen is dat je meteen al mensen hebt die meekijken, input leveren en liken. Goed voor de motivatie. ;)

Bij de meeste vind ik het interieur way over the top, maar bij de Flatrock is het helemaal goed.
Vind ik ook heel mooi! Ik ben ook wel fan van die exterieurkleur Rubystar. Zou het zelf denk ik nooit kiezen, maar ligt wel lekker op het oog.
 
Amsterdam

Maak kennis met de Amsterdam commissie.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via Singer Vehicle Design's Classic-programma.

Het exterieur van deze unieke 911 is uitgevoerd in carbonfiber en gespoten in de verfijnde kleur Fashion Grey Pearl – een metallic variant op de klassieke Porsche-tint. De volledige touring-trim verwijst subtiel naar de iconische Carrera RS 2.7 uit 1973. Elk sierdeel is geanodiseerd, wat zorgt voor een zachte, melkachtige glans van het nikkeloppervlak en een ingetogen uitstraling oproept die doet denken aan het gouden tijdperk van de luchtgekoelde 911. De Fuchs-stijl wielen, verhoogde belettering op de motorklep en het 911-logo vervolledigen dit nostalgische thema.

Ook het interieur ademt ingetogen klasse. De vierweg verstelbare touringstoelen zijn bekleed met olijfgroen leder, dat stijlvol wordt aangevuld met een mix van nubuck en leer in een geweven patroon op de stoelpanelen, het dashboard en de portieren. Het olijfgroene leder komt ook terug op de met de hand gestikte rolbeugel en vormt een harmonieus geheel met het velours tapijt op de middentunnel, rond de achterbank en langs de dorpels. Het dashboard en de hemelbekleding zijn uitgevoerd in zwart, wat mooi aansluit bij de op maat gemaakte zwarte meters met groene markeringen. Samen met het exterieur resulteert dit in een uiterst verfijnde en samenhangende uitstraling.

Achterin schuilt een indrukwekkend technisch hoogstandje: een 4.0-liter luchtgekoelde zescilinder boxermotor, met de hand opgebouwd door Ed Pink Racing Engines. De motorruimte is afgewerkt met olijfgroen, doorgestikt leder – perfect afgestemd op het interieur. De auto beschikt bovendien over een handgeschakelde zesversnellingsbak en een vierwielaandrijvingssysteem dat is afgeleid van de Porsche 993. Slechts een veertigtal exemplaren zijn met deze combinatie van vierwielaandrijving en de krachtige 4.0-liter motor uitgevoerd. Hierdoor levert deze 911 indrukwekkende prestaties onder alle omstandigheden.

2345643214.jpg

Singer-Amsterdam-Commission-to-be-auctioned-by-goodingandcompany-at-its-Amelia-Island-sale-March-1.jpg
4-U4-A5804-scaled.jpg
Singer-Amsterdam-Commission-to-be-auctioned-by-goodingandcompany-at-its-Amelia-Island-sale-March-1.jpg
Singer-Amsterdam-Commission-to-be-auctioned-by-goodingandcompany-at-its-Amelia-Island-sale-March-1.jpg
Singer-Amsterdam-Commission-to-be-auctioned-by-goodingandcompany-at-its-Amelia-Island-sale-March-1.jpg
Porsche-911-Fashion-Gray-Pearl-Ol1.jpg
Porsche-911-Fashion-Gray-Pearl-Ol.jpg
Singer-Amsterdam-Commission-to-be-auctioned-by-goodingandcompany-at-its-Amelia-Island-sale-March-1.jpg
Singer-Amsterdam-Commission-to-be-auctioned-by-goodingandcompany-at-its-Amelia-Island-sale-March-1.jpg
Gooding-Ameilia-Porsche-Singer-911-09.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
De Amsterdam de eerste Singer-commissie die direct in Nederland is afgeleverd. (Heeft recent te koop gestaan overigens, dus niet meer bij de eerste eigenaar, wellicht ook niet meer in Nederland?) Er is nog één andere Singer (voor zover ik weet) die origineel in Nederland geleverd is, namelijk een DLS, al weet ik de naam daarvan op dit moment niet. Daarnaast meen ik dat er ook nog een andere Classic Study in Nederland is, al is die vermoedelijk niet hier geleverd, maar later geïmporteerd. Ik ga er nog wat dieper in duiken, hopelijk kan ik binnenkort meer details delen.

@MCW 84 Heb alles nu naar links uitgelijnd. Kan er wel mee leven denk ik. Wat vind jij?
 
Laatst bewerkt:
Java

Maak kennis met Java.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via Singer Vehicle Design's Classic-programma.

De carrosserie van deze auto is gespoten in een schitterend satijn zilver metallic, waarvan de naam niet nader is gespecificeerd, met subtiele grijze strepen die het geheel extra karakter geven. De iconische Fuchs-wielen zijn uitgevoerd in een eveneens onbekende, maar opvallende donkerblauwe kleur. Op de motorkap zijn twee ‘special wishes’ – made to order – ‘frog’ spotlights geplaatst, die zowel functioneel als visueel bijdragen aan het unieke uiterlijk van de wagen. De bagageruimte is afgewerkt met gequilt leer in een onbekende chocoladebruine tint, voorzien van contrasterend stiksel, wat een luxe uitstraling geeft.

Het interieur is voorzien van kuipstoelen die bekleed zijn met hetzelfde ongespecificeerde chocoladebruine leder als in de bagageruimte. De zittingen zijn uitgevoerd in geweven leer, wat terugkomt in zowel de deurpanelen als het dashboard. Ook hier loopt het special wishes-thema door, onder andere in de vorm van een schitterende Heuer-stopwatch en klok, en een met blauw stiksel afgewerkt alcantara stuurwiel. De aan de binnenzijde open gelaten carrosserie-elementen zijn gespoten in dezelfde tint zilver metallic lak als het exterieur, wat zorgt voor een harmonieus geheel.

De aandrijving wordt verzorgd door een 4,0-liter luchtgekoelde zescilinder boxermotor, gekoppeld aan een handgeschakelde zesversnellingsbak.

render-images.jpg

render-images-1.jpg
render-images-2.jpg
render-images-6.jpg
render-images-7.jpg
render-images-5.jpg
render-images-8.jpg
73030088-10156398057341496-1014983978446225408-n.jpg
render-images-4.jpg
render-images-9.jpg
render-images-10.jpg
render-images-3.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Er is mooi beeldmateriaal te vinden van deze Java-commissie, maar verder ontbreekt het volledig aan informatie over kleur- en materiaalgebruik, technische specificaties, enzovoort. Dit is de eerste tegenslag – en meteen een blijk van hoe weinig en onvolledig er informatie, vanuit Singer, over hun projecten met de buitenwereld wordt gedeeld. Dit gaan we vaker tegenkomen ben ik bang.

Hopelijk kan deze informatie mettertijd alsnog verzameld worden.

P.S. Vinden jullie deze lak; mat of satijn? Ik neig toch naar satijn.
 
Laatst bewerkt:
Fuji

Maak kennis met de Fuji commissie.
Deze Porsche 911, herbedacht door Singer, is gerestaureerd via het Classic Turbo-programma van Singer.

Gebouwd om harten sneller te doen kloppen. De carrosserie is volledig opgebouwd uit lichtgewicht koolstofvezel en gespoten in het opvallende Turbo Racing White met een stijlvolle schouderstreep in Seafoam. De sportieve uitstraling wordt versterkt door accenten van zichtbaar carbonfiber. De kleur Seafoam komt stijlvol terug op de diepbedse Fuchs-stijl 18-inch velgen – een krachtige evolutie van de oorspronkelijke 15-inch wielen. De karakteristieke ‘whaletail’ siert de achterzijde, helemaal trouw aan de klassieke Turbo-stijl .

Stap in en voel de adrenaline: het interieur is een perfecte mix van race-DNA en luxe. Bruine, wat lijkt op nubucklederen, lichtgewicht racestoelen met klassieke tartan centers en witte biezen omarmen je als een echte coureur. De turbodrukmeter in contrasterende oranje kleur – net als de remklauwen – geeft je het gevoel dat je in een unieke machine zit. Carbon details op dashboard, stuurwiel en versnellingspook zorgen voor een high-performance look, de rolkooi met een combinatie van dezelfde bruine bekleding en zichtbaar carbonfiber maakt het geheel af.

De aandrijving komt van een originele 3.6-liter Mezger-motor die is opgeboord naar 3.8 liter en voorzien van twee turbo’s met intercooler. Dit levert 503 pk bij 6500 toeren en 600 Nm koppel bij 2700 toeren per minuut, gekoppeld aan een briljante handgeschakelde Ricardo zesversnellingsbak. De coupé sprint in minder dan vier seconden naar 100 km/u. De auto beschikt over een op maat gemaakte ophanging, Bosch tractie- en stabiliteitscontrole met vijf standen (inclusief ABS), en Sport- en Track-modi. Achter de stevige velgen schuilen carbon-keramische Brembo-remmen.

THEFUJ-3.jpg

491404169-982246130732726-2907304765671820849-n.jpg
491966398-982246190732720-148155207587924295-n.jpg
492044984-982246174066055-3047577064942640028-n.jpg
THEFUJ-2.jpg
THEFUJ-1.jpg
ALOOKB-2.jpg
ALOOKB-1.jpg
singer-turbo-meters.jpg
491966398-982246191732720-148155207587924295-n.jpg
491967430-982246157399390-7239414630014466642-n.jpg
491996090-982246107399395-131692410378789229-n.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Greenbrier

Maak kennis met de Greenbrier commissie.
Beleef autokunst met deze Porsche 911 uit 1990, gerestaureerd via het Classic-programma door Singer als eerbetoon aan vakmanschap en prestaties. De op maat gemaakte Sky Blue-lak uit het Paint to Sample-programma wordt elegant aangevuld met nikkel-accenten, wat zorgt voor een tijdloze en verfijnde uitstraling.

Het interieur straalt pure luxe en vakmanschap uit. De carbonfiber kuipstoelen zijn bekleed met soepel Poppy Seed-leer, wat perfect samengaat met de fijn geweven leren afwerking op het dashboard en de portieren. Een schakelpook van walnoothout voegt een warm, ambachtelijk detail toe, terwijl de zichtbaar gelaten carrosserie-elementen en een toerenteller in dezelfde Sky Blue-lak als het exterieur het geheel een harmonieus en uniek karakter geven.

De auto is uitgerust met een krachtig afgestelde 4,0-liter zescilinder boxermotor, gekoppeld aan een handgeschakelde zesbak die een directe rijbeleving mogelijk maakt. Geavanceerde technieken zoals instelbare Ohlins-sportvering, carbon keramische Brembo-remmen en gelaste naden verbeteren de wegligging, remprestaties en algehele rijprecisie.

86754456.jpg

8765647.jpg
8675456.jpg
84356456.jpg
8543564.jpg
8453564.jpg
[Terug naar de alfabetische lijst]
 
Laatst bewerkt:
Mooi exemplaar deze Greenbrier commissie. Niet veel foto's van beschikbaar helaas.Wel weer veel informatie over materiaalgebruik en techniek, gek hoe dat gaat.
 
Ik ben geen Porsche fan, maar dit zijn toch wel hele mooie, ingetogen, auto's... Passen wel in het rijtje van de mooiste ontwerpen! (naast o.a. de E-type)
 
Interessant topic.

Ik kwam deze foto tegen, ik zocht eigenlijk een naamgenoot (Het Britse Singer) . :

Singer by Lamboshane, on Flickr

Is dit de Mayaguez? Of lijkt deze er erg op? Worden er eigenlijk veel Singers gemaakt?
 
Interessant topic.

Ik kwam deze foto tegen, ik zocht eigenlijk een naamgenoot (Het Britse Singer) . :

Singer by Lamboshane, on Flickr

Is dit de Mayaguez? Of lijkt deze er erg op? Worden er eigenlijk veel Singers gemaakt?
Lijkt qua kleuren wel op de Mayaguez, maar die is een dieper metallic. Dit is de Connecticut commissie (classic study niet te verwarren met de gelijknamige DLS, wel dezelfde eigenaar). Die komt nog ;)

Een wat sappigere foto, maar kijk maar naar het nummerbord:
singersaturday-porsche-singervehicledesign-barn.jpg

Van dit model weten we zelfs wie de eigenaar is namelijk Gioel Molinari, pseudoniem: redshift75, groot auto verzamelaar en bezit echt de meest schitterende exemplaren. Zijn Instagram is wel een kijkje waard.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan