Boppie
Asfaltkampioen
Blackadder the 5th zei:Vandaag weer een bijzondere actie meegemaakt: net na een rotonde besloot mijn voorligger om Hier op de weg te gaan keren.
Eerst remmen (alarmfase 1), toen de richtingaanwijzer naar links (alarmfase 2) en vervolgens tot actie overgaan ...
Gelukkig hield ik voldoende afstand, en ook mijn achterligger(s) hadden het op tijd in de gaten.
En dan te bedenken dat er 500 meter verder een rotonde is waar hij ook had kunnen keren ...
Voor de liefhebbers...draai even om, ga naar de rotonde. Vervolgens ga je rechts op de rotonde. Daarna omkeren dan zie je een Ferrari de rotonde verlaten. Draai weer om en ga naar de stoplichten. Bij die stoplichten een mooie Amerikaanse vrachtwagen. Tot een paar jaar geleden stond er ook een oude Scania met dieplader. Mooie werkcombinatie/. Tot zover de tour, terug naar het topic.
https://www.google.nl/maps/@51.9979556,5.5517282,3a,75y,43.41h,54.62t/data=!3m6!1e1!3m4!1sassFLpz0HmWhTHtEH9UHOA!2e0!7i13312!8i6656

